|

Bylinky na erekci

Problémy nebo poruchy s erekcí postihuje v dnešní době spoustu mužů středního věku, ale také mladší věkové kategorie. Existuje opravdu mnoho příčin, které mohou stát za tímto problémem, přičemž jestliže se problémy s erekcí podchytí včas, je dost pravděpodobné, že to pro jedince nebude mít trvalé následky, které mohou nejen fyzicky ale i psychicky ublížit. Spousta mužů, se za tenhle problém velice stydí a tím odkládají potřebnou léčbu, která může pomoci.

Erektilní dysfunkce se objevuje okolo 40 let a trpí jí více než polovina mužů. Existuje řada tipů, jak erekci podpořit metodami, které zlepší erekci a celkově libido. Jak na to, vám poradíme právě teď.

Jaký vliv má na erekci stres nebo celkově psychický stav? 

Jestliže pociťujete problémy spojené s nástupem erekce, může za tím vším být stres nebo také deprese. Prožili jste v poslední době smutek, stres, deprese nebo starosti, které vám nedají spát a odvádí vaši pozornost i od vzrušení? Pokud ano, není potřeba hned panikařit. Nejedná se totiž o dlouhodobý problém s erekcí, chce to pouze čas a klid. 

Jak zvýšit chuť na sex?

Jednou z hlavních bylin, které zvyšují hladinu testosteronu v krvi je kotvičník zemní. Pomáhá nejen k lepší potenci, ale zabraňuje také v rozvoji různých chorob například aterosklerózu, vysoký krevní tlak nebo kardiovaskulární choroby. Kotvičník zemní je známý jako afrodiziakum, které svými účinnými látkami posiluje sexuální funkce. Usnadňuje také adaptaci na stres, deprese a emocionálně vypjaté situace.

Jak předejít problémům s impotencí?

Zásadním faktorem, jak předejít problémům s impotencí je vyloučení rizikových faktorů z vašeho života jako je špatný životní styl, který může způsobit nemoci jako je například diabetes, ischemická srdeční choroba nebo parkinsonova choroba. K tomu napomáhají různé bylinné rostliny, které jsou vhodné při léčbě nadváhy, kdy v tomto případě je vhodné užívat tinkturu ze směsi ananasu, vinných hroznů nebo mořských řas, které zabraňují ukládání tuků a odvádí z těla přebytečnou vodu.

Ananas je afrodiziakum i odtučňovací kůra

Muži mohou sáhnout také po mace horské, která tlumí pocit hladu a redukuje přebytečný tuk v játrech i v podkoží. Za špatným životním stylem stojí nedostatečný pohyb a aktivity, velké množství alkoholu, kouření, psychické problémy a deprese, především obezita, která je snad u každého třetího člověka.

Nejúčinnější bylinky na podporu erekce

Dáme vám pár tipů na osvědčené bylinky, které podporují nejen zlepšení erekce na kvalitní a dlouhotrvající ejakulaci, ale také podporu zvýšení libida, které je při sexuálním styku potřebné. 

Saw palmetto

Saw palmetto je palmovitou rostlinou, kterou můžete znát také pod názvem Serenoa. Podporuje léčbu prostaty a je známá jako afrodiziakum, které má nepřímý vliv na erekci.

Ženšen pravý

Velmi účinnou aktivní složkou, který působí na předčasnou ejakulaci a mohou ji využívat i ženy, které potřebují zvýšit libido například v menopauze. Je tedy vhodná pro oba partnery.

Škornice šípolistá

Jako nakopávač celého těla slouží bylinka škornice šípolistá, která působí velmi podobně jako viagra nebo jiné podobné léky, plusem je, že je bez nežádoucích a vedlejších účinků oproti Viagře. Blokuje enzym, který může bránit proudění krve a celkové cirkulace do penisu.

Maca horská

Je velmi oblíbená především pro svůj kořen, který je plný důležitých živin, vitamínů a minerálních látek. Maca má skvělé účinky na zlepšení erekce, sexuální potence, plodnosti a libida. Ačkoliv nemá tak rychlé nebo silné účinky, jako známá modrá pilulka, dokáže také značně pomoci. 

Ginkgo biloba

Stará se o zlepšení cirkulace krve v penisu, a dokonce u žen i v intimních partiích. Zlepšení nebude pouze u samotné erekce, ale i během pohlavního styku od vzrušení až po následný orgasmus, který se zakončí erekcí. 

Zázvor obecný

Znáte zázvor, jako léčivo na nachlazení? Ano, ale zázvor ovšem obsahuje také látky, které přispívají ke stimulaci krevního oběhu a následného prokrvení, které jak víme je u erekce velmi důležitou součástí. 

Příprava nápoje z česneku, zázvoru a limetky

Pískavice řecké seno

Pískavice řecké seno neboli Fenugreek je rostlina, která je hojně pěstovaná v oblasti Středomoří. Nabízí bohatý obsah steroidních saponinů, které mají skvělý vliv na optimalizaci hladiny hormonů a celkové zvýšení libida. Jeho pravidelné užívání, ať už v podobě kapslí, nebo čajů posílí organismus a podpoří regeneraci. Její účinky jsou především v oblasti sexuálního směru.

Pár obecných rad 

  • změnit životosprávu (pravidelné aktivity, zdravý jídelníček, omezit kouření a alkohol) 
  • nestresujte se, starosti hoďte za hlavu
  • meditace

Zkuste na zvýšení libida podporu erekce různé doplňky stravy a prášky na podporu erekce, které jsou přírodního charakteru a nezpůsobí vám tak možné vedlejší a nežádoucí účinky. Mezi velmi oblíbené patří Proerecta, ProstaXin nebo Amarex

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *