Proerecta – srovnání a recenze produktů

recenze produtku proerecta

V posteli vám to poslední dobou moc neklape? Špatný sex je tématem, o kterém se nemluví zrovna snadno. Naštěstí existuje řešení.

Co je Proerecta?

Přípravky Proerecta jsou určeny pro muže. Jde o speciálně navržené produkty, které vám pomohou řešit problémy v intimním životě. Jedná se konkrétně o doplněk stravy.

S čím produkty Proerecta mužům pomáhají?

Proerecta se postará o zvýšení sexuálního zdraví i výkonnosti. Zároveň tyto přípravky pečují o močové a pohlavní ústrojí i o kardiovaskulární systém.

Kvalitní náhrada za produkt Proerecta

Amarex můžete jistě znát z našich recenzí a je to skvělá alternativa za produkt proerecta. Přípravek se zařadil taktéž do žebříčků nejlepších produktů na erekci.

Výhody proč ANO

 • nástup do 30 minut
 • silné složení
 • 29,96 Kč/tableta
 • podpora libida 

Nevýhody proč NE

 • Pro někoho vyšší cena

Jaký je rozdíl mezi Proerecta Klasik, Shot a LONG?

Proerecta Klasik je přípravek, který je určen pro všechny muže od 18 let věku. Jedná se o tobolky. Berou se podle potřeby vždy před samotným sexuálním stykem.

Přípravek Proerecta Shot se užívá podobně pouze před samotným sexuálním stykem. Jde však o nápoj. Důvodem toho, proč byl přípravek Proerecta Shot navržen právě v této podobě, je fakt, že tekutá forma doplňku se rychleji vstřebává.

Proerecta LONG má opět formu tobolek. Ty jsou naopak určeny k dlouhodobému a pravidelnému užívání. V rodině přípravků Proerecta si tak každý muž podle mého názoru má šanci najít to správné řešení přímo pro svůj problém.

Recenze produktů Proerecta zblízka

Rodina přípravků Proerecta pro muže je tvořena třemi produkty s odlišným složením i s různorodým mechanismem působení. Jak se od sebe liší a k čemu jsou určeny?

Proerecta Shot

Proerecta Shot je přípravek pro muže, který má formu nápoje. Tato podoba společně s inovativním složením zajišťuje zrychlený nástup účinku.

Složení je založeno na rostlinných extraktech, konkrétně se jedná o extrakt z kořene ženšenu, hroznových semen, rozchodnice růžové a výtažek z guarany. Složení je doplněno aminokyselinami (arginin a citrulin) a adaptogenem.

Přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Užívá se 30 minut před pohlavním stykem, kdy nastupuje efekt tohoto prostředku. Proerecta Shot nabídne přirozenou podporu pro váš ideální sexuální výkon a celkové zdraví.

Jedná se, jak už bylo řečeno výše v tomto textu, o přírodní prostředek na rostlinné bázi. Díky tomu přípravek Proerecta Shot nevykazuje žádné vedlejší účinky. A to ani při delším užívání. Na rozdíl od pilulek z neznámého zdroje je proto Proerecta zcela bezpečná a nemusíte se užívání bát.

Proerecta LONG

Přípravek Proerecta LONG má podobu odlišnou, jedná se o tobolky. Tyto tablety jsou určeny pro dlouhodobé užívání.

Primárně jsou cílovou skupinou tohoto doplňku zralí muži. Právě věk je jedním z rizikových faktorů, co se týče poruch erekce. Jejich výskyt eskaluje zejména po čtyřicítce. Jak uvádějí dostupné statistiky, týká se to v této věkové kategorii až 52 % mužů.

Některé odhady však hovoří ještě o vyšších číslech, což není nijak překvapivé. Dočasně postihnou během života problémy s erekcí většinu mužů, přestože takovýto stav ještě neznamená rovnou diagnózu erektilní dysfunkce. Selhání je však i tak mimořádně nepříjemné a muži se jej stydí řešit s odborníkem.

Na přípravcích Proerecta je skvělé podle mého názoru hlavně to, že si je objednáte úplně sami z pohodlí domova. Proerecta LONG je tak ideálním pomocníkem, který vám pomůže vrátit vaši sexualitu do plné kondice. Udržuje hladinu testosteronu na normální úrovni a současně podporuje vaši plodnost a schopnost reprodukce.

Efekt doplňku je založen na působení extraktu z rostliny maca peruánská. Ten je doplněn o výtažek z hroznových jader, aminokyselinu citrulin a vitamíny a minerály (vitamín C, vitamín B3, vitamín E, vitamín B6, vitamín D3, hořčík a zinek).

K tomu, aby se účinek tohoto preparátu mohl adekvátně projevit, je nutné doplněk užívat dlouhodobě, tedy nejméně po dobu jednoho měsíce. Denně byste měli užít 2 tobolky.

Proerecta Klasik

Přípravek Proerecta Klasik lze doporučit mužům všech věkových kategorií. Jednoznačně totiž neplatí, že mladým mužům by se obtíže v této oblasti vyhýbaly. Už od věku 35 let má dle lékařů přibližně polovina z této skupiny problémy s erekcí.

Proerecta Klasik proto nabízí přirozenou a bezpečnou alternativu, která využívá pro posílení funkce pohlavních orgánů i celého pohlavního ústrojí výlučně rostlinnou sílu. Složení doplňku stravy je dále doplněno o aminokyseliny.

Konkrétně v jedné tabletě Proerecta Klasik nalezete l-citrulin, l-arginin, extrakt z ženšenu pravého, extrakty z guarany, z hroznových jader a rozchodnice růžové.

Díky tomu je možné tablety užívat nepravidelně dle potřeby. Je však možné přípravek Proerecta Klasik brát takto nárazově i delší dobu, složení je bezpečné a bez vedlejších účinků. Nejlépe užijte tobolku 45 minut před pohlavním stykem. Je-li to nutné, užijte 2 tobolky najednou.

proerecta klasic

Jaké jsou účinky Proerecta?

Přípravek Proerecta má několik příznivých účinků. Konkrétně je to:

 • zlepšení erekce
 • zvýšení mikrocirkulace
 • posílení libida
 • dodání vitality a zvýšení energie
 • vyrovnání hladiny testosteronu
 • podpora plodnost a reprodukce
 • normalizování funkce močového a pohlavního ústroj
 • péče o prostatu
 • posílení kardiovaskulárního systému
 • lepší schopnost uspokojit partnerku, a tím i zlepšit vztah

Jaké je složení a účinné látky?

Přípravek Proerecta využívá sílu bylin doplněnou o aminokyseliny, vitamíny a minerály. Hlavními účinnými látkami jsou:

Co vás dostane vás do postele rychleji a pevněji?

Maca peruánská

Přírodní látky, které tato rostlina obsahuje, normalizují hladinu hormonů. Avšak pozor, sama o sobě maca žádné hormony neobsahuje. Maca peruánská se proto používá pro všestrannou podporu sexuality, zároveň se stará o udržení plodnosti a její užívání zvyšuje vytrvalost.

Ženšen pravý

Ženšen pravý přirozeně podporuje sexuální zdraví muže. Považuje se za jeden z nejsilnějších adaptogenů. Snižuje pocity únavy a vyčerpání a má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém. Jeho efekt se dále zvyšuje například v kombinaci s guaranou.

Rozchodnice růžová

Rozchodnice růžová se především používá jako prostředek, který lidskému organismu pomáhá se adaptovat na stres. Zároveň zvyšuje počet červených krvinek, které se starají o transport kyslíku do svalů. Díky tomu dodává tělu energii a zvyšuje výdrž.

Guarana

Guarana obsahuje kofein. Pro organismus ji proto lze využít jako stimulant. Hlavním jejím efektem je zvýšení prokrvení, a to i v partii pohlavních orgánů. Zároveň se užívá jako účinný prostředek pro zvýšení energie. Mužům umí posílit i jejich libido.

Extrakt z hroznových jader

Extrakt z hroznových jader se opět primárně používá ke zvýšení prokrvení. Vliv má i na ty nejdrobnější cévy. Tento mechanismus lze využít i právě v oblasti doplňků pro muže, užívání extraktu z hroznových jader ve k delší a pevnější erekci.

Proerecta při problémech s erekcím a malým libidem?

Přípravek Proerecta můžete užívat, pokud vás trápí problémy s erekcí a nízké libido. Pamatujte však, že žádný doplněk není sám o sobě zázračný. Vhodné je také dbát na zásady zdravého životního stylu, tedy omezit kouření a nadměrný přísun alkoholu, dostatečně se hýbat a jestliže je to nutné, tak i snížit tělesnou hmotnost.

Samostatnou kapitolou je pak stres, podstatná část mužských problémů s erekcí má dle odborných pramenů psychickou příčinu. Je nutné si tak vyhradit prostor pro dostatek spánku i odpočinku. Snažte se proto omezit práci a vyhradit si čas na koníčky i své blízké. Vaši přítomnost partnerka ocení nejen v ložnici.

Jsou zde nějaké nežádoucí účinky?

Nežádoucí účinky u těchto přípravků nejsou známy. Je však na místě respektovat doporučenou denní dávku. Nejsou uváděny ani žádné kontraindikace s léky, potíže by tedy při kombinování s dalšími přípravky nastat neměly.

Přesto je vhodné se v případě, že trvale určitá léčiva užíváte, poradit se svým ošetřujícím lékařem. Výrobce nedoporučuje dále užívání osobám se zvýšeným krevním tlakem a pacientům po prodělaném infarktu, mrtvici, případně těm, kteří trpí srdečními chorobami.

Kombinovat lze přípravky Proerecta Shot a Proerecta LONG. Vyhněte se však současnému užívání preparátu Proerecta Shot a Klasik. Není však vhodné užívat přípravky Proerecta v kombinaci s dalšími doplňky stravy. Buď by nedošlo k žádnému efektu, neboť organismus nadbytek vitamínů v některých případech vyloučí, případně byste se mohli i předávkovat nadměrnými dávkami vitamínů.

Závěr a zkušenosti s Proerecta

Přípravky Proerecta jsou všestrannými pomocníky, kteří přinášejí řešení problémů s erekcí. A to pro různé věkové skupiny. Zejména muži po čtyřicítce zaznamenávají díky přípravkům Proerecta opět zlepšení tuhosti penisu. Erekci je zároveň lehčí udržet. Proerecta znamená podle mého názoru zcela unikátní a bezpečnou cestu, jak začít řešit ten nejchoulostivější mužský problém.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.