|

Jak lízat vagínu, aby byla správně udělaná

lízání vagíny

Lízání vagíny je velmi vzrušující a intimní záležitostí, kterou každý chlap nemusí mít zrovna v oblibě. Jde o orální sex, který je pro ženu nejsnadnější cestou pro dosáhnutí orgasmu. Není na tom nic těžkého, stačí se pouze dotýkat jazykem stydkých pysků a klitorisu. Orální sex je zapotřebí vnímat pocitově, mimoto můžete zkoušet různorodé techniky, které vaši partnerku přivedou k orgasmu. 

Takže, jak ji dostat do extáze pomocí jazyku?

Jak dokonale vylízat vagínu a nic nezkazit?

Tak jako tomu je u klasického sexu, tak i orální sex vyžaduje svoji pozornost v podobě předehry. Nic neuspěchejte, dejte si pěkně na šas. Jen ji nechte, ať je pořádně vzrušená. Čím více ji před samotným lízáním vzrušíte, tím více se prokrví klitoris. A až se ho jen jemně dotknete jazykem, tak ucítíte, jak partnerkou projede ten pocit vzrušení. Pak už se můžete dát do jemné stimulace aka lízání vagíny.

Pomalá předehra je zásadním krokem k napětí a rozžhavení vaší partnerky, která vás ke konci bude prosit o to, abyste už šli na věc. Může se také stát, že vám tam sama bude směrovat obličej nebo ruce. 

Už bude nedočkavostí hořet, ať už začnete.

Jemně pátrejte konečky prstů po celém jejím těle a společně s jazykem a letmými polibky jemně prozkoumávejte nejrůznější částečky jejího těla. Nezapomeňte na bradavky, protože jejich jemnou stimulaci má ráda většina žen. No záleží na jejích konkrétních preferencích. Když váš z bradavek vyžene, tak se jí jejich hlazení nebo líbání asi nelíbí.

Předčasně?

Tablety na oddálení ejakulace

Tablety na oddálení ejakulace a prodloužení pohlavního styku. Díky obsahu afrodiziakálních složek příznivě ovlivňují sexuální vitalitu, výkon a intimní život. S rychlým nástupem účinku. Užijte 60 minut před pohlavním stykem. Vysoce koncentrované, extra silné složení.

To nejlepší je vždy na konec, drážděte a hrajte si se ženou. Jazykem můžete probádávat všechny erotogenní místa na jejím těle, líbejte ji a pomalu se přesuňte do jejího klína. V orálním sexu je snad povoleno vše od lízání, jemného kousání a sání. Jsou to velmi příjemné činnosti, které vaši partnerku dostanou do ráje. Ale dávejte pozor, jak na který podnět reaguje, protože co je jedné příjemné, na to je další hodně citlivá a může jí to být nepříjemné. Zajímá vás, jak na orální sex?

V orálním uspokojení žen (při lízání vagíny) jde především o krásnou předehru, díky které se vzdruší, ale pak je to celé hlavně o dráždění klitorisu. Díky jeho stimulaci nakonec žena vyvrcholí. Cože? Vy nevíte, co je klitoris? Tak dávejte pozor.

Proč vědět, co je to klitoris?

ovoce jako vagína
Ilustrační příklad klitorisu.

Klitoris neboli poštěváček je viditelnou částí nad poševním vchodem, kde se sbíhají také stydké pysky. Jde o gokonale citlivý orgán, který by vás při lízání měl na celé vagíně zajímat ze všeho nejvíc. Klitoris je schovaný pod kůží a jeho přímá stimulace tedy není možná, avšak i přesto lze dosáhnout příjemných pocitů. Stačí prsty přitlačit a vyzkoušet mačkání, masáž, krouživé pohyby prsty a jazykem, vibrátorem nebo dilatátorem. 

Jak lízat holku s jazykem?

Existuje opravdu mnoho technik, které mohou přinést ženě intenzivnější či lehčí orgasmus. Záleží však na tom, jak ji budete dráždit a pracovat s jejím tělem. Můžete začít olizováním stydkých pysků celou plochou jazyka a dráždit špičkou pouze ta místa, která jsou erotogenní. Klitoris drážděte krouživými pohyby nejlépe špičkou jazyka a opravdu jemným kmitáním. Intenzivnější dráždění klitorisu způsobíte zcela zpevněnou špičkou vašeho jazyka. Myslete na to, že příliš silný tlak nemusí být partnerce příjemný.

Během lízání vagíny na nic netlačte a nepospíchejte. Jednak chce orgasmus svůj čas, ale pak také budete potřebovat dostatek síly. Proč? Vyvrcholení může chvíli trvat. Porto techniky práce s jazykem měňte, ať se z orálního sexu nestane stereotyp, který bude nudnou činností. Při stejně stimulaci citlivost intimních partií klesá, změny jsou tedy vítány. Jakmile pocítíte, že se vaše partnerka blíží v vyvrcholení, doporučujeme držet se stejné techniky a to až do konce.

Klíčem k úspěchu je nepřestávat a držet se v tempu i v technice. 

Při lízání zkuste tuto ověřenou techniku jako je dvojitý polibek. Při tom jazykem objevujete ve vagíně neznámo a horním rtem se přisajte na spodní stranu klitorisu. Mimo to můžete zkusit také srolovaný jazyk vložit do pochvy a tím způsobit orální styk. Můžete také sát pysky nebo klitoris. Sáním způsobujete lepší prokrvení a zvýšení jeho citlivosti. 

Jak lízat ženu pusou a zároveň používat prsty? 

Mimo známých technik jako je použití rtů a jazyka jsou tu i ruce s jemnými konečky prstů. S rukama můžete ženu hladit, mačkat, škrábat, oždibovat, tlačit nebo uchopovat. Můžete s nimi zkrátka vše, co se vám zlíbí a co bude vaší partnerce příjemné. Přidržte si s rukama nohy vaší partnerky a napomozte si tak k lepšímu přístupu k mušličce, mimoto vám ruce mohou také pomoci v případě najití těch nejcitlivějších erotogenních zón. 

Během lízání budete pomalu pociťovat rozevírání pysků a s nimi i pulzující klitoris, kdy poté můžete k lízání zapojit i prsty, které pomalu zasunete do pochvy. Jde o dvojitou masáž, která přivede ženu ke slasti. Především když víte, kde se nachází bod G. Místo prstů můžete také použít různé erotické hračky jako je vibrátor nebo dildo. Doporučíme vám také zajet prstem kolem nebo do análního otvoru. Jen jeho hlazení způsobí další příjemné pocity, protože je v něm zakončení mnoha nervů.

No a právě stimulace G bodu prsty společně s drážděním jazykem patří mezi způsoby, jak dosáhnout mokrého orgasmu.

Jaké polohy jsou ideálními k lízání vagíny? 

Není určena a daná pozice, která by byla 100 %, je však jisté, že vhodnými pozicemi pro lízání vagíny jsou ty, které jsou snadno přístupné k ženinu klínu. Klasickou polohou je, kdy žena leží na zádech, jemně pokrčí a roztáhne nohy a tím se vám zcela odevzdá skvělým přístupem k vagíně. Poloha musí být pro ženu příjemná, protože v ní potřebuje setrvat poměrně dlouhý čas než dosáhne vyvrcholení.

Jaké jsou nejlepší polohy pro lízání vagíny?

  • žena leží na zádech a rozevře klín
  • žena stojí a partner si k jejímu klínu klekne
  • poloha 69, kdy se partneři uspokojují vzájemně
  • žena může sedět a partnes si k jejímu klínu klekne

Jaké další pozice jsou vhodné k lízání vagíny? 

Pozice na všechny čtyři neboli doggystyle je poloha zezadu, kdy se žena opírá o kolena nebo ruce a muž tak má klín přímo před sebou z netradičního ale především vzrušujícího úhlu pohledu. 

Pozice 69, která je nesmrtelným zážitkem pro oba partnery.

Mimo tyto vyjmenované pozice je také vhodná poloha sedu na obličeji, kdy si partner nechá ženu sednou na jeho obličej jde o pozici facesitting. 

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *