Provozovatel webu

O důvodu vzniku webu

Původně je naší specializací edukace české a slovenské populace kolem tematiky sexuality, vztahů a erotických hrátek. Tomu se věnujeme od roku 2009 skrze náš hlavní web Lascivní.cz. K němu v průběhu času (viz text a grafika níže) přibyly další projekty věnující se konkrétnějším a užším tematikám jako jsou erotické hračky (a jejich reálné testy s fotkami a 18+ videi), inspirativní textové i audio povídky pro dospělé i témata kolem LGBTQ+ či BDSM.

Tím vším se jako pojící červená linie táhne téma sexuálního zdraví (převážně u mužů).

Obor erektilní dysfunkce, neboli problémů se ztopořením penisu a kvalitou / délkou erekce patří k nejčastějším, na které se nás naši čtenáři ptali. A to i skrze naší Sexporadnu, která obsahuje více jak 2 000 dotazů. Proto jsme i spoluzaložili ProErekce.cz = specializované médium, které se může věnovat této choulostivé tematice věnovat do větší hloubky. Primárně z pohledu mužů, kterých se to osobně týká (a nejednoho to trápí roky), ale samozřejmě i žen, na které se tyto problémy při soužití přenáší.

VIDEO představení:

Redakce

Více jak 5 redaktorů (Petr S., Marek N., Jaroslav M., Natálie N., Michal, Richard IV a další) se stará o obsah našeho webu, takže nabízíme články se zkušenostmi z obou stran. Na ProErekce.cz se nezabýváme pouze mužským pohledem na erotické vzdělání, sexuální zdraví a výkon v posteli, ale také ženským.

Tyto redaktory sdílíme i s dalšími našimi projekty v rámci Lascero.cz rodiny – a to s Lascivní.cz, Eromag.cz, Transexual.cz a dalších:

Těžíme tak z letitých zkušeností, které se snažíme předat skrze naše autorské velké recenze a srovnávací porovnání. Základem našich článků jsou naše postřehy, zážitky a výsledky pozorování jak sebe samotných, tak partnerů a partnerek.

Po letech už víme, jak na co se v testech máme zaměřit, aby čtenář získal maximum užitku a mohl se nejideálněji rozhodnout pro svůj nákup.

V rámci testování nás zajímá:

  1. složení (obsah účinných látek),
  2. funkční poměr (v jakém poměru jsou složky v produktu),
  3. délka účinku (jak na nás dlouho pozitivně působil),
  4. jednoduchost dávkování (srozumitelnost a jednoduchost pro použití),
  5. placebo efekt (jestli výsledný účinek není jen vsugerovaný),
  6. vzhled balení (jak na nás celkově působí – jen okrajový hodnotící prvek)
  7. a cena a výkon (neboli poměr hodnoty, kterou při nákupu získáte).

Nápady na zlepšení?

Máte nějaké nápady, stížnosti nebo připomínky k novým článkům? Máme několik možností, jak nás a jednotlivé redaktory můžete kontaktovat. Z principu našeho webu (a z důvodu citlivosti oboru) si téměř všichni redaktoři přejí zveřejňovat pouze pod svými přezdívkami, takže se nezlobte, prosím, pokud to tak bude.

Práva k obsahu

Obsah není dovoleno kopírovat, bez aktivního odkazu citovat části textu.

Obsah je majetkem provozovatele webu a vlastní na ně plná práva.

Zdroje fotografií a videí

Fotografie na webu pocházejí z vlastních zdrojů (vznikaly při našem reálném testování v redakci – jsou tedy typicky u recenzí a testů), zdrojů klientů a fotobank PixabayPexels nebo Unsplash (použité běžně u inspirativních článků neproduktového charakteru).

Prohlášení o obsahu

Rady a tipy jsou psány z praxe dle nejlepšího vědomí a svědomí. Nicméně platí, že konečný výběr produktu nebo dopad na vaše zdraví nenese žádný z autorů zodpovědnost.