|

Jak zlepšit erekci

Existuje opravdu řada tipů, jak zlepšit erekci, avšak ne každá vám může pomoci. Obecně je známo, že téměř každý čtvrtý muž se někdy již potýkal s obtížemi, které byli spojovány s erektilní dysfunkcí neboli problémy s erekcí. Erekce je bezpodmínečně nutnou činností, která přispívá ke kvalitnímu vztahu a sexuálnímu výkonu. 

Samozřejmě, jestli vás trápí problémy či poruchy spojené s erekcí, pak vám doporučíme návštěvu urologa, který určí diagnózu a bude vás poté i léčit. Jestliže trpíte na ne moc silnou nebo nekvalitní erekci, pak vám můžeme dát tipy, kterými můžete erekci podpořit a zesílit. 

Co se děje během erekce?

Erekce je stav, který se během erekce naplňuje krví, díky tělesům, která jsou houbovité erektilní tkáně. Během sexuálního vzrušení se nahrne krev do penisu. Sexuální vzrušení doprovází zrychlený srdeční puls, vyšší krevní tlak a prohlubované dýchání. K erekci dojde v případě, že se cévy rozšíří a krev se poté z penisu nahrne do topořivých tělísek, které se naplní a zvětší. Erekce je zakončená vyvrcholením a končí výstřikem semene. 

Erekce je pro každého muže znakem mužnosti, plodnosti, zdravé sexuality nebo síly. Problém s erekcí může ale nemusí zasáhnout každého muže. 

Jak můžu zlepšit svou erekci? 

Poradíme vám pár tipů, jak erekci podpořit a tím ji i zesílit. 

1. Vhodná strava

Zkuste především změnit stravu na vhodný jídelníček, i potraviny mohou být spojeny s erekcí. Doporučujeme vám vyhnout se extra slaným nebo kořeněným jídlům, mimo to je můžete nahradit čerstvými surovinami jako jsou kvalitní oleje, ryby, zelenina nebo ovoce.

Jaké další potraviny jsou vhodné zařadit do svého jídelníčku?

  • ryby a mořské plody (losos, pstruh, makrely, sardinky, sleď nebo slávky)
  • zelenina (česnek, rajčata, brokolice, chřest nebo cibule)
  • cukrovinky jako je čokoláda
  • ořechy
  • přílohy jako je hnědá rýže
  • olivový olej

2. Dostatečný pohyb

Dostatečný pohyb nebo jakákoliv aktivita vede ke správné fungující cirkulaci krve, která je pro erekci velmi důležitá. Zacvičte si před sexuálním výkonem, udělejte si sérii cvičení a uvidíte, že se vám zvýší nejen dýchání nebo tep, ale prokrví se vám také celý organismus, který vám dodá energii a sílu. Pravidelné cvičení vám pomůže dosáhnout kvalitnější a dlouhotrvající erekce. 

3. Kofein

Velmi podobně jako u sportovní aktivity tomu je i u kofeinu. Kofein vás nejen rychle nabudí ale pomůže také v případě uvolnění tepen v penisu, které jsou pro erekci důležitým bodem. Díky uvolnění tepen se zvyšuje krevní oběh v penisu a tím i jeho cirkulace. 

4. Vyhněte se alkoholickým nápojům

Nikdo vám samozřejmě nezakazuje sklenku či dvě vína, ale i toto není zrovna tou nejlepší cestou ke kvalitní a dlouhotrvající erekci. Alkohol zvyšuje krevní tlak a může vám poškodit srdeční svaly.

5. Omezte kouření

Stejně tak jako tomu je u alkoholu, tak i tady u kouření. Kouření zkrátka nepatří do zdravého životního stylu, jelikož kouření způsobuje ucpávání cév, které pak zabraňují dobrému proudění krve. Kouření pro vás není dobré nejen ze sexuální stránky, ale také ze zdravotní stránky. Snažte se tedy kouření omezit na maximum, a uvidíte, že se erekce dostaví v plné síle.

6. Zkuste svoji váhu redukovat

Jste obéznějšího typu? V případě, že trpíte na nadváhu pak vám doporučíme zhubnout nějaké to kilo. Obezita opravdu erekci nepřispívá, spíše naopak ji odporuje. Uvidíte, že po zhubnutí získáte zpět svou silnou a dlouhotrvající erekci. 

7. Zrelaxujte se

Jste přepracovaní, a nevíte už kudy kam? Odpočiňte si a načerpejte novou energii. Odpočinek je zapotřebí si dopřávat pravidelně, obecně je známo, že je odpočinek lékem prakticky na všechny nemoci.

Jestliže vám nepomohou ani tyto základní tipy, pak vám rádi doporučíme produkty nebo předměty, které vám s erektilní dysfunkcí mohou také napomoci.

Shnutí a tip

Na českém trhu existuje opravdu mnoho produktů pro podporu erekce (nejlepší prášky na erekci) nebo zvýšená libida, je jen na vás, zda to chcete řešit přírodní cestou či nikoliv. Mimo to jsou v nabídce také různorodé erotické hračky jako je například vakuová pumpa, která napomáhá dosáhnout kvalitní erekce. Soustřeďte se na praktické cvičení jako je jelqing, který napomáhá zvětšit penis přirozenou cestou. 

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *