Jak zlepšit a podpořit erekci

zena pro lepsi erekci

Problémy s erekcí jsou velkým strašákem většiny mužů. Ležíte v posteli se svou manželkou nebo partnerkou, která vás neskutečně sexuálně přitahuje a jakmile dojde na věc, vaše tělo selže? V dnešní uspěchané době trápí problém s erekcí až 40 % mužů starších 50 let. Pokud jste mladšího věku, může problémy s erekcí způsobovat vážnější zdravotní problém.

Tento mužský problém může být způsoben řadou faktorů. Mezi ty nejhlavnější patří nevhodný životní styl, kouření, nadměrná konzumace alkoholu, atp.

V první fází upravte nebo změňte svůj jídelníček

Karbohydráty jsou zásadní látkou, která zaručuje silnou erekci. Zkuste si před očekávanou vášnivou nocí dopřát těstoviny nebo celozrnné pečivo, zvyšte i přísun zinku, ten podporuje tvorbu testosteronu a spermií.(Jak zvýšit testosteron). Dobrým zdrojem pro přísun zinku jsou játra, luštěniny nebo mořské plody. Nejíte ani jedno? Nevadí, všechny vitamíny jako je například zinek nebo karbohydrát se dají v dnešní době zakoupit jako potravinový doplněk stravy. 

Silná a dlouhotrvající erekce díky ovoci? 

Ano, zkuste do svého jídelníčku zařadit také ostružiny, borůvky nebo černý rybíz, které díky svému vysokému obsahu antokyanů zlepšují krevní vinkulaci penisu a fungují jako silné antioxidanty. Před sexuálním stykem vám rozhodně nedoporučujeme konzumaci tuku, ten snižuje hladinu testosteronu a tím vám sníží libido a zeslabí vaší erekci. (Zvýšení libida u mužů)

Borůvky na lepší erekci

Pohyb jako lék na všechno

Je všeobecně známe, že pravidelný pohyb ještě žádnému člověku neublížil. Pravidelným pohybováním se zlepšíte krevní zásobování a cirkulaci. Jako ověřeným tipem jsou kegelovy cviky, které mají dobrý vliv na trvání erekce. Kegelovy cviky byly vyvinuty v roce 1948 na procvičování a zpevnění svalstva v oblasti močové trubice, konečníku nebo pánevního dna. Tyto cviky je prakticky možné provádět kdekoliv. Zkuste na denní bázi zavést sérii těchto cviků v krátkodobých intervalech a uvidíte, že vaše erekce bude vzkvétat.

Podložky na cvičení – Kegelovy cviky

Silnou erekcí dosáhnete také správnou polohou

Pokud se potýkáte s problémem s erekcí, možná problém nebude až tak závažný. Problém s erekcí lze vyřešit správnou polohou. Různorodé polohy můžete najít v článku o kamasutře.

Největším strašákem pro erekci může být poloha na koníčka, tedy žena je nahoře a muž je dole. Může se stát, že váš penis bude nedostatečně zásoben krví a správná cirkulace tedy nebude na místě. Vyzkoušejte misionářskou polohu nebo takzvaný průnik zezadu.

Jaký má vliv kouření na erekci?

Přestaňte po nějakou dobu kouřit nebo se to aspoň pokuste omezit

Obecně je známo že kuřáci mají horší krevní oběh a jak už víme, bez dostatečného prokrvení není ani dobrá erekce. Zkuste kouření omezit nebo ho úplně vynechat. Podle studií Bostonské univerzity kouření až dvojnásobně zvyšuje poruchy erektivních dysfunkcí neboli mužských erekcí. 

Správným životním stylem, zdravým jídelníčkem a skoncováním s kouřením je pravděpodobné, že i pár kilogramů dáte dolů. Jestliže je vaše BMI vyšší, pak to není žádnou špatnou novinkou. 

Pro lepší mužskou erekci pár kilogramů dolů

Vaše váha je dalším faktorem proč můžete mít problém s erekcí. Nechte si od odborníku spočítat své BMI, jestliže číslo bude vyšší než 25 pak je docela možné, že vám sexuální život kazí vaše kilogramy navíc. Muži s nadváhou bojují spíše s estrogenem než s testosteronem.  Uvidíte, že při ztrátě alespoň 10 % své tělesné váhy už pocítíte znatelné zlepšení nejen zdravotního stavu ale i erektivní funkce. 

Stres a nervy dělají také své

Máte toho hodně v práci nebo se často nervujete, nejen v práci ale po problémech s erekcí i v tomto ohledu? Jestliže se cítíte poníženě a stres ventilujete během souložení, přepínáte se a není divu, že váš penis nespolupracuje. Během stresu a nervů vylučujete hormon zvaný epinefrin, který snižuje cirkulaci krve mezi sliznicemi a tím zpomaluje krevní oběh celého těla. 

Mimo tyto ověřené tipy zkuste také:

Přírodní a doplňkovou léčbu

S přírodními doplňky na podporu erekce se nebojte, že by se mohlo stát, že byste byli nepřipraveni. Pokud máte dlouhodobé potíže s erekcí pak zkuste sáhnout po přírodních produktech, které obsahují bylinné složení z kotvičníku zemního, ženšenu nebo macy. Tyto tři bylinné rostliny se postarají o dokonalý sexuální prožitek s vaší partnerkou. Doplňky stravy na podporu erekce jsou rychlým, efektivním, a hlavně diskrétní řešením pro každého muže, kterého trápí problémy s mužskou erekcí. 

Vyzkoušet tyto alternativy přírodních cest a uvidíte, že vaše sexuální touhy budou nazpět a vy si tak budete moci zase užívat noci plné něžných dotyků a chtíče. 

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *