Primulus – recenze a zkušenosti. Jaký je tento suplement?

Jste jedním z těch, které trápí poslední dobou stres, deprese, ztráta energie nebo úbytek svalové hmoty? Jednou z příčin může být úbytek hormonu testosteronu, který je pro mužské pohlavní orgány důležitý. Suplement Primulus slibuje zvýšení hladiny testosteronu s tím spojené pozitivní dopady na vitalitu a zahnání únavy. Jaký Primulus ve skutečnosti je? To se dozvíte v této recenzi.

Primulus recenze a zkušenost

Nejsem ničím ovlivnění a stejně můžu říct, že mě Primulus docela překvapil. Bral jsem ho měsíc, protože ještě nepatřím do skupiny staších, vyčerpaných mužů, ale věk 37 let už tak nějak klepe na dveře různých změn v organismu, které je potřeba zpomalit. K tomu právě slouží produkty jako je Primulus. To je přípravek na zvýšení testosteronu.

Před tím jsem žádné podobné přípravky na zvyšování testosteronu nebral. To si myslím, že je dobře, protože tělo nevyžaduje vyšší a vyšší dávky účinných látek. S Primulusu jsem cítil ovoce ve spojení s vitamínem B. To píšu kvůli tomu, abyste pak nebyl překvapený z jeho aromatu. No ale teď už konečně k tomu, co se mnou udělal?

Nestal se ze mě nabušený testosteroňák z posilovny. Po náročných dnech nebo po tréninku jsem se cítil tak nějak uvolněnější a méně unavený. K tomu asi přispěly ty různé vitamíny a další látky. No a díky tomu jsem se pak mohl více věnovat rodině a večer jen ženě :-). Stránky Primulusu, a celá společnost na mě působí sympatickým dojmem. Bezproblémově komunikují, takže i to mě vedlo k tomu tento suplement otestovat. Nelituji toho a další balení jsem objednal tchánovi.

Výhody proč ANO

 • Přírodní složení
 • Kvalitní složení
 • Působí pozitivní na hladinu testosteronu

Nevýhody proč NE

 • Vyšší cena

Co je to za doplněk?  

Balení Primulus

Primulus je mužským doplňkem stravy jako přírodní multivitamin s obsahem ověřených a účinných látek. Podporuje tvorbu již zmiňovaného hormonu testosteronu. Mimoto podporuje také energii a zdravou vitalitu. Produkt je vhodný pro muže od 35 let, v období, kdy se již může schylovat k andropauze. Zvyšuje libido u mužů a může přispět ke kvalitnějšímu a lepšímu sexuálnímu životu. K tomu by měly údajně stačit pouze 2 tabletky denně.

Pro koho se produkt Primulus hodí? 

Pozitivní uživatelské recenze. Zdroj Primulus

Primulus je produktem přírodního charakteru, ale nezapomínejte, že se má postarat o zvýšení hladiny hormonu testosteronu (Jak zvýšit testosteron). A ten kluci ve dvaceti letech nebudou potřebovat zvýšit. Primulus se tedy hodí pro muže, kteří již na sobě pociťují nějaké fyzické změny, které mohou značit první signály jako je únava, stres, ztráta vitality a snížení chuti k sexu.

Většinou se jedná o muže ve věku od 30 let a starší. Samozřejmě mladším neuškodí, ale je ho pro ně škoda. Nehledě na to, že mladým mužům postačí ke zvýšení hladiny testosteronu například pravidelné návštěvy posilovny a pestrá strava. Samozřejmě tady mluvíme o zdravích mladých mužích, kteří nemají nějaké hormonální vady.

Primulus je přípravek především pro muže, ktřeří se pomalu dostávají do takzvané krize středního věku. Pokud máte například takové ty myšlenky, jak vám ujel vlak a podobně, tak pak je tento suplement, to co by vám mohlo pomoct. Ostatně ty uživatelské recenze na obrázku výše to jen potvrzují.

Fotogalerie z redakčního rozbalování – 18 fotek:

Když sebe, tělo, organismus denně vystavujete stresu, smogu a dalším stresorům, tak logicky pak dojde k nějaké odezvě organismu. No tou odezvou je často právě únava a ztráta vitality. Cítíte se hůř než pod psa. Nic vás nebaví, nemáte energii, jste unavení, smutní, nešťastní, v posteli to nefunguje a na masturbaci už nemáte ani pomyšlení?

Tak pak jhe potřeba to řešit. Primulus berte v podstatě jako nabušený multivitamim, ale s účinnými látkami, které jsou vyvážené a zaměřené na tyto problémy jako je únava, vitalita, testosteron a třeba chuť na postelové radovánky.

Jaké jsou účinky suplementu Primulus?

Užívání doplňku Primulus přispívá k podpoře vitality, energie, zdraví. Není to však žádné placebo, ale produkt nebo spíš potravinový doplněk s minerály, a hlavně vitamíny.

 • napomáhá zvýšit hladinu testosteronu
 • přispívá k energii, vitalitě a dobré náladě
 • pomáhá k lepší tvorbě svalové hmoty
 • může přispět k chuti na sex a zvyšení libida
 • teoreticky může pomoci k lepšímu spalování tuků
 • může podpořit imunitu a zdraví

Proč je testosteron tak důležitý?

Testosteron je nejdůležitějším zástupcem androgenů produkovaných u mužů. Je důležitý především pro normální vývoj a zdravý organismus. Hladina hormonu testosteronu u mužů klesá od 30 roku každým rokem o 1 až 2 %.

Podle studií se muži cítí, jako by z nich někdo vysával energii nebo chuť do života. Během poklesu se objevují příznaky spojené s mužským přechodem neboli andropauzou. Testosteron stojí za řadou mužských znaků jako je ochlupení, hluboký hlas, svalová hmota, chuť na sex a vůbec chuť se rozmnožovat, vitalita, energie.

Co snižuje hladinu testosteronu?

 • silná nadváha
 • nadměrná konzumace léků, drog nebo alkoholických nápojů
 • namáhavá fyzická aktivita
 • dlouhý sexuální půst
 • nadměrný stres a deprese
 • infekce či chronické onemocnění
 • stárnutí

Jaké je složení a účinné látky Primulus?

obsah balení

Primulus tvoří především přírodní látky a extrakty z rostlin a bylin. Ty doplňují vitamíny a minerály. U mužů je tento produkt považován za multivitamin, jehož kýženým výsledkem je dodání šťávy.

Co obsahuje tento doplněk:

 • Zinek
  Je minerálem, který přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, plodnosti a reprodukci, podporuje normální funkci imunitního systému a ochraňuje buňky před oxidativním stresem. 
 • Vitamin D3
  Je vitamínem, který přispívá ke správné funkci imunitního systému, normální činnosti svalů, udržení normálního stavu kostí a procesu dělení buněk. Mimo to jej můžete také znát jako sluneční vitamín, jelikož se v kůži tvoří díky působení slunečního záření.
 • Hořčík
  Je významným biogenním prvkem, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální činnosti svalů, nervové soustavy a správné syntéze bílkovin. 
 • Vitamin B6
  Je velice důležitým vitamínem, který přispívá k regulaci hormonální aktivity, snížení míry únavy a vyčerpání, normální funkci imunitního systému a vstřebávání zinku a hořčíku.
 • Vitamin C
  Vitamin C hraje v každém těle velmi důležitou funkci. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy a ochraně buněk před oxidativním stresem.
 • Selen
  Selen je svým účinkem antioxidant, který přispívá k normální funkci imunitního systému, správné činnosti štítné žlázy, ochraně buněk před oxidativním stresem a normální spermatogenezi.
 • Pískavice řecké seno nebo také fenugreek
  Je jednou z nejstarších kulturních rostlin a obsahuje velké množství hodnotných bílkovin, olejů a triterpenových steroidních saponinů, díky čemu podporuje imunitu a působí také jako antioxidant. 
 • Kotvičník zemní
  Je bylinou z čeledi kacibovitých a obsahuje velké množství steroidních saponinů a rostlinných sterolů mimo ti i flavonoidy a alkaloidy. Ovlivňuje nejen pohlavní orgány, hormonální aktivitu ale podporuje i přirozenou obranyschopnost a přispívá k normální funkci močové a reprodukční soustavy.
 • Extrakt z černého pepře
  Tento známý antioxidant přispívá k normálnímu stavu pokožky a podporuje lepší cirkulaci v jemných krevních cévách a kapilárách. 

VIDEO z rozbalování v redakci – Youtube:

Kolik stojí Primulus a nezruinuje vám rodinný rozpočet?

Jedno balení má 60 tablet. To je měsíční dávka vitamínů a minerálů.

Nebudu tady okecávat nějaké ty klišé, jako čeho si více ceníte, jestli vlastního zdraví nebo peněz. To je čistě vaše věc. Jak už tedy víme, tak Primulus je jakýsi multivitamin, který může podporovat různé funkce v organismu a těle.

Ty pak mohou vést k pozitivním změnám.

Nicméně, aby něco podobného bylo vůbec možné, tak je potřeba brát tento suplement v pravidelných dávkách. Primulus se doporučuje brát 2x denně, a to nejlépe po jídle. A opravdu důkladně zapít. Takový suplement pak stojí kolem 18 Kč za den.

Závěr, zkušenosti a doporučil bych vám Primulus?

Nejsem ničím ovlivnění a stejně můžu říct, že mě Primulus docela překvapil. Bral jsem ho měsíc, protože ještě nepatřím do skupiny staších, vyčerpaných mužů, ale věk 37 let už tak nějak klepe na dveře různých změn v organismu, které je potřeba zpomalit. K tomu právě slouží produkty jako je Primulus. To je přípravek na zvýšení testosteronu.

Před tím jsem žádné podobné přípravky na zvyšování testosteronu nebral. To si myslím, že je dobře, protože tělo nevyžaduje vyšší a vyšší dávky účinných látek. S Primulusu jsem cítil ovoce ve spojení s vitamínem B. To píšu kvůli tomu, abyste pak nebyl překvapený z jeho aromatu.

No ale teď už konečně k tomu, co se mnou udělal?

Nestal se ze mě nabušený testosteroňák z posilovny. Po náročných dnech nebo po tréninku jsem se cítil tak nějak uvolněnější a méně unavený. K tomu asi přispěly ty různé vitamíny a další látky.

No a díky tomu jsem se pak mohl více věnovat rodině a večer jen ženě :-). Stránky Primulusu, a celá společnost na mě působí sympatickým dojmem. Bezproblémově komunikují, takže i to mě vedlo k tomu tento suplement otestovat. Nelituji toho a další balení jsem objednal tchánovi.

Podobné příspěvky

4 Komentáře

  1. Dobrý den Adame,

   vaše duševní zdraví může určitě ovlivnit vaši schopnost dosáhnout a udržet pevný stav. Stres, úzkost, deprese a další duševní zdravotní problémy mohou mít velký dopad na sexuální funkci.

   Pokud se domníváte, že vaše mentální nastavení může ovlivňovat vaši sexuální funkci, doporučil bych vám hovořit o tom s odborníkem na duševní zdraví. 🙂 Držíme palce!

 1. Ahoj, mohou nějaké potravinové doplňky zlepšit moji výdrž v posteli s milenkou?

  Už jsems tarší a nechci ji zklamat, seznámili jsme se na internetové seznamce a první randíčka dopadly velmi dobře a zítra máme jít na TO? Děkuji za odpověď.

  1. Ahoj Filipe, některé potravinové doplňky mohou pomoci podpořit vaši sexuální funkci, ale jejich účinnost se liší a výzkum v této oblasti je stále probíhající. Je důležité vzít v úvahu, že doplňky nejsou regulovány stejným způsobem jako léky, takže jejich kvalita a účinnost se může lišit. Vždy se poraďte se svým lékařem než začnete užívat jakýkoli nový doplněk.

   A držíme palce s vaší mladší milenkou, snad vás moc neutahá. :))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *