| |

Přípravky a bylinky na zvýšení libida u žen

Co může zapříčinit pokles libida u žen a jak ho zvýšit? Nízké libido u žen není nic příjemného, naopak může vést k problémům ve vztahu. Jde o sexuální abstinenci, kterou je potřeba určitě řešit.

Mnoho z nás je zastáncem, že vztah je o porozumění, lásce, nebo o budování rodiny. Zásadním klíčem vztahu je ale obecně dobrý kvalitní sex a vzájemná přitažlivost, bez které by to nešlo. V případě, že se u ženy ukazují příznaky nízkého libida, může nastat problém v tom, že muž by nebyl po sexuální stránce spokojený.

Jaké jsou příznaky nízkého libida u žen? 

Mezi hlavní příznaky je ztrátu zájmu po pohlavním styku nebo nedosažení orgasmu. Pohlavní styk je praktikován jednou za měsíc, bez radosti, něžnosti nebo touhy. Jde o stereotypní a rutinní činnost, která nepřináší ani žádné příjemné fyzické dotyky. 

Žena s velkým libidem

Jaké mohou být příčiny nízkého libida?

Existuje mnoho příčin, které by mohli mít nízké libido na svědomí, avšak existuje řada příčin, za které si žena může sama. Jaké to jsou a jak se jim vyhnout? 

Nadměrný stres

Stres je příčinou snad mnoha onemocnění, je důležité stresující faktory eliminovat. Naučte se nad stresující vlivy povznést a uvědomte si, že pokud nejde o život tak jde o nejde o nic. Zbavte se všeho, co vám přináší nadměrný stres nebo deprese. 

Partner vám v tomto případě může velmi pomoci, a to tím, že vám občas namasíruje nohy, záda nebo erotogenní zóny. Po dobré masáži můžete skončit u vášnivé soulože, která je plusem pro zvýšení libida. 

Nedůvěra a nízké sebevědomí u ženy

Neexistuje žena, která by se k někomu nepřirovnávala a nezáviděla jiným ženám. Myslete ale na to, že jste pro svého partnera tou nejkrásnější ženou na světě, a tím je zapotřebí najít vnitřní klid. Nízké sebevědomí může být další příčinou pro snížené libido. 

Špatná životospráva

Nezdravá strava, nadměrné kouření nebo popíjení alkoholu, může také vést ke snížení libida. Upravte si jídelníček tak, abyste se cítila nejen dobře po psychické stránce ale i té fyzické. Zařaďte do svého dne pohybové aktivity, zajděte si s partnerem na hory, do fitness nebo do parku kolem řeky na menší procházku.

Nedostatek pohybu a fyzické zátěže oslabuje tělo. 

Zdravá životospráva

Hormonální antikoncepce

Hormonální rovnováha úzce souvisí s libidem, kdy antikoncepční produkty se starají o dostatečnou hladinu hormonů a udržují jí na stejné úrovni. Nejsilnější libido je před nebo během ovulace, antikoncepce může v tomto případě libido ovlivnit.

Při nízkém libidu jde o snahu vylepšit sexuální život, apetit a celkové vzrušení. Existuje řada přírodních doplňků stravy, které pomáhají obnovit a udržovat libido ve stejné úrovni. Na světě máme také spousta bylinných rostlin, které jsou účinné nejen pro zvýšení libida, ale také pro jiné zdravotní problémy. 

Mimo tyto účinné bylinné rostliny existují také přípravky na zvýšení chuti na sex. Produkty jsou většinou přírodního charakteru, není to však zásadním pravidlem. Vždy doporučujeme číst složení produktu.

Všechny tyto produkty by měly obsahovat bylinné extrakty z rostlin, které jsme vám nahoře sepsali. V případě, že jste bylinné složení již zkoušeli, můžete pro zvýšení libida zkusit také erotické hračky a pomůcky, které můžete použít buďto sama bez partnera nebo během soulože jako například erekční kroužek

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *