|

Amarex Men Complex – každodenní suplement pro moderního muže? RECENZE

Erektilní dysfunkce je palčivým tématem světa mužské intimity. Proč? A jakým způsobem může pomoci Amarex Men Complex?

Co je erektilní dysfunkce je a co nikoli

Z medicínského hlediska se označuje termínem erektilní dysfunkce přetrvávající obtíž při dosahování a udržení erekce dostatečné pro úplný pohlavní styk. Laicky se tento stav nazývá impotence.

Takto širokou definici je nutné dále specifikovat. Důležitým kritériem je onen přetrvávající stav. Lékaři o erektilní dysfunkci hovoří teprve po 6 měsících zaznamenaných obtíží. Lékařské statistiky dále uvádějí, že ojedinělou poruchu erekce sem nelze zařadit, s tou se potká za život prakticky každý muž.

Stejně tak je zásadní uvést, že erektilní dysfunkce není spojena s plodností ani schopností prožívat orgasmus. Tyto dvě funkce zůstávají zachovány.

Jaké jsou příčiny erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce se objevuje u 54 % procent všech mužů, kteří trpí libovolnou poruchou v sexuální oblasti. Tento stsv převažuje hlavně ve věkové kategorii nad 50 let, kde se s ním potýká plných 50 % všech mužů.

Jde tak o vůbec nejčastější typ poruchy, přičemž dále se u mužů manifestuje primárně nedostatek sexuální potřeby, potřeba nadměrná a problémy s dosažením ejakulace.

Stávající medicína má zmapovanou velmi širokou škálu příčin tohoto stavu. Patří k nim mimo jiné ateroskleróza, kouření, diabetes či operace v oblasti pánve. Často je tato diagnóza dle odborníků přidružena i k vysokému krevnímu tlaku.

Amarex kromě základního doplňku na mužskou potenci (patří k TOP 2 z našich redakčních kouskůż pro muže) má i tento univerální doplněk pro muže – se solidním složením, které vám pomůže ani ve vyšším věku neztrácet každodenní energii. 🙂

Výhody proč ANO

 • Komplexní chlapácký doplněk
 • Každodenní dávkování
 • I v kombinaci i s klasickým erekčním doplňkem
 • Vysoký počet tablet
 • Neutrální chuť
 • Srozumitelné dávkování
 • Kotvičník a Maca v kvalitní formě

Nevýhody proč NE

 • Důležité užívat dlouhodobě

Jak erektilní dysfunkci řešit

V případě erektilní dysfunkce je nutné pátrat nejprve po organických příčinách a základním onemocnění. Jestliže se nic podobného u pacienta nepotvrdí, že možné v úvahu brát také psychické původce.

Lékaři ujišťují, že dnes již umí nabídnout pacientům velmi širokou škálu různých alternativ a účinnost léčby je vysoká.

Nicméně ne každý pacient, jak již bylo řečeno, naplňuje přímo diagnostická kritéria erektilní dysfunkce. Psychický dopad stavu, který nemá charakter trvalé poruchy, přitom není o nic méně výrazný. V takovém případě máte možnost mimo medikamentů na předpis a dalších postupů, jež je nutné aplikovat pod dohledem odborníka, volit také přírodní metody léčby.

Co je Amarex Men Complex

Jedním z takových výrobků na čistě rostlinné bázi je i Amarex Men Complex. Ve složení tohoto přípravku tak najdeme:

 • selen – 20 µg
 • vitamín B6 – 1 mg
 • zinek – 5 mg
 • hořčík – 20 mg
 • ženšen pravý – 90 mg
 • maca peruánská – 100 mg
 • kotvičník zemní – 150 mg
 • guarana – 150 mg
 • extrakt z pepře – 5 mg

VIDEO z redakčního rozbalování:

Selen

Selen je minerál, který přispívá k normální spermatogenezi. Jako antioxidant chrání buňky včetně spermií a tím prospívá mužské plodnosti.

Vitamín B6

Tento vitamín napomáhá k normální činnosti nervové soustavy, ke snížení celkové únavy a vyčerpání organismu a podílí se na regulaci hormonální aktivity.

Zinek

Zinek je minerálem, který je znám jakožto prostředek k zachování normální plodnosti a reprodukce, rovněž se projevuje jeho efekt z hlediska udržení normální hladiny testosteronu.

Hořčík

Horčík je důležitým minerálem účastnícím se řady dějů v lidském těle. Mimo jiné řídí správnou činnost nervové soustavy a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Ženšen pravý

Ženšen pravý je rostlinou, které se připisuje taktéž efekt na erekci a tvorbu spermií. Navíc dodává celkovou vitalitu.

Maca peruánská

Maca peruánská je rostlina, která se označuje za superpotravinu. Její účinky jsou impozantní: Je účinným podpůrným prostředkem zdravé plodnosti a pánům dodává i vytrvalost a výkonnost.

Kotvičník zemní

Kotvičník zemní je bylinou, která bývá označována jako přírodní afrodiziakum. Především výrazně zvyšuje libido a potenci. Stejně tak se užívá pro udržení normální funkce močové soustavy.

Guarana

Guarana jsou semena pocházející z rostliny známé pod názvem paulinie nápojná. Funguje především jako přírodní stimulant podporující vitalitu. U mužů dále posiluje erekci a libido.

Extrakt z pepře

Extrakt z pepře podporuje správnou činnost nervového systému a považován je také za účinný antioxidant. Stejně tak posiluje prokrvení, což platí i pro penis.

K čemu Amarex Men Complex slouží

Amarex Men Complex má široké spektrum účinků v oblasti sexuálního zdraví. Primárně podporuje:

 • pevnost a intenzitu erekce
 • libido
 • plodnost
 • silnější ejakulaci
 • prodloužení sexuálního aktu
 • udržení hladiny testosteronu
 • energii a komplexní vitalitu

Jak se Men Complex užívá

Men Complex se užívá v množství 2 až 3 kapsle denně. Současně 3 tablety představují maximální doporučenou denní dávku. Jestliže budete preparát užívat v souladu s těmito doporučeními výrobce, nehrozí žádné nežádoucí vedlejší účinky.

Rovněž nejsou známy žádné kontraindikace.

Ani my jsme při redakčním testování nepozorovali žádné nežádoucí účinky – naopak nám bylo příjemně dobře, což bereme také jako další klad. 🙂

Tento doplněk stravy je určen pro dlouhodobé užívání. První výsledky se projevují již po 2 týdnech pravidelné kúry. Ovšem pozor, stále jde pouze o doplněk, který neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

A jak čtete, určitě to není věc na pár dní, je to jak název napovídá komplexnější doplněk prostě pro dospělého muže, který chce suplementovat látky, které se mu běžně nedostávají v daném množství, kvalitě a samozřejmě pravidelnosti.

Ta je základ všeho – neustávat a pečovat o sebe. 🙂

Co o něm říkají zákazníci

Každý produkt nejlépe demonstrují jeho zákazníci. Účinky Komplexu jednoznačně potvrzují i četní spokojení kupující.

Například Milan říká:

„Objednal jsem Amarex Men Complex – 120 tablet. Všude píší, že reakce začne po 14-ti dnech, já beru 2 tablety denně a již po 5. dni cítím velký rozdíl a mohu mít sex. Na zákaznické lince mi vysvětlili, jak tablety užívat a jsem naprosto spokojen. Doporučuji všem, co mají problémy s erekcí.“

Podobné příspěvky

2 Komentáře

 1. DOTAZ: Zdravím, existují nějaké techniky nebo cvičení, které by mohly zlepšit mou „připravenost k akci“? Děkuji za odpověď.

  1. Zdravím Jakube,

   existují určité techniky a cvičení, které mohou podpořit vaši schopnost dosáhnout a udržet pevný stav. Kegelovy cviky, které posilují svaly pánevního dna, mohou být například velmi užitečné. Také techniky pro řízení stresu, jako je meditace a hluboké dýchání, mohou pomoci zlepšit vaši sexuální funkci.

   Jakékoli cvičení, které zvyšuje průtok krve a zlepšuje vaše celkové zdraví, může také přispět k lepšímu sexuálnímu zdraví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *