Maxulen recenze a osobní zkušenosti

Chcete se po sexuální stránce vrátit zpět do formy, a být tak v plné síle? Zlepšete hladinu energie, růstu svalové hmoty a libida s pomocí pravidelného užívání Maxulen produktu.

Jestliže si poslední dobou všímáte změn, co se sexuálního života týče, může se jednat o mužskou menopauzu neboli andropauzu. Jde o stav, kdy u mužů postupem času klesá mužský hormon testosteron, který se stará o libido, kvalitní erekci a tím i sexuální život. 

Co je to Maxulen a jaký je jeho obsah? 

Maxulen mnoho mužů zná jako přírodní doplněk stravy pro podporu zvýšení libida, zlepšení energie a lepšího růstu svalové hmoty. Jde o doplněk, který je speciálně vyvinutý pro muže a jeho denní dávka se postará o uvolnění mužského pohlavního hormonu, který se obecně nachází v bílkovinách. 

Jedná se o doplněk stravy, který obsahuje vysoký obsah aktivních a účinných látek jako je testofen, hořčík, zinek nebo vitamín B6.

Osobní zkušenosti s produktem Maxulem – 3 měsíce užívání

Dobrý den, v první řadě chci poděkovat za možnost vyzkoušet produkt Maxulen. Nikdy jsem produktům na podporu testosteronu nedůvěřoval, vždy jsem si myslel, že se jedná jen o velmi dobrý marketing firem. Jsem rád, že jsem se v tomhle mýlit. Produkt mi přišel ve velmi diskrétním balení, kdy jsem ani já sám netušil, co mi vlastně přišlo. Po rozbalení na mě čekalo modré balení, které obsahovalo 30 tablet na 30 dní, tzn. 1 tableta denně. Balení jsem dostal rovnou tři. Po první měsíci užívání jsem si začal všímat, že mi přestávají vypadávat vlasy, resp. při prohrábnutí vlasů mi žádný nezůstal v ruce, což se před tím nikdy nestávalo. Po 2-3 měsících užívání jsem si všiml, že má erekce je mnohem tužší a stálejší. Jelikož mi už není 25, tak jsem s erekcí měl často problémy a jsem rád, že jsem mohl Maxulen vyzkoušet. Rozhodl jsem se tedy produkt užívat dlouhodoběji s menší pauzou, kterou si nyní dávám. Rád bych věděl, co se stane s erekcí po vysazení produktů. Za sebe tedy mohu maxulen doporučit!

Podrobnější informace o složení Maxulen produktu

Jak jsem již zmiňovali, produkt Maxulen je přírodního charakteru a jeho složení se stará o podporu mužského pohlavního hormonu a tím je testosteron. Ve složení je hlavní složkou Testofen, který uvolňuje pohlavní hormon. 

Složení doplňku Maxulen. Zdroj: Maxulen.cz

Testofen

Testofen neboli Pískavice řecké seno je jednou z nejstarších kulturních jednoletých bylinných rostlin. Vyskytuje se na území České republiky a její semena patří mezi nejcennější část celé rostliny. Semena obsahují obsahují velké množství bílkovin, olejů, cholinu a saponinů. Ve Středozemí je Testofen velice účinným kořením, které má využití především v obřadech nebo při léčbě chorob jako je nadýmání, kašel, průjem nebo otrava krve. Mimo to podporuje u mužů potenci i erekci. Rostlina se nevyužívá jen pro lékařské potřeby ale je hojně využívána i jako kvalitní krmivo pro dobytek.

Zinek

Je společně s hořčíkem velmi důležitým minerálem, který ovlivňuje řadu reakcí našeho těla. Jde o esenciální minerál, který se stará o správnou funkci imunity, normálního růstu pokožky, svalů nebo nehtů, reprodukčních orgánů a prostaty. Mimo to se jeho obsah podílí také na tvorbě hormonů a celkovém zdraví.

Vitamin B6

Je aktivním vitamínem, který je velmi důležitou součástí našeho zdraví a je označován jako důležitý kofaktor enzymů. Jeho správná hladina ovlivňuje metabolismus aminokyselin a sacharidů, mimo to se podílí na tvorbě červených krvinek nebo uvolňuje energii z energetických zásob těla. 

Hořčík

Hořčík neboli magnezium, je hlavním biogenním prvkem, který má nachází největší zastoupení v kostech a kloubech, při jeho nedostatku se mohou objevovat křeče, bolesti kloubů nebo psychické podráždění. 

Jaké je dávkování tohoto Maxulenu? 

Zdroj: Maxulen.cz

Nebojte se toho, dávkování je velmi jednoduché. Stačí dodržovat pravidelné užívání dle příbalového letáku společně s jídlem a nezapomenout tabletu dostatečně zapít vodou. 

Produkt Maxulen vám zaručeně pomůže zvýšit libido, a tak i chuť k sexuálnímu vzrušení. Užívání produktu Maxulen je zcela bezpečné a nezávadné. 

Jaké dopady na vás může mít nedostatek hladiny testosteronu?

Zdroj: Maxulen.cz

Testosteron je důležitým mužským steroidním hormonem, který se stará o správnou funkci plodnosti, produkce mužských pohlavních znaků a regulaci odlišností pohlaví. Testosteron obecně přirozeně během života klesá, po třicítce je to okolo 1-2 % ročně.

Jaký negativní vliv může mít nízká hladina testosteronu na vaše zdraví? 

  • problematičnost se spaním 
  • zvýšená únava
  • úbytek svalové hmoty
  • navýšení tukových zásob neboli hmotnosti 
  • psychická nevyrovnanost stresem nebo podrážděností
  • snížení mužského libida
  • nulová koncentrace
  • bolesti kloubů, svalů nebo kostí

Produkt maxulen je určený především pro muže od 30 let a nahoru, jelikož právě v tomto období se začíná andropauza formovat. 

Co to vlastně ta andropauza je?

Jedná se o mužský přechod, který je velmi podobný přechodu u žen. Obecně je známo, že začíná okolo 30 let a projevuje se neustálou únavou, znechucením, ztrátou svalové hmoty, poruchy spánku nebo případně problémy spojené s erekcí.  Chcete se o andropauze dozvědět více, tak přejděte na článek Andropauza.

Kdo může přípravek užívat?

Jelikož se jedná o produkt přírodního charakteru, pak zde nejsou žádné vyhrazené odůvodnění, proč by produkt lidé s vážnými nemocemi neměli užívat. Produkt Maxulen je tedy vhodný pro každého muže od 30 let, kteří chtějí nebo potřebují zvýšit hladinu testosteronu pro sportovní výkony nebo pro muže, kteří chtějí zlepšit vitalitu a sexuální libido. 

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.