Arginmax recenze

Arginmax jako doplňkem stravy pro muže, který přispívá ke zlepšení potence, silnější a plnohodnotné erekce a sexuálního libida.  Patří mezi poměrně známé produkty, které nejspíše zná každý muž, který kdy řešil problém nebo poruchy s erekcí. Poradíme vám, jakou hodnotu přípravek Arginmax vám do sexuálního života přinese a jaké jeho účinky jsou. 

Při pohledu na webové stránce přímo výrobce produktu Arginmax je nemilé, že obsahuje téměř nulové informace o přípravku na podporu erekci, zvýšení libida a chtíče. Proto vám raději doporučím se produkt objednat z webových stránek lékáren, kde podrobnější popis a informace musí zaručeně být.

Výrobce produktu Arginmax 

Tento mužský doplněk vyrobila společnost Simply You Pharmaceuticals, a možná, že jí teď slyšíte poprvé. Nabídka produktů doplňků od firmy Simply You Pharmaceuticals nabízí širokou škálu produktů, které jsou zaměřené nejen na mužskou erekci ale také na prostatu.

Pokud jsou pro vás známé tablety Clavin, pak za tímto produktem stojí také tato společnost. Na slovenském trhu je tato společnost jako výhradním dodavatelem produktů. 

Výhody proč ANO

 • Delší účinek
 • Funkční obsah tobolek
 • Primárně pro muže
 • Ověřený doplněk
 • Jednoduché balení

Nevýhody proč NE

 • Větší tablety (horší konzumace)
 • Vyšší cena při jednorázovém nákupu

Jaké je složení produktu Arginmax?

Každá tobolka tohoto mužského produktu obsahuje čtyři synergické složky, které velmi dobře působí na mužské pohlavní orgány. Jaké složky to jsou? 

Erection active 

Synergická složka, která vám zaručí, že dosáhnete kvalitní a silné erekce

Stimulant active

Jedná se o psychoaktivní látku, která dopřeje zlepšení duševní nebo tělesné funkce.

Protect active

Složka, která se postará o dodání látky do hladiny testosteronu. 

Libido active

Pro zlepšení kvality sexuálního života a chutě na sex.

Nejdůležitějším složením účinných látek, které v produktu ArginMax jsou: 

Ginkgo biloba

Jedná se o velmi známou rostlinu, kterou najdete především v čínské medicíně. Napomáhá s problémy a poruchy nervové soustavy, kdy její účinky jsou i na kardiovaskulární systém a na posilnění krevního oběhu. Napomáhá ke zlepšení erekce a cirkulace krevního oběhu v penise. 

Schizandra čínská

Je další rostlinou, která se nachází v Asii a používá se v čínské medicíně jako tonikum srdeční činnosti, napomáhá odbourávat toxiny a zlepšuje tím cirkulaci krve v cévním systému. 

Kotvičník zemní

Kotvičník zemní najdete v dnešní době téměř v každém doplňku, které jsou na poruchy a problémy s mužskou erekcí nebo potenci. Nabízí afrodiziakální účinky, které pomohou se zvýšením libida, potence, sexuální vitality a apetitu. 

L-Arginin

Jedná se o aminokyselinu, která je součástí každého přípravku na mužskou erekci a potenci. Mužské tělo si ji neumí vyprodukovat, a proto je vhodné tento přípravek užívat jako doplněk stravy. Podporuje prokrvení pohlavní soustavy a tvorbu oxidu dusnatého v těle. 

L-Citrulin

Je další aminokyselinou, která se využívá na spalování tuků ve fitness sportu. Její účinky jsou také v oblasti pro podporu lepšího prokrvení. Je známou dvojicí L-Argininu, které jak jsme již psali, běžně najdete v každému produktu pro zlepšení erekce a potence. 

Selen

Mnoho z vás bude selen znát ze složení šampónů, kdy jde o prvek se složením antioxidačních účinků, pro správné fungování kardiovaskulárního a imunitního systému. Selen napomáhá také proti únavě, stresu nebo depresím. 

Zinek

Zinek jako důležitý minerál je poslední složkou produktu ArginMax, jedná se o perfektní antioxidant, který svým vlivem podpoří hormonální hladinu a napomůže se spermatogenezí. Jeho nedostatek může souviset se sníženým libidem a tím i nechutí k sexuálnímu životu. 

Ostatní látky

Kromě těchto vypsaných látek, které jsou součástí produktu ArginMax, jsou i součástí ostatní látky jako je například B3, B12 a E vitamín. Ve složení najdete také složky luteinu, kyseliny listové, lykopenu, šafránu, plnidla stearanu hořečnatého se želatinou a barvivem oxidu titaničitého. 

Dávkování a užívání doplňku ArginMax

Maximální užívání a denní dávka jsou 3 tablety, které dle příbalového letáku lze užívat první týden 3x denně, po prvním týdnu je snížení dávkování na 2x denně. Pro kvalitní erekci, zlepšení libida a sexuálního chtíče je nutné tento produkt užívat pravidelně a opakovaně, jednorázové užití nebude mít pozitivní vliv na vaše problémy a poruchy spojené s ejakulací. 

Jakých účinků můžete s pravidelným užíváním ArginMax dosáhnout? 

Účinky produktu ArginMax přispívají ke zlepšení a zkvalitnění erekce, za tímto účinkem stojí komplexní složení synergických látek, které ArginMax obsahuje, vaše erekce bude silnější a delší. Látky také podporují tvorbu spermií a podporují tím spermatogenezu. Vaše sexuální vzrušení bude posilněno díky pravidelnému užívám už se vám nestane, že byste neměli chuť na sex. 

ArginMax je všeobecně známý jako přírodní produkt, jeho nežádoucí účinky jsou tedy úplně mimo tuto kategorii. Produkt neobsahuje žádné chemické nebo uměle vytvořené látky a sloučeniny, které by nežádoucí účinky mohly vyvolat. 

Podobné příspěvky

3 Komentáře

 1. Tenhle znám narovinu jen z televize a shoppingu, nějak nevím jestli bych mu měl tolik věřit, když se tak peněžně extra tlačí – zajímalo by mě tabulkové porovnání s těmi ostatními co máte také ve svých recenzích – jestli třeba množství aktivních látek je srovnatelné, cena, dávkování, …

  1. Dobrý den Martine,

   kouření může mít negativní vliv na vaši schopnost stát na pozoru.

   Tabák obsahuje toxiny, které mohou poškodit cévy a snížit průtok krve do penisu, což může ztěžovat dosažení a udržení pevného stavu. Pokud kouříte, jednou z nejlepších věcí, které můžete udělat pro své sexuální zdraví (a pro celkové zdraví), je pokusit se přestat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *