|

Proerecta – srovnání a recenze produktů

recenze produtku proerecta

V posteli vám to poslední dobou moc neklape? Špatný sex je tématem, o kterém se nemluví zrovna snadno. Naštěstí existuje řešení.

Co je Proerecta?

Přípravky Proerecta jsou určeny pro muže. Jde o speciálně navržené produkty, které vám pomohou řešit problémy v intimním životě. Jedná se konkrétně o doplněk stravy.

S čím produkty Proerecta mužům pomáhají?

Proerecta se postará o zvýšení sexuálního zdraví i výkonnosti. Zároveň tyto přípravky pečují o močové a pohlavní ústrojí i o kardiovaskulární systém.

Kvalitní náhrada za produkt Proerecta

Amarex můžete jistě znát z našich recenzí a je to skvělá alternativa za produkt proerecta. Přípravek se zařadil taktéž do žebříčků nejlepších produktů na erekci.

Výhody proč ANO

 • nástup do 30 minut
 • silné složení
 • 29,96 Kč/tableta
 • podpora libida 

Nevýhody proč NE

 • Pro někoho vyšší cena

Jaký je rozdíl mezi Proerecta Klasik, Shot a LONG?

Proerecta Klasik je přípravek, který je určen pro všechny muže od 18 let věku. Jedná se o tobolky. Berou se podle potřeby vždy před samotným sexuálním stykem.

Přípravek Proerecta Shot se užívá podobně pouze před samotným sexuálním stykem. Jde však o nápoj. Důvodem toho, proč byl přípravek Proerecta Shot navržen právě v této podobě, je fakt, že tekutá forma doplňku se rychleji vstřebává.

Proerecta LONG má opět formu tobolek. Ty jsou naopak určeny k dlouhodobému a pravidelnému užívání. V rodině přípravků Proerecta si tak každý muž podle mého názoru má šanci najít to správné řešení přímo pro svůj problém.

Recenze 3 produktů Proerecta zblízka

Rodina přípravků Proerecta pro muže je tvořena třemi produkty s odlišným složením i s různorodým mechanismem působení. Jak se od sebe liší a k čemu jsou určeny?

Proerecta Shot

Proerecta Shot je přípravek pro muže, který má formu jednoducého nápoje. Tato podoba společně s inovativním složením zajišťuje zrychlený nástup účinku. Je také pro mnohé více příjemnější než jednotlivé tobolky. Takže dávkování je jednoduché – 1 lahvička denně.

FOTO galerii z rozbalování u nás – 16 fotek:

Chuť a vůně

Chuťově je dle mě nápoj hodně intenzivní – kyselo, trpko s meruňkovým nádechem jak ve vůni, tak chuti. Je to těžko předatelná zkušenost, ta chuť je v puse dost explodující až s dochutí na patře.

Složení je založeno na rostlinných extraktech, konkrétně se jedná o extrakt z kořene ženšenu, hroznových semen, rozchodnice růžové a výtažek z guarany. Složení je doplněno aminokyselinami (arginin a citrulin) a adaptogenem.

VIDEO z mého testování – YouTube:

Přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Užívá se 30 minut před pohlavním stykem, kdy nastupuje efekt tohoto prostředku.

Proerecta Shot nabídne přirozenou podporu pro váš ideální sexuální výkon a celkové zdraví.

Jedná se, jak už bylo řečeno výše v tomto textu, o přírodní prostředek na rostlinné bázi. Díky tomu přípravek Proerecta Shot nevykazuje žádné vedlejší účinky. A to ani při delším užívání. Na rozdíl od pilulek z neznámého zdroje je proto Proerecta zcela bezpečná a nemusíte se užívání bát.

Proerecta LONG

Přípravek Proerecta LONG má podobu odlišnou, jedná se o tobolky. Tyto tablety jsou určeny pro dlouhodobé užívání.

Primárně jsou cílovou skupinou tohoto doplňku zralí muži. Právě věk je jedním z rizikových faktorů, co se týče poruch erekce. Jejich výskyt eskaluje zejména po čtyřicítce. Jak uvádějí dostupné statistiky, týká se to v této věkové kategorii až 52 % mužů.

Fotogalerie z mého testu – 10 fotek:

Některé odhady však hovoří ještě o vyšších číslech, což není nijak překvapivé. Dočasně postihnou během života problémy s erekcí většinu mužů, přestože takovýto stav ještě neznamená rovnou diagnózu erektilní dysfunkce.

Selhání je však i tak mimořádně nepříjemné a muži se jej stydí řešit s odborníkem.

Na přípravcích Proerecta je skvělé podle mého názoru hlavně to, že si je objednáte úplně sami z pohodlí domova. Proerecta LONG je tak ideálním pomocníkem, který vám pomůže vrátit vaši sexualitu do plné kondice. Udržuje hladinu testosteronu na normální úrovni a současně podporuje vaši plodnost a schopnost reprodukce.

VIDEO z redakčního testování – YouTube:

Efekt doplňku je založen na působení extraktu z rostliny maca peruánská. Ten je doplněn o výtažek z hroznových jader, aminokyselinu citrulin a vitamíny a minerály (vitamín C, vitamín B3, vitamín E, vitamín B6, vitamín D3, hořčík a zinek).

K tomu, aby se účinek tohoto preparátu mohl adekvátně projevit, je nutné doplněk užívat dlouhodobě, tedy nejméně po dobu jednoho měsíce. Denně byste měli užít 2 tobolky.

Proerecta Klasik

Přípravek Proerecta Klasik lze doporučit mužům všech věkových kategorií. Jednoznačně totiž neplatí, že mladým mužům by se obtíže v této oblasti vyhýbaly. Už od věku 35 let má dle lékařů přibližně polovina z této skupiny problémy s erekcí.

Proerecta Klasik proto nabízí přirozenou a bezpečnou alternativu, která využívá pro posílení funkce pohlavních orgánů i celého pohlavního ústrojí výlučně rostlinnou sílu. Složení doplňku stravy je dále doplněno o aminokyseliny.

Fotogalerie z testování – 10 fotek:

Konkrétně v jedné tabletě Proerecta Klasik nalezete l-citrulin, l-arginin, extrakt z ženšenu pravého, extrakty z guarany, z hroznových jader a rozchodnice růžové.

VIDEO z redakčního rozbalování Klasiku:

Díky tomu je možné tablety užívat nepravidelně dle potřeby. Je však možné přípravek Proerecta Klasik brát takto nárazově i delší dobu, složení je bezpečné a bez vedlejších účinků. Nejlépe užijte tobolku 45 minut před pohlavním stykem. Je-li to nutné, užijte 2 tobolky najednou.

proerecta klasic

Jaké jsou účinky Proerecta?

Přípravek Proerecta má několik příznivých účinků. Konkrétně je to:

 • zlepšení erekce
 • zvýšení mikrocirkulace
 • posílení libida
 • dodání vitality a zvýšení energie
 • vyrovnání hladiny testosteronu
 • podpora plodnost a reprodukce
 • normalizování funkce močového a pohlavního ústroj
 • péče o prostatu
 • posílení kardiovaskulárního systému
 • lepší schopnost uspokojit partnerku, a tím i zlepšit vztah

Jaké je složení a účinné látky?

Přípravek Proerecta využívá sílu bylin doplněnou o aminokyseliny, vitamíny a minerály. Hlavními účinnými látkami jsou:

Co vás dostane vás do postele rychleji a pevněji?

Maca peruánská

Přírodní látky, které tato rostlina obsahuje, normalizují hladinu hormonů. Avšak pozor, sama o sobě maca žádné hormony neobsahuje. Maca peruánská se proto používá pro všestrannou podporu sexuality, zároveň se stará o udržení plodnosti a její užívání zvyšuje vytrvalost.

Ženšen pravý

Ženšen pravý přirozeně podporuje sexuální zdraví muže. Považuje se za jeden z nejsilnějších adaptogenů. Snižuje pocity únavy a vyčerpání a má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém. Jeho efekt se dále zvyšuje například v kombinaci s guaranou.

Rozchodnice růžová

Rozchodnice růžová se především používá jako prostředek, který lidskému organismu pomáhá se adaptovat na stres. Zároveň zvyšuje počet červených krvinek, které se starají o transport kyslíku do svalů. Díky tomu dodává tělu energii a zvyšuje výdrž.

Guarana

Guarana obsahuje kofein. Pro organismus ji proto lze využít jako stimulant. Hlavním jejím efektem je zvýšení prokrvení, a to i v partii pohlavních orgánů. Zároveň se užívá jako účinný prostředek pro zvýšení energie. Mužům umí posílit i jejich libido.

Extrakt z hroznových jader

Extrakt z hroznových jader se opět primárně používá ke zvýšení prokrvení. Vliv má i na ty nejdrobnější cévy. Tento mechanismus lze využít i právě v oblasti doplňků pro muže, užívání extraktu z hroznových jader ve k delší a pevnější erekci.

Proerecta při problémech s erekcím a malým libidem?

Přípravek Proerecta můžete užívat, pokud vás trápí problémy s erekcí a nízké libido. Pamatujte však, že žádný doplněk není sám o sobě zázračný. Vhodné je také dbát na zásady zdravého životního stylu, tedy omezit kouření a nadměrný přísun alkoholu, dostatečně se hýbat a jestliže je to nutné, tak i snížit tělesnou hmotnost.

Samostatnou kapitolou je pak stres, podstatná část mužských problémů s erekcí má dle odborných pramenů psychickou příčinu. Je nutné si tak vyhradit prostor pro dostatek spánku i odpočinku. Snažte se proto omezit práci a vyhradit si čas na koníčky i své blízké. Vaši přítomnost partnerka ocení nejen v ložnici.

Jsou zde nějaké nežádoucí účinky?

Nežádoucí účinky u těchto přípravků nejsou známy. Je však na místě respektovat doporučenou denní dávku. Nejsou uváděny ani žádné kontraindikace s léky, potíže by tedy při kombinování s dalšími přípravky nastat neměly.

Přesto je vhodné se v případě, že trvale určitá léčiva užíváte, poradit se svým ošetřujícím lékařem. Výrobce nedoporučuje dále užívání osobám se zvýšeným krevním tlakem a pacientům po prodělaném infarktu, mrtvici, případně těm, kteří trpí srdečními chorobami.

Kombinovat lze přípravky Proerecta Shot a Proerecta LONG. Vyhněte se však současnému užívání preparátu Proerecta Shot a Klasik. Není však vhodné užívat přípravky Proerecta v kombinaci s dalšími doplňky stravy. Buď by nedošlo k žádnému efektu, neboť organismus nadbytek vitamínů v některých případech vyloučí, případně byste se mohli i předávkovat nadměrnými dávkami vitamínů.

Závěr a zkušenosti s Proerecta

Přípravky Proerecta jsou všestrannými pomocníky, kteří přinášejí řešení problémů s erekcí. A to pro různé věkové skupiny. Zejména muži po čtyřicítce zaznamenávají díky přípravkům Proerecta opět zlepšení tuhosti penisu. Erekci je zároveň lehčí udržet. Proerecta znamená podle mého názoru zcela unikátní a bezpečnou cestu, jak začít řešit ten nejchoulostivější mužský problém.

Podobné příspěvky

5 Komentářů

 1. Za mě můžu doporučit Shot, lehký na přenos, jasné dávkování, chuť tedy dost řízná, jako extrémně silný bylinkový čaj s určitým ocasem – doporučuju proštěrchat celou lahvičku, popřípadě zkontrolovat po vypití, jestli se všechny usazeniny promíchaly, případně dolít vodou. Ale ten nástup je za mě citelně ryclejší než u tabletek, souvisí to asi s tou formou, že vstřebává se více tekutina než obal prášku, který se musí nejdříve v žaludku rozpouštět a až v něm je pevná složka.

  1. Ahoj Davide, existuje několik přirozených způsobů, jak můžete podpořit svou schopnost stát na pozoru.

   Zdravá strava, pravidelné cvičení, dostatek spánku a omezení konzumace alkoholu a tabáku mohou všechny přispět k lepší sexuální funkci. Kromě toho, můžete zvážit doplňky stravy, jako je L-arginin nebo ginkgo biloba, ale vždy se poraďte se svým lékařem nebo farmaceutem před zahájením jakéhokoli nového režimu doplňků.

  1. Ahoj Tomáši, vaše „připravenost k akci“ je velmi spojena s vaším kardiovaskulárním zdravím.

   Erekce je závislá na schopnosti krevních cév v penisu se plnit krví.

   Pokud máte problémy s kardiovaskulárním systémem, může to ovlivnit průtok krve do penisu a tím i vaši schopnost dosáhnout a udržet pevný stav. Proto je důležité se starat o své kardiovaskulární zdraví jako součást udržení dobré sexuální funkce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *