Ejakulace do pochvy a co dělat, když je sperma v pochvě

ejakulace do pochvy

Řešíte nechtěnou, neplánovanou nebo neúmyslnou ejakulaci do pochvy, která se stala během vašeho sexuálního dovádění s vaší partnerkou? Každý, kdo ví, že ještě není připravený na potomka nebo na možné otěhotnění si výstřik semene do pochvy jen tak nedovolí. Zvláště když ví, že partnerka nepoužívá žádnou ochrannou antikoncepci nebo při pohlavním styku nebyl užit ochranný prostředek jako je kondom. 

Přece jenom víme, že dítě je opravdu velkou starostí, samozřejmě v situaci, kdy se nepokoušíte o záměrný jiný stav. Jste-li právě v situaci, kdy řešíte výstřik semene do pochvy vaší partnerky, a nevíte, co od toho očekávat, pak se hned neobávejte toho nejhoršího. Vysvětlíme vám, o co při výstřiku semene do pochvy jde. Není třeba hned panikařit, výstřik spermatu do pochvy (ejakulace do pochvy) nemusí hned znamenat, že by vaše partnerka mohla otěhotnět nebo že už je dokonce těhotná. 

Máte sperma v pochvě? Co dělat, proti otěhotnění?

1. pomoc po styku – Pohotovostní antikoncepční pilulka

Měla jste nechráněný pohlavní styk? Selhala vaše obvyklá metoda antikoncepce? Použijte nouzovou antikoncepci Postinor 2, kterou lze užít nejpozději do 72 hodin po nechráněné souloži.

Před sexem

Pharmatex vaginální globule je lokální (místní) antikoncepční přípravek se spermicidním účinkem (ničícím oplozovací schopnost spermií). Tento přípravek významně snižuje možnost nežádoucího otěhotnění, ale neodstraňuje ji úplně. 

Předčasně ejakuluje?

Tablety na oddálení ejakulace

Tablety na oddálení ejakulace a prodloužení pohlavního styku. Díky obsahu afrodiziakálních složek příznivě ovlivňují sexuální vitalitu, výkon a intimní život. S rychlým nástupem účinku. Užijte 60 minut před pohlavním stykem. Vysoce koncentrované, extra silné složení.

Co je to semeno a co se může stát, při jeho nechtěném vstřiku do pochvy? 

Semeno mnoha z nás zná jako ejakulát neboli sperma, které jsou nejdůležitější součástí z hlediska plodnosti. Ejakulát je mužský výměšek pohlavních žláz, který slouží k rozmnožování. Jeho zbarvení je mléčného odstínu a mírně husté konzistence, která je na dotek velmi lepkavá.

Jeho složení ale vždy závisí na tom, co dotyčný přijme za tekutiny a potravu. Obecně se však uvádí, že ejakulát obsahuje například zinek, vápník, hořčík, sodík, fruktózu, vitamin C, cukry, kreatin a více než 400 druhů bílkovin.

Kolik spermií se nachází v jednom mililitru? 

Během jedné ejakulace neboli výstřiku semene se u průměrného člověka uvolní dávka o objemu 2-6 ml, přičemž jeden mililitr obsahuje v průměru až 15 milionů spermií. 

Vajíčka u žen lze oplodnit pouze při výstřiku semene do pochvy, toto ale není daným pravidlem. Vše závisí na vícerých faktorech jako zda se jedná o předčasnou ejakulaci nebo o cílený výstřik ke chtěnému těhotenství. 

Kdy je pravděpodobnost oplodnění

Plánujete potomka, tak víte, že žena má své plodné dny, které se hodí především pro početí miminka. Jedná se o období, které souvisí s menstruačním a ovulačním cyklem. Jde o období, které nabízí možné plodné dny, kdy se vajíčko dostane do vejcovodu.

Je vaším cílem, aby vaše partnerka otěhotněla? Pak je potřeba aby muž měl dostatečnou kvalitu spermií. Co obnáší kvalita spermií? Kvalita semene zahrnuje počet zdravých spermií, které jsou dostatečně pohyblivé a mají správný tvar.

průběh oplodnění vajíčka spermií

Pro početí je zapotřebí aby žena neměla žádný problém nebo poruchu v pohlavní soustavě, jako jsou zánětlivé markery ve vaječnících, vejcovodech nebo močovém měchýři. Vše musí fungovat správně, aby se spermie mohli bez problému uchytit a takzvaně zahnízdit. 

Šance otěhotnění během ovulačních dní, je pouze tehdy, kdy se semeno dostane dostatečně hluboko do pochvy. A i tím se šance otěhotnění předpokládá na pouhých 30 %. 

Proces oplodnění probíhá v pěti krocích. Pro vysvětlení: proces oplodnění není náročnou činností, avšak i při výstřiku semene do pochvy nemusí jít hned o těhotenství.

Oplodnění je splynutí dvou buněk, mužské a ženské buňky, které zformulují nový organismus v podobě početí zárodku.

TIP: Máte problém s erekcí? Přečtěte si náš článek jak zlepšit a podpořit erekci

Na čem záleží oplodnění a těhotenství?

1. Spermatogeneza

Pro oplodnění a následně těhotenství je nutné mít zdravou a dostatečnou spermatogenezi, která se stará o správnou a kvalitní tvorbu spermií. Mužské semeno se skládá z 99 % spermií, které pro oplodnění musí být zdravé a extrémně pohyblivé. Jejich počet musí být v dostatečném množství mužského ejakulátu. Jestliže množství spermií v 1 ml ejakulátu klesne pod 20 milionů, nebo pokud je v celkovém objemu ejakulátu množství nižší než 40 milionů, jedná se o poruchu plodnosti

2. Ejakulace

Další podmínkou je ejakulace, která obsahuje dostatek kvalitních spermií pro oplodnění. Problémy s ejakulací mohou souviset s problémem neprůchodnosti chámovodů či jakýchkoliv infekcí a zánětů pohlavních orgánu, které mohou být způsobené i chirurgickým zákrokem. Bolest při ejakulaci může být jednou z příčin, proč se vám nedaří počít miminko. Pokud trpíte předčasnou ejakulací, tak si určitě přečtěte, jak oddálit ejakulaci. To vám pomůže při nechtěném a předčasně ukončeném sexu.

3. Ovulace

Další důležitým krokem pro oplodnění ženských vajíček jsou dny, které si tuto činnost přímo vyžadují. Jestliže se ejakulát neboli sperma dostane do pochvy v období, kdy má žena své plodné období, pak je těhotenství pravděpodobnější než v dnech mimo ovulačního období. Samozřejmě, pokud má žena své ovulační dny a vy omylem způsobíte výstřik semene do pochvy, nemyslete si, že bude hned těhotná. Může se stát, ale není to jisté. 

4. Průchodnost

Průchodnost je během ovulace, kdy vajíčko musí doputovat k vejcovodu a následně se k nim musí dostat i spermie, které zajistí oplodnění vajíčka, právě proto by spermie neměly být pomalé nebo nekvalitní, pak dochází k potratům nebo jiným problémům spojených s oplodněním.

5. Následné uhnízdění v ženské děloze

Samotné oplodnění na závěr neznamená zcela výhru, důležité je, aby se oplodněné vajíčko dokázalo uhnízdit na sliznici dělohy. 

Jestliže za vaší nechtěnou ejakulací do pochvy je problém jako je předčasná ejakulace pak zkuste různé přírodní doplňky, které pomohou s oddálením ejakulace. Na trhu existuje mnoho doplňků stravy přírodních látek, které stojí za to vyzkoušet. 

Co dělat při nechtěném výstřiku spermatu do pochvy?

V každém případě zachovejte chladnou hlavu. Oplodnění nejde tak rychle, jak si můžete myslet. Ostatně předešlé řádky vám tento proces patřične vysvětlili.

  1. Žena či dívka by měla rychle utíkat do sprchy a semeno šetrně vymýt z vagíny.
  2. Druhý den kontaktovat svého gynekologa. Ten vám 100% poradí, co dělat dál. K dispozici jsou různé neškodné preparáty, které zaručí neotěhotnění.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *