Vimax – recenze a moje 100% osobní zkušenosti

Vzhledem k tomu, že se občas stane, že není erekce optimální, můžeme si pomoct přípravkem na kanadské bázi. Jedná se o Vimax, se kterým mám 100% osobní zkušenosti, o které se s vámi podělím v této recenzi přípravku pro uspokojivý sex.

Z mého pohledu není nic neobvyklého, když má muž středního věku, tu a tam problém s erekcí. Problém bývá v nedostatku testosteronu, který každý muž potřebuje, a to nejen k pevné erekci, ale také k chuti na sex. Nám mužům není vůbec příjemné o jakýchkoliv problémech v sexuálním životě mluvit a chceme stále žít aktivní sexuální život. Tím chceme být pro partnerku atraktivní a dopřát ji potřebnou rozkoš.

Vimax recenze a zkušenosti

Sečteno a podtrženo. Vimax překvapivě zafungoval, i když jsem se poprvé jakýchkoliv přípravků na podporu erekce bál. Nikdy jsem si nemyslel, že si sex ještě tolik užiju. V mládí jsme byli zvyklí s partnerkou na několik kol a to bohužel postupem času vymizelo, čímž začal trpět i náš vztah. Díky přípravku Vimax ale došlo k obratu o 360 stupňů. Vimax mi umožňuje si s partnerkou užívat klidně 2 kola sexu, a to se s podobnou mírou vzrušení a erekce. Konečně jsem nabral dostatek sebevědomí a při sexu už netrpím, ale užívám si ho.

Výhody proč ANO

  • Podpora erekce
  • Vyšší chuť na sex
  • Diskrétní balení

Nevýhody proč NE

  • Vyšší cena za jedno balení

Co je to za výživový doplněk z Kanady?

vimax tablety na stole
Slevový kód je na Vimax pořád funkční. Stačí ho jen tady použít.

Stále se Vám nepodařilo najít ideální přípravek na podporu erekce a sexuální chuti? Možná, že jste ještě nenarazili na přípravek Vimax. Vimax je vyráběn v Kanadě podle tamní nejlepší receptury. Mě osobně Vimax uchvátil svým složením.

Jaké obsahuje účinné látky?

Aby byla erekce dostatečně pevná, je potřeba, aby v penisu proudil dostatek krve. V přípravku Vimax najdete Ginkgo Bilobu, která dokáže podpořit mikrocirkulaci krevního systému, čímž nasměruje více potřebné krve právě do penisu.

Etiketa Vimax se složením

Prokrvení v oblasti penisu má vedle Ginkgo Biloby v přípravku na povel i Ginseng. Díky němu jsem už po pár dnech užívání poznal, že je moje erekce opět v normálu. Poslední výraznou složkou Vimaxu, jež mě uchvátila, je ženšen.

Opět přírodní látka s pozitivním vlivem na správné fungování nervové soustavy.

Ženšen vás údajně dokáže dostat do velmi příjemné psychické pohody a pak bude i požitek ze sexu lepší. Přípravek Vimax je vedle toho současně obohacen o vitamín E.

Něco o složení. Zdroj: Vimax

Vimax podporuje mužský organismus. Skvělou zprávou je i obsah Saw Palmetta, tedy přírodního extraktu Serenoy plazivé, z jejíž plodů se vyrábí léčivé přípravky na prostatu.

Fotogalerie z redakčního testování – 8 snímků:

Velmi mě potěšilo, že je v přípravku Vimax obsažen Kajenský pepř. Kajenský pepř totiž funguje jako přírodní antioxidant a zvyšuje fyzickou energii. Necítil jsem se tak unavený, dodal mi potřebnou energii. Kajenský pepř údajně podporuje růst vlasů, ale tomu moc nevěřím, takže neočekávám, že bych měl za měsíc vlasy po ramena.

Jak přípravek na podporu erekce funguje?

Princip fungování Vimaxu není nijak složitý, ale abyste ho nemuseli hledat, v krátkosti vám ho popíšu. Jak možná víte, tak je penis tvořen třemi topořivými tělesy. Tato tělesa se při vzrušení naplňují krví, a tím zajistí erekci penisu. Stejně jako další prášky na erekci.

Jediným možným, způsobem, jak podpořit erekci penisu, je zvýšení průtoku krve do vašeho penisu. Vimax sází na vysoce kvalitní a přírodní rostlinné extrakty, které navíc obohacuje vitamín E, není tedy nijak složité podpořit krevní oběh, oběhový systém a nakonec erekci. Díky zlepšení mikrocirkulaci krevního oběhu v penisu, můžete zažít erekci jako za mlada. Samozřejmě je to subjektivní pocit.

Jaké je optimální dávkování Vimaxu?

Než jsem začal přípravek Vimax užívat, bál jsem se, že bude složité jeho správné dávkování a načasování. Není to ale nic komplikovaného, z čeho byste museli mít strach. Vimax se dávkuje v podobě 1 kapsle 1x denně a 30 minut po jídle.

V jednoduchosti je síla, stačí tento přípravek pravidelně užívat a budete v posteli pro partnerku, s trochou nadsázky, sexuálními bohy. Určitě je ale potřeba užívat Vimax dlouhodobě, aby měl maximální účinky.  Jo a nesmím zapomenout na to, že se přípravek musí skutečně dostatečně zapít.

VIDEO z redakčního rozbalování na našem Youtube:

Recenze Vimaxu zblízka

Vimax jsem osobně vyzkoušel, proto můžu ze svého pohledu posoudit jeho účinky na moji erekci a sexuální libido. Produkt Vimax užívám zhruba 3 měsíce, už nyní na sobě při sexu cítím jeho účinek. Při sexu mě i mojí partnerce připadal můj penis pevnější. Vzhledem k tomu, že se mi do penisu vehnalo více krve, byl můj penis pevnější, ale i robustnější. Ale samozřejmě nečekejte nějaké výrazné zvětšování. A vzhledem k tomu, že každá žena má ráda, když váš penis v sobě dobře cítí. Nemusí to být u každého z vás stejně, ale s partnerkou si rádi sex vychutnáváme i vícekrát za sebou, což se mi naposledy povedlo někdy ve 20 letech.

V tabletkách je jakoby prášek.

Od Vimaxu nečekejte, že vyléčí váš problém s erektilní dysfunkcí, tu musíte řešit s lékařem. Vimax je doplněk stravy, nemůže tedy nahradit léky. Vimax mi ale pomohl udržet penis déle ve stavu erekce a můj penis byl na první pohled, ale i pocitově mnohem tvrdší.

Před jeho užíváním jsem neměl na sex příliš chuť, a když už na něj došlo, neužil jsem si ho. Vimax mi pomohl zvýšit chuť na sex, což moje partnerka ocenila. Na sex se více těším a orgasmus prožívám mnohem intenzivněji, než kdykoliv předtím.

Nejčastější dotazy

Rozhodl jsem se koupit si Vimax, je opravdu tak účinný?

Kanadský výrobce Vimaxu má více než 15leté zkušenosti s jeho výrobou. Léty prověřený přípravek kvitují muži po celém světě. Výhodou je, že pokud nebudete spokojeni, můžete využít 60 denní záruku vrácení peněz na nerozbalená balení.

Má nějaké nežádoucí účinky?

Vimax stojí na přírodní bázi a byl důkladně testován. Testování nepřineslo žádné výrazné negativní účinky. Pouze v ojedinělých případech se dostavily mírné bolesti hlavy, křeče v žaludku nebo mírné bušení srdce. Obecně byste měli přípravky na podporu erekce konzultovat s vaším lékařem, pokud trpíte například vysokým tlakem. Jinak je ale Vimax bezpečný.

Podobné příspěvky

3 Komentáře

  1. Díky Richarde, tenhle kousek je už docela v ČR klasika, ač je dovážený z Kanady – prostě si udržel kvalitu a složení a evidentně netrpí ani tím převážením přes more (asi na lodi kvůli nákladům). Na jeho pozitivní účinky míří více recenzí, takže to bych bral jako uzavřenou kapitolu, že funguje a můžete se soustředit na jiné kousky – třeba nějak nové z české provenience, jestli ho nedorovnají, či dokonce nepřekonají.

    1. Ahoj Lukáši,

      terapie, ať už individuální nebo párová, může být velmi efektivní při řešení problémů se schopností stát na pozoru. Sexuální terapie může pomoci identifikovat a řešit psychologické faktory, které mohou ovlivnit vaši sexuální funkci, jako je úzkost, stres, nebo problémy v partnerském vztahu. Kvalifikovaný terapeut vám může poskytnout strategie a nástroje, jak se vypořádat s těmito problémy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *