| |

Erekční a škrtící kroužek – redakční recenze a zkušenosti

výběr erekčních kroužků

Erekční kroužky jsou čistě pánskou záležitostí. Je to prostě erotická pomůcka pro muže, ze které ale budou mít radost i jejich protějšky. Erekční kroužek zabraňuje odtoku krve tím z penisu, že jej nebo varlata žaškrtí. Jakou to má výhodu? Jednoduše to má za následek pevnější erekci a také možné oddálení ejakulace. Jestli si chcete užívat delší požitek, tak určitě čtěte dále.

Tabulka se srovnáním

Erekční kroužky jsou v dnešní době stále větší a větší oblibou u mužů napříč celým světem. Jsou skvělou erotickou pomůckou pro všechny ty, kteří mají problémy s erekcí nebo mají zájem si zvýšit sexuální prožitek.

Tato praktická a velmi zábavná erotická pomůcka už dávno není vzhledem obyčejného kroužku, který si muž navléká na penis.

Doba se mění a v současnosti jsou erekční kroužky na penis z různých materiálů a netradičních tvarů, které napomáhají stimulaci muže, který si kroužek nasadí, ale i jeho protějštek, se kterým má sex.

1. místo

Satisfyer Ring Plus Vibration

Vibrace: Ano
Vlastnosti materiálu: Měkký na dotek
Erotogenní zóna: Klitoriální, Pro páry, Penis
Váha: 25g

2. místo

You2Toys Lust 3

Vibrace: Ne
Vlastnosti materiálu: Lékařský silikon
Erotogenní zóny: Penis, Klitoriální
Velikost: Tři průměry 2.6, 3, 3.5 [cm]

3. místo

Svakom Winni

Vibrace: Ano
Vlastnosti materiálu: silikon, ABS plast
Erotogenní zóna:
Klitoriální, Pro páry, Penis

Jak erekční kroužek funguje? 

Jejich funkce je jednoduchá. Slouží ke zaškrcení kořene penisu nebo varlat. Záleží na typu, způsobu nasazení a v konečném důsledku a příjemných pocitech nebo vlastních preferencích. Díky zaškrcení penisu nedochází k cirkulaci krve do té doby, než bude muž sám chtít.

Tohle je důležité zmínit, protože když bude mít muž kroužek nasazený příliš dlouhou dobu, tak může dojít k odumření. V tomto případě by se mohlo jednat o nepříjemný pocit a také by došlo ke ztrátě erekce.

Samozřejmě záleží na tom, k jakým hrátkám chcete kroužek použít, protože pokud vám jde například o to, aby partner erekci neměl a už vůbec by neměl vyvrcholit, protože je to prostě součástí vašich intimních hrátek, tak pak je možné používat erekční kroužky i tímto způsobem.

Vzrušení u muže začíná plněním topořivých tělísek uvnitř penisu. V penisu se nachází 3 topořivá tělíska, která svou velikostí přispívají ke kvalitě erekce. Roztahování topořivých tělísek přispívá také k objemu ale i k délce penisu, kdy během erotické stimulace postupně začne krev z tělísek odtékat a tím dojde k ochabnutí erekce.

Erekční kroužky udržují krev v tělíscích a tím vám zajistí dlouhotrvající kvalitní erekci. Když kdoužek nasadíte šikovně, tak můžete oddálit ejakulaci, takže muž pak vydrží déle podávat příjemné výkony bez rychlého vyvrcholení.

Erekční kroužky z minulosti do současnosti

erekční kroužek nos
Příklad erekčního kroužku s vibracemi ke stimulaci varlat nebo klitorisu Fun Factory NOS.

Doba jde dopředu a s ní i vývoj s designem jednotlivých věcí, ať už se jedná o nábytek nebo erotické pomůcky všude je to stejné. Všichni chtějí mít produkty, které jsou nadčasové, tak to je i u těchto erekčních kroužků na penis. Erekční kroužky již dávno nejsou obyčejných jednotných tvarů z pryže, které sloužily k pouhému přiškrcení penisu.

V dnešní době si můžete erekční kroužky koupit v různorodých tvarech, které jsou vyrobeny z různých materiálů.

Jejich funkce už nemusí být pouze v přiškrcení penisu, ale i s doplněním vibračních tělísek. Kčemu jsou vibrační tělíska? Slouží k lepšímu prožitku. Erekční kroužky se různí, takže nekteré mají různé výstupky, růžky a tvary. Podle natočení kroužku pak například dochází buď k masáži varlat nebo ke stimulaci klitorisu partnerky.

Takže je možné říct, že v dnešní době nejde pouze o škrcení penisu za účelem pevnější a dlouhotrvající erekce, ale výrobci myslí i na stimulaci obou partnerů, címž jim navodí dlouhotrvající sexuální prožitek a nezapomenutelnou extázi.

Jaké výhody vám tedy erekční kroužek přinese?

Těšte se na dokonalé sexuální vzrušení, které vám přinese řadu překvapení a možná by se dalo říct, že i výhod. Nejde pouze o kvalitní erekci, ale o možnou stimulaci obou partnerů. Erekční kroužky jsou pro mnoho párů velmi oblíbenou erotickou hračkou, která:

 • zaručuje silnou a dlouhotrvající erekci, která přispívá k výraznému zkvalitnění pohlavního styku
 • napomáhá oddálit ejakulaci (jak oddálit ejakulaci?) za účelem kvalitnějšího výstřiku semene
 • nabízí speciální tvary, které mohou dráždit nejen muže, ale i ženu
 • jsou voděodolná, tím si můžete sexuální vzrušení užít i ve vaně
 • dokážou i vibrovat a vy tak můžete prožít silnější orgasmus, jak nikdy předtím
 • jsou vyrobena z různorodých materiálů, velmi příjemné na dotek
 • dají se omývat, desinfikovat a používat opakovaně

Jak vybrat erekční kroužek?

Výběr toho správného erekčního kroužku pro váš penis není žádným těžkým oříškem. Pro výběr je důležité žnát obvod penisu (jeho tloušťlu). Nicméně, tohle většinou není problém elastických kroužků. V první řadě jde hlavně o to, abyste dokázal kroužek přes penis vůbec přetáhnout.

Pak jde samozřejmě o zaškrcení penisu, takže kroužek musí mít vždy menší průměr než je obvod penisu ve ztopořeném stavu. V obchodě prostě najdete různé typy kroužků, které jsou většinou univerzální. Pokud však disponujete větším penisem, tak pak dávejte pozor, aby vám šel kroužek nasadit. Jinak vás jeho průměr nemusí příliš zajímat.

Zamyslete se také nad tím, co od kroužku očekáváte.

Jestliže chcete udržet silnou erekci nebo si chcete dopřávat stimulaci například za pomoci vibrací, zda chcete potrápit partnera a jde vám o oddálení nebo znemožnění jeho ejakulace.

Vše záleží na tom, jaké představy a potřeby si od toho slibujete. Chcete stimulovat sebe, partnerku nebo případně oba? Při výběru zvyšte pozornost i u materiálu. Flexibilní materiály jsou dobré pro jemné sexuální hrátky a pro začátečníky. Kovové kroužky jsou pak pro tvrdý sex nebo určité praktiky BDSM.

Na co dát pozor při výběru erekčního kroužku?

 • erekční kroužky na penis nemusí sedět každému, jestliže víte, že je vás penis netradičního tvaru, pak zvažte erekční kroužky velikostně nastavitelné
 • při výběru se dívejte také na kvalitu, méně kvalitní kroužky mohou brzy prasknout
 • s některými erekčními kroužky nejdou dopřát polohy, které jsou vám oblíbené

Jak vybrat kovový erekční kroužek?

U každého erekčního kroužku jde o to, aby dokázal penic pevně obejmout a tím zadržet krev, ale kroužek nesmí být nepříjemně těsný. Toto je problematika zejména u kovových (metalických) erekčních kroužků, protože jejich materiál prostě není elastický a nedokáže se snadno přizpůsobit objemu penisu. Pokud je kroužek velký, tak vám spadne nebo nebu škrtit. Pokud má příliš malý průměr, tak vás bude nepříjemně škrtit. Kvůli tomu si můžete zadělat na nemalé nepříjemnosti.

Jak změřit obvod penisu?

měření průměru velikosti penisu
Penis rozhodně neotáčejte tolikrát 🙂

Jak tedy zjistit správnou velikost kroužku? Při erekci provázkem nebo krejčovským metrem změřte penis u jeho kořene (těsně u varlat), kde budete mít kroužek nasazený. Obvod převeďte na milimetry a vydělte hodnotou 3,14. Tím zjistíte svůj průměr penisu.

Příklad:


Naměříte obvod 12 cm. To je tedy 120mm. Ty vydělte hodnotou pí 3,14.
120mm/3,14=38,2 mm
Půměr obvodu penisu je 3,8 cm.

Doporučíme vám 4 erekční kroužky na penis, které jsou v poslední době na prvních místech u mužů:

Nejlepší erekční kroužky, se kterými má zkušenost mnoho mužů

Vybrali jsme pro vás 4 nejlepší erekční kroužky, které se dají v našich obchodech pořídit. Zároveň patří k nejoblíbenějším a jsou tedy prověřeny mnoha muži, páry nebo většími skupinkami.

Satisfyer Ring Plus Vibration

kroužek sattsfyer

Vibrační erekční kroužek od společnosti Satisfyer s vlastním USB rozhraním pro nabíjení. Nejen díky tomu vám nedojde nikdy šťáva. Jeho průměr je od 2,5 cm, ale lze ho pohodlně roztáhnout až na 5 cm, takže bude vyhovovat i můžům s objemnějším penisem.

Je to nejen erekční kroužek, ale také bezvadně vymazlený vibrační kroužek s 10 vibračními režimi, co se asi jen tak neomrzí. Materiál je z lékařského silikonu, který se dá jednak používat ve vodě, ale také snadno umývat kvůli hygieně.

You2Toys Lust 3

You2Toys Lust 3

Sada erekčních kroužků s osvědčenými rajcovními vroubky, které bezvadně fungují a dají se různě otáčet. Proč jsou v sadě? No protože si můžete vybrat z různých velikostí průměrů kroužků. Sada se skládá ze 3 erekčních kroužků Nejmenší má 2,6 cm, prostřední 3 cm a největší 3,8 cm.

Materiál je z lékařského silikonu, takže je na dotek sametově jemný. Kroužek můžete použít buď samostatně nebo můžete použít všechny naráz, pokud na to váš penis stačí. Erekce bude určitě pevnější a hoodně dlouhá.

Svakom Winni

Na pohled vypadá jako nějaká futuristická hračka, ale je to vibrační a pulzační erekční kroužek na dálkové ovládání. S takovým ovládáním se dá nejen zažít spousta nečekané rozkoše, ale také můžete nastavovat 5 vibračních režimů s možností nastavit 5 stupňů intenzity. To je tedy celkem 25 vibračních možností. Potom záleží na tom, jak kroužek pootočíte, jestli budete stimulovat varlata nebo partnerčin klitoris. Šířka začíná na 3 cm, ale dá se v pohodě roztáhnout.

Fialový a voděodolný vibrační kroužek je vyrobený z nadotek příjemného silikonu, který zaruřuje perfetní možnosti hygienického ošetření, ale také možnost použít jej například ve vaně nebo ve sprše.

Durex Intense Little Devil

kroužek durex devil

Sada erekčních kroužků s osvědčenými rajcovními vroubky, které bezvadně fungují a dají se různě otáčet. Proč jsou v sadě? No protože si můžete vybrat z různých velikostí průměrů kroužků. Sada se skládá ze 3 erekčních kroužků Nejmenší má 2,6 cm, prostřední 3 cm a největší 3,8 cm.

Materiál je z lékařského silikonu, takže je na dotek sametově jemný. Krožek můžete použít buď samostatně nebo můžete použít všechny naráz, pokud na to váš penis stačí. Erekce bude určitě pevnější a hoodně dlouhá.

Na co si dát pozor?

Erekční a vibrační kroužky, které vás opravdu škrtí a nevyužíváteje právě jen kvůli jejich vibracím, tak takové kroužky se obecně doporučuje nosit maximálně 35 minut. Samozřejmě záleží na pocitech a vašich zkušenostech, ale dávejte si při škrcení pozor.

Dávejte si při sexu raději přestávky, které můžete využít například jako oddalovač vyvrcholení, který konečný orgasmus mnohonásobně zesíli.

Taková ejakulace je nejen silná, ale také objemově vydatnější.

VIDEO z redakčního rozbalování

Video poskytla sesterská redakce Lascivní.cz, která testovala přes 500 erohraček.

V současnosti existuje na trhu opravdu mnoho druhů erekčních a vibračních kroužků, je však na vás, jaký typ si vyberete. S erekčním kroužkem zažijete mnohem silnější erekci, a ještě mocnější orgasmus. Zkuste mimo erotické hračky svou erekci podpořit také přírodními doplňky stravy pro podporu erekce.

Podobné příspěvky

2 Komentáře

 1. Ahoj Richard, slyšel jsem o nějakých doplňcích stravy, které by mi mohly pomoci se zvládnutím výkonu v posteli. A myslím tím nějaký další, než je tuhle v článku – Můžeš mi nějaké doporučit? Díky!

  1. Ahoj Jiří, existuje řada doplňků, které mohou pomoci zlepšit sexuální funkci.

   Některé z nich zahrnují L-arginin, který může pomoci zlepšit oběh, a ginkgo biloba, který je často propagován pro podporu sexuální funkce.

   Nicméně, doporučuji vždy konzultovat jakékoli doplňky se svým lékařem nebo farmaceutem, abyste se ujistil, že jsou pro vás bezpečné a že nebudou interagovat s jakýmikoli léky, které užíváte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *