|

Co je mokrý orgasmus a jak ho dosáhnout?

Existuje mnoho způsobu jak ženy mohou vyvrcholit během orgasmu, a mezi nimi je i mokrý orgasmus. Myslíte si, že je mokrý orgasmus pouhým výmyslem moderní pornografie? Rozhodně ne, obecné statistiky tvrdí, že přibližně polovina žen již mokrý orgasmus alespoň jednou zažila. 

Mokrý orgasmus jste mohli někdy slyšet také pod názvem squirting, kdy se jedná o orgasmus, který během okamžiku vyvrcholení vytváří takzvanou ejakulaci z pochvy. 

Mokrý orgasmus neboli squirt? 

Mokrý orgasmus je erotický prožitek u žen, při kterém během vyvrcholení dochází k vyloučení menšího či většího množství tekutiny. Během pohlavního styku a následného vyvrcholení může dojít k ženské ejakulaci nebo squirtu, buďto oddělené nebo současně. 

Jestliže u vyvrcholení dojde k opravdovému squirtu, pak máte opravdu štěstí. Ne mnoho mužů squirt zažije, jelikož k jeho dosažení je zapotřebí opravdu hodně úsilí. Tekutina, která při squirtu vychází je velmi podobná mužskému ejakulátu, samozřejmě bez semene. Obecně je známo, že některé ženy opravdový squirt nemusí dosáhnout vůbec, jelikož dosažení squirtingu chce opravdu hodně zručného muže a chtíč ze strany ženy. 

Jaké jsou příznaky a příčiny mokrého orgasmu?

Hlavní příčinou mokrého orgasmu je silný prožitek orgasmu, kdy dochází k vyloučení tekutiny velmi podobné mužské ejakulaci, tedy hustého a bílého vzhledu. Většinou dochází k vyloučení okolo 30 až 50 ml.

Žena musí být dostatečně uvolněna, pro dosažení mokrého orgasmu.

Jak u ženy dosáhnout mokrého orgasmu? 

Jestliže byste chtěli zkusit i něco jiného krom stereotypního orgasmu, pak bude zapotřebí ženu nejdříve dlouze stimulovat a sexuálně vzrušovat, nejlépe v okolí bodu G. K dosažení mokrého orgasmu je také zapotřebí, aby byla žena dostatečně uvolněná. 

Podle odborníků schopnost výstřiku nemá každá žena, a proto netlačte na pilu. Jestliže ženu dovedete k sebe lepšímu orgasmu, o mokrý orgasmus se nemusí jednat. Příčinou mokrého orgasmu je řada faktorů od anatomie ženy, psychické pohody, sexuální vzrušení nebo zásadní zručnost muže. 

 • U vyvrcholení může dojít k menšímu vyloučení množství bíle tekutiny, v tomto případě může jít o squirt. 
 • Jestliže žena vyloučila větší množství tekutiny, pak se jednalo o mokrý orgasmus. 
 • Během vyvrcholení může dojít k propojení se a mokrý orgasmu se squirtem mohou tedy přijít zároveň. 

Jaké jsou výhody mokrého orgasmu?

Zásadní výhoda mokrého orgasmu je především pro ženy, kdy během vyvrcholení ženy pociťují nepopsatelný prožitek oproti běžnému orgasmu. Jde o daleko intenzivnější prožitek, který žena pocítí snad každou buňkou v těle. Dosáhnout mokrý orgasmus není jednoduché a některé ženy mokrý orgasmus nikdy nezažijí. Pro dosažení mokrého orgasmu je důležitá souhra s vašim sexuálním partnerem.

 • Pro ženy je mokrý ogasmus o mnoho intenzivnější záležitostí oproti běžnému orgasmu
 • Jde o nové dobrodružství, nejen pro ženy ale i muže, které je kořením sexuálního života
 • Jestliže přivede ženu k mokrému orgasmu bude vás zaručeně milovat

Jak na mokrý orgasmus? 

Bádáte jak žene přivodit mokrý orgasmus? Nedává vám to spát, chcete docílit maximálního sexuálního vzrušení u ženy? Zkusíme vám přiblížit, jak takový mokrý orgasmus ženě přivodit. 

 • Před začátkem zkoušení přivození mokrého orgasmu je vhodné toto téma s vaší partnerkou předem konzultovat. Může se stát, že vaše partnerka by na mokrý orgasmus nemusela mít stejné nadšení jako vy. 
 • Umístěte pod ženu osušku, ktera zachytí veškerou tekutinu.
 • Zásadním krokem k úspěšnému mokrému orgasmu je zručnost muže, který ženu musí uvolnit například pomocí horké vany s relaxací nebo erotickou masáží.
 • Partnerka musí být zcela zrelaxovaná, a musí se cítit opravdu pohodlně. Rozhodně na ženu netlačte a nikam nespěchejte, mokrý orgasmus chce čas a pohodlí.
 • Začít můžete s pomalou stimulací bodu G, kdy opatrně zasuňte dva prsty do pochvy v hloubce cca 4 až 5 cm, v tomto okamžiku se začne ženská prostata naplňovat tekutinou.
 • Poté lehce na bod G začněte tlačit, je zapotřebí abyste vyvinuli větší tlak na bod G.
 • Jakmile zpozorujete, že je orgasmus na cestě nepřestávejte ve stimulaci, naopak zkuste dráždění zintenzivnit.
 • Během vyvrcholení zatnuté svaly v pochvě vaše prsty vytlačí ven z pochvy a žena může začít ejakulovat.

Jaké polohy jsou vhodné pro mokrý orgasmus?

K dosažení mokrého orgasmu je obecně známo, že by poloha měly být maximálně pohodlná ženě. Z ženských zkušeností ale víme, že nejlšpí polohou u žen je poloha zezadu, kdy se žena nejen dostatečně uvolní ale zároveň v této poloze dojde k velmi silné a intenzivní stimulaci nebo dráždění. Vyzkoušet můžete také polohy vleže nebo na zádech, vše záleží na ženě a její pohodlnosti.

TIP NA ČLÁNEK: Nejlepší polohy pro muže

Jestliže jste se už o mokrý orgasmus pokoušeli a váš pokus byl marný, pak nezoufejte. Nikde není zárukou, že mokrého orgasmu by mohla dosáhnout každá žena. Žena musí být mokrému orgasmu zcela anatomicky přizpůsobena. Netlačte na pilu, chce to čas a trpělivost.

Chcete již delší dobu vyzkoušet mokrý orgasmus a nevíte jak by se na toto téma vaše partnerka tvářila: Rozhodně se nestyďte a pobavte se o tom se svou přítelkyní, uvidíte, že v případě mokrého orgasmu jde o tajemství erotického vyvrcholení. 

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *