|

Jak na orální sex – u můžu i u žen. Dělejte to jako profíci!

jak na orální sex

S orálním sexem spousta z nás zažívá ty nejúžasnější orgasmy. Možná ale orální sex neumíte pořádně udělat? Máme tady návod na to, jak dělat orální sex ženě a jak děla orální sex muži. Chcete dostat svůj protějšek do neuvěřitelné sexuální extáze? Tak si pojďte přečíst náš článek, jak dělat orální sex.

Chcete i vy pocítit maximum při orálním sexu? Zaměřte na své dovednosti a zkuste různé techniky, se kterými dosáhnete intenzivnějšího vyvrcholení vaší partnerky nebo partnera. Když techniky zkoušíte, tak sledujte, jak se partner cítí a zda je mu to příjemné či nikoliv.

Orální sex je činností, která je vhodná pro předehru nebo pro zpestření sexuálního styku. Vlastně je to jedna z nejlepších poloh pro muže, ale si sexu prováděného jazykem a ústy si dokáží také nesmírně užít i ženy. Jen pánové musí vědět, jak na to. Orální sex je potřeba provádět technicky správně tak, aby způsoboval potěšení a rozkoš u mužů i žen. Při této sexuální poloze se často chybuje, že se příliš tlačí na pilu nebo se nevhodně používají zuby. V takovém případě jde pak o dost bolestivou a nepříjemnou záležitost. Přesto si ale myslím, že orální sex bokáže dělat správně každý a každá.

Představíme vám pár praktických rad a technik, které vám mohou pomoci při orálním sexu. Inspirujte se našimi tipy a dopřejte partnerce či partnerovi maximální rozkoš. 

Jak na orální sex u žen? 

Používejte ruce, prsty i jazyk.

V této činnosti je důležitá praxe nežli teorie, je zapotřebí vědět, jaké techniky orálního sexu se partnerce líbí a dopřejí jí ten nejlepší prožitek. Prvním a nejdůležitějším pravidlem provádění orálního sexu ženě je, že se nesmí nikam pospíchat! Netlačte na pilu. Dělejte jemné a pomalé pohyby, hlaďte a líbejte ženu po celém těle. Doslova ji nažhavte a pak teprve, až bude celá napjatá, dojděte k k vagíně. Chcete vědět, jak lízat vagínu?

Doporučíme vám tyto následující zásady a zkušenosti:

Nikam nežeňte

Orální sex chce také svoji předehru.

Berte orální sex jako předehru, která si vyžaduje určité napětí. Začněte s drážděním v okolí vagíny, poté přejděte k polibkům vnitřní strany stehen. Postupem času přejděte k vagíně, ke stydkým pyskům, nezapomeňte na hráz, pak teprve můžete začít se stimulací klitorisu. Před orálním sexem je zapotřebí ženu zcela uvolnit a docílit tím tak celkového uvolnění svalstva. 

Důležité je najít klitoris

lízání vagíny
Nemůžete ho minout. Pod jazykem vám bude doslova tvrdnout.

Existuje mnoho mužů, kteří mají problém najít klitoris. Na začátku stimulace může být opravdu těžko nalezitelný, ale jestli partnerku maximálně vzrušíte, pak snadno a lehce najdete zduřelý klitoris. Na obrázku výše simuluje polohu klitorisu zlaté zrnko. Hledejte ho jazykem nebo prsty. A pánové věřte, že pokud na něj narazíte, tak to na ženě okamžitě poznáte.

Klitoris můžete stimulovat jazykem, prsty nebo rty, ale nikdy netlačte. Může to být pro ženu bolestivé a nepříjemné. Během stimulace pozorujte a poslouchejte dýchání partnerky, které vám prozradí, zda je to dobře či špatně. 

Zkuste použít vícero technik

Jestliže víte, kde se klitoris nachází, pak zkuste různorodé techniky. Nejčastější pomocníkem při orálním sexu je jazyk, který je velmi mrštný. S jazykem můžete vyzkoušet techniku kroužení (tak zvané tornádo) nebo pohyb z levé strany do pravé. Během stimulace můžete použít také ruce. Používejte je k hlazení, dráždění či škrábání. Záleží na poloze. Některé ženy mají rády, když jim prstem jemně kroužíte kolem řitního otvoru.

U jednoho orgasmu to nekončí

Obecně víme, že ženy potřebují po orgasmu regeneraci. Obvykle ale jsou do 10 až 15 minut připraveny na další hrátky. Zkuste změnit polohu, techniku či přidejte bonusovou aktivitu. Mnoho pánů také zajímá, jak ženu dovést k k vaginálnímu orgasmu. Tady je každá rada drahá a některé ženy údajně za celý život neprožijí vaginální orgasmus. Pokud se o něj chcete pokusit, tak se podívejte na rady, jak na mokrý orgasmus. Některé ty techniky vám pomohou nejen při orálním sexu, ale v sexuálním životě vůbec.

Jak na orální sex u mužů?

Může se vám zdát, že orální sex poskytovaný mužům má jednodušší techniku oproti ženám. Rozhodně tomu tak není, a je velmi důležité poznat stoupající vzrušení u muže a tím i rychlost dosažení orgasmu. U mužů se také nesmí při prováděném orálním sexu nikam spěchat. Obecně ale muži potřebují o dost kratší předehru než ženy. Pánům stačí ke vzrušení a ztopoření penisu je trochu a hned se může jít na věc. Pokud má partner problém s erekcí, tak vyzkoušejte některé přírodní prášky na erekci. Ty jsou kolikrát lepší řešením než samotná Viagra.

Dodržujte tyto zásady a pravidla, a uvidíte, že i vy dopřejete svému partnerovi to pravé vzrůšo a nezapomenutelný orgasmus:

Při orálním sexu zapojte jazyk, ale i zuby

Technika orálního sexu.

Při uspokojování zkuste zapojit jazyk ale i zuby. Není to pouze o vložení penisu do úst a následných pohybech nahoru a dolů. Zkuste improvizovat a drážděte penis různými způsoby. V případě zubů nezapomínejte na opatrnost! Má se jednat o jemné kousání, nikoliv o ukousnutí penisu. Samozřejmě záleží na preferencích, takže někdo má rád silnější stisk zuby, a někdo vůbec žádný. Pamatujte ale na to, že čím více je muž vzrušený, tím více je citlivější žalud, ale celkově celý penis. Takže pak i jemný stisk zuby může být intenzivnější a o to bolestivější záležitostí.

Navazujte s partnerem během stimulace oční kontakt

Při orální stimulaci muži doslova milují oční kontakt, který je dokáže vzrušit a tím pomůže k rychlejšímu vyvrcholení. Objemné vlasy dejte do copu nebo culíku, který v očním kontaktu nebude překážkou. Tady je jeden tip pro pány, kteří vyvrcholí až příliš brzy. Jak na oddálení ejakulace?

Použijte ruce

S rukama se dají dělat různé věci. Většinou je ženy používají na hlazení celého těla. To je mužům sice příjemné, ale daleko víc jim při orálním sexu pomůže stimulace penisu nebo jemná masáž varlat. Čím více budete tento sex provádět, tím dříve vypilujete svoji techniku k dokonalosti. Pak například přijdete na to, že stimulace (honění) penisu lze provádět různými tempy a třeba jemným kroužením. Masáž varlat (jemné promačkávání) je příjemná v jakoukoliv fázi orálního uspokojování, ale když k ní přistoupíte až po určité době, kdy partnera orálně uspokojujete, tak zjistíte, že stimulace varlat značně uspíší jeho ejakulaci.

Zkoušejte různé polohy

klasická poloha při orálním sexu
Klasická poloha při orálním sexu.

Mezi nejoblíbenější a nejčastější polohy je leh či sed. Některé studie a testy uvádějí, že k intenzivnějšímu vyvrcholení při orálním sexu dochází muži spíše vestoje. To je poloha, kdy muž stojí a protějšek před ním klečí na kolenou. Přesto je nejoblíbenější polohou při orálním sexu ta, kdy muž leží na zádech a protějšek u něho klečí. Orální sex se mužům dá provádět takřka kdekoliv a kdykoliv. Pánům stačí vyndat penis z kalhot. A to není nic složitého.

Jak zlepšit orální sex?

Jednou z možností, jak zvýšit vzrušivost jsou afrodiziaka či sexuální stimulanty, které jsou speciálními přípravky ve formě tablet, olejů nebo krémů a gelů. Jsou určeny nejen pro muže, ale i ženy. Jde o volně dostupné doplňky stravy. Jako například nejlepší prášky na erekci. Základem těchto produktů jsou rostlinné extrakty, které pomáhají lepšímu prokrvení genitálií, kvalitnější erekci, zvýšení libida a zvýšení dráždivosti. 

Jaký je rozdíl mezi orálním sexem a běžnému pohlavnímu styku? 

  1. při orálním sexu nehrozí žádné riziko otěhotnění
  2. prohlubuje důvěru mezi ženou a mužem, přičemž orální sex může být jako předehra nebo jako zakončení sexuálního styku
  3. při orálním sexu se také přenášejí pohlavní nemoci
  4. orální sex se dá provozovat pohodlně téměř kdekoliv vás napadne
  5. u orálního sexu se musí dbát na větší hygienu

Orální sex od historie až po současnost

Nevěřili byste, že orální sex se praktikoval již ve starověku, kdy popularita této sexuální techniky byla velmi rozličná. Orální sex u mužů byl zakázanou činností a jeho praktikování bylo vážně trestáno. Nástup 20. století orální sex zpopularizoval a je do současnosti velmi oblíbenou sexuální polohou, jak u mužů, tak i u žen. 

Orální sex u mužů se nazývá cunnilingus a u žen jde o stimulaci genitálií rty, ústy nebo jazykem. U mužů se orální sex praktikuje vložením penisu do úst partnerky/partnera a poté následuje pohyb nahoru či dolů společně se stimulací uzdičky. U žen jde o praktiku dráždění vchodu do pochvy a klitorisu. U mužů může být častým a specifickým problémem předčasná ejakulace, která v současnosti trápí každého čtvrtého muže. 

Při orálním sexu dochází ke stimulaci nervových zakončení, které se nacházejí v oblasti pohlavních orgánů. U žen jde o klitoris, u mužů o žalud a uzdičku, které jsou nejvíce inervované body mužských pohlavních orgánů.

Závěr, jak na orální sex

Tak co myslíte: je orální sex věda? Já si myslím že není. Přemýšlejte u něho, používejte svoji fantazii, zkoušejte různé techniky. Pokud orální sex provádíte, tak vždy vnímejte to, jak protějšek na některé stimulace a podněty reaguje. Vnímáním a pilováním techniky vám pomůže v tom, že si se svým protějškem můžete při orálním uspokojování dělat takřka cokoliv.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *