|

Jak na anální sex, aby nebolel a bavil vás

zadky muž a žena

Mnoho mužů by anální sex chtělo vyzkoušet. Je to pro ně zakázanou a neprobádanou oblastí, která už jen při představě mužům rozšiřuje panenky a zrychluje tep. Anální sex není pouze pro homosexuály, jak se lidé často mylně domnívají. Podle průzkumů má anální sex více jak čtvrtina českých párů. Zbývající třičtvrtiny páru nevědí, jak na to. Pojďte si přečíst, jak začít s análním sexem bez trápení.

Sex do konečníku je technikou, kterou buďto můžete milovat nebo nesnášet. Jak se připravit na anální sex, tak, aby to nebolelo? Vše vám řekneme, ale pamatujte na to, že tato praktika musí být příjemná pro oba. Pokud si protějšek, jehož zadeček chcete prozkoumat, nebude jistý touto praktikou, tak se to stane nepříjemným zážitkem, který už se nikdy nebude opakovat.

Co je anální sex?

Anální sex je pohlavní styk do konečníku partnera či partnerky. Tento styk mohou provozovat jak homosexuální, bisexuální či heterosexuální páry. Jde o nejobecnější techniku, která je opravdu pro každého. S tímto druhem stimulace jsou pocity úplně jiné, oproti běžnému pohlavnímu styku.

Pro 20 % párů jde o vzrušující dobrodružství a rádi tento styk opakují.

Zajímavostí je, že anální sex může provozovat i partner s partnerkou respoktive partnerka s partnerem. Trochu zamotané, co? Díky různým vybrátorům a análním kolíkům může partnerka dráždit partnerům zadek. Ačkoliv se k tomu mnoho muži přímo nepřizná, tak občas zatouží něco podobného vyzkoušet.

Jak k tomuto závěru dojdou?

Pokud ho jako partnerka uspokojujete orálně, tak jste možná někdy jen tak letmo zabrousila prstíky kolem řitního otvoru. V tom je zakončených mnoho nervů, takže jeho letmé pohlazení dokáže pulzovat takřka celým těle.

Při orálním sexu, kdy máte jeho penis v ústech, kdy on cítí slast a vy mu přejedete prsty po řitním otvoru, tak jeho to může neskutečně vzrušit. Pro vás to pak třeba může znamenat méně práce, protože dojde k rychlejšímu vyvrcholení. Tato praktika tedy nepatří k těm, jak oddálit ejakulaci.

Sex do análního otvoru je zcela legální a nese s sebou velkou výhodu, a to tu, že během styku do análu nemůže žena otěhotnět.

Výstřik semene přímo do zadečku putuje přímo do konečníku a ten je napojený na tlusté a tenké střevo. To znamená, že je semeno později vyloučeno z těla bez nějakých komplikací jako je těhotesntví. Ejakulace do pochvy je však něco úplně jiného.

Tak teď už víme, že análního sexu si může v dvojpohlavních partnerství užívat jak muž, tak žena. Pány samozřejmě většinou zajímá, jak na anální sexu do zadečku své partnerky. Pojďme se tedy na to podívat.

Jak na anální sex? 

Máte obavy z análního sexu? Nemějte strach, nejde o nic těžkého. Jako první je zapotřebí si uvědomit, že sex do řitního otvoru není podobný běžnému pohlavnímu styku do vagíny. Otvor nemá schopnost lubrikace jako pochva. Proto je prvním pravdilem to, že bez lubrikantu nedejte ani ránu. Není lubrikat, není anální sex.

Dostatečná příprava na anální sex je základem bezbolestného styku

Nikdy nezapomínejte na hygienu, jak ze strany ženy, tak i muže. Dejte si před stykem pořádnou sprchu či koupel ve které si pořádně umyjete své genitálie a okolí konečníku.

Do výbavy si nezapomeňte přidat kondom, kvalitní lubrikant, který by měl být přímo na anální styk. často jsou k dostání lubrikanty univerzální.

To pravidlo s kondomem také nemusí platit vždy. Pokud chcete s análním sexem začít a zkončit, tak se svým dlouholetým partnerem kondom nepotřebujete. Pokud však máte v plánu sex do zadečku pak do úst a nakonec do vagíny, tak je kondom vítaným hygienickým doplňkem.

lubrikování
Dokonalá lubrikace je základem bezbolesného análního sexu

Před plánovaným análním stykem by žena či muž měli svůj anální otvor pomalu připravovat na zásun, a to postupným rozvíráním. Ze začátku můžete zavést prstík, později různé předměty jako jsou erotické hračky pro příklad vibrátor nebo anální kolík. Teprve později přijde řada na penis. Nikam nespěchejte, zásun musí být pomalý a opatrný.

Jak na anální sex bez bolesti

Přípravu opravdu nepodceňujte a do análního styku se nepouštějte v rychlosti, opilí a neopatrní. Špatně provedený anální styk může přinést potíže jako jsou hemoroidy, potíže spojené s vyprazdňováním se, protože při něm může velice lehce dojít k poranění konečníku.

Věřte, že tyto potíže nejsou pro nikoho příjemným tématem ani zážitkem, pokud mluvíme například o pozdější návštěvě toalety.

U análního sexu je velmi jednoduché docílit bolestivosti, která může nést trvalé následky. Je zapotřebí použít dostatečné množství lubrikačního gelu a pozornost, díky které zjistíte, zda to partnerovi či partnerce takto vyhovuje a není to pro ně bolestivou a nepříjemnou činností. 

Návod, jak na anální sex:

  1. Nezapomeňte na důkladnou hygienu. Pokud budete měnit polohy, tak používejte kondom.
  2. Vždy používejte lubrikační gel. S ním nalubrikujte penis (vibrátor) a anální otvor
  3. Do otvoru nejprve jemně vnikněte jedním prstem a postupně přidávejte další prsty.
  4. Vibrátorem nebo penisem vnikněte do zadečku až v poslední fázi. Velice pomalu a jemně.
  5. Postupně zrychlujte tempo přírazů, ale ať je to příjemné pro oba.

Nejčastější otázky okolo análního sexu

Anální sex s klystýrem nebo bez? 

Spousta párů neví, zda před análním stykem použít klystýr či nikoliv. Klystýr není povinností, ale doporučuje se z hygienického hlediska, které je pro anální sex prvním a zásadním krokem. Klystýr nemusíte použít v případě, že jste se před stykem dostatečně vyprázdnili nebo netrpíte momentálně na nějaké nepříjemné zažívací potíže. S klystýrem však můžete dosáhnout maximálního vyčištění análního otvoru, a tím se nebudete muset obávat, že by mohlo dojít k nějakému překvapení. 

Anální sex s kondomem nebo bez?

Během análního styku může dojít k přenosu pohlavních chorob. S kondomem si budete jistí, že jde o bezpečný sex. Análním sexem se mohou přenést pohlavní choroby jako je HIV/AIDS, kapavka nebo syfilis. V případě, že jde o dlouhodobé partnery, tak je kondom spíše hygienickým doplňkem, se kterým mohou při jednom styku vystřídat více pozic.

Jak přesvědčit partnerku nebo partnera k análnímu sexu?

V tomto případě na nikoho netlačte. Aanální sex chce psychické odhodlání. Během pohlavního styku můžete zkoušet partnerku stimulovat prsty na análním otvoru. V případě, že by se to přítelkyni líbilo, můžete pokračovat dál. 

Chcete ještě zajímavější prožitek z análního sexu?

Chcete vaši partnerku během análního otvoru uvolnit a vzrušit?

Poradíme vám jak na to! 

Nejlepší polohou pro začátečníka je poloha zezadu (nejlepší polohy pro muže), při které můžete během análního sexu ženu stimulovat rukou či vibrátorem na jejím klitorisu. Muž si při pozici zezadu může korigovat směr a rychlost. 

No a platí to i obráceně. Parnerka, která zasouvá do zadečku vibrátor, mže jeho penis snadno stimulovat rukou a kontrolovat tak jeho orgasmus a ejakulaci.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *