|

Nejlepší polohy pro muže – jak ho dokonale udělat

Nevíte, jak zpestřit svůj sexuální život? Chcete partnerku překvapit něčím skvělým, novým a vášnivým? Víte, které sexuální polohy jsou pro muže nejoblíbenějšími? Pojďte si přečíst našeho průvodce nejlepšími sexuálními polohami, které si muži oblíbili.

Sex je někdy pořádnou gymnastikou a s tím jsou spojené i sexuální polohy, kterých je nespočet mnoho. Každého z nás po nějaké době přestane bavit stereotypní sex a přijde touha vyzkoušet různé sexuální polohy a techniky, které vás nejen sblíží, ale dají vám maximální prožitek. 

Muži v posteli očekávají, že partnerka bude provádět gymnastické kousky, ale sami pánové tyto gymnastické cviky moc rádi neprovádějí, protože jsou dost náročné na fyzickou kondici.

Co muži potřebují?

Obecně se uvádí, že muži experimentují se sexuálními polohami více než ženy. Jedním z důvodů může být to, že ženy potřebují pro svůj orgasmus lepší podmínky. To znamená, že nedokáží vyvrcholit v každé pozici a za každé situace. No, je to jejich problém, ale sex by si měly užívat i ony. Chlapcům, mužům, pánům stačí koneckonců jakákoliv stimulace penisu jako třena masturbace. Podívejte se, jak masturbovat, aby to byla super zábava.

To znamená, že potřebujeme k vyvrcholení vlastně jen protějšek, se kterým nám je příjemně a dokážeme v pohodlné poloze stimulovat náš penis, který někdy i rád předčasně ejakuluje. V takovém případě by vás mělo zajímat téma oddálení ejakulace.

Takových ideálních poloh, kdy dochází k příjemné stimulaci penisu, které doprovázejí příjemnější stimulace sexuálních myšlenek muže, je opravdu mnoho. Mužům jsou tyto polohy příjemné nejen kvůli sexuální stimulaci, ale i kvůli celkovému vzrušení, kdy mají protějšek pevně v otěžích a je dokonale poddajný, otočí se k nim svým zadečkem, orálně muže uspokojuje a tak dále.

Vítězná sexuální poloha podle mužů je ta zezadu

Nejoblíbenější polohou u mužů i žen se stává sexuální poloha takzvaného doggy style. jedná se o polohu na pejska neboli zezadu. Mezi muži a ženami je to královna, kterou si užívají především pánové. Poloha zezadu přinese maximální vzrušení pro oba partnery. Zpestřete tuto pozici s hlazením nebo plácáním po zadku partnerky. Nezapomínejte, že ruce jsou stále volné, takže je možné s nimi kontrolovat tempo přírazů, ale třeba i partnerčin klitoris.

Jaká je nejčastější poloha v ložnicích českých mužů?

Zdá se to až neuvěřitelné, ale v českých ložnicích údajně stále vítězí klasický misionář. To je poloha, kdy muž doslova leží na partnerce a zasouvá svůj penis do její vagíny. Hlavní výhodou této polohy je, že se u ní nemusí dělat gymnastické kousky a také se dá provozovat velice tiše pod peřinou.

Další u mužů oblíbené polohy

Jak jsme již zmínili, existuje nespočet druhů sexuálních poloh:

  • Poloha na koníčka
  • Poloha zezadu
  • Misionář
  • Orální sex (kouření)
  • Poloha 69

1. Poloha na koníčka

Na koníčka lze provozovat mnoha způsoby.

Tato sexuální poloha je jinak velmi známá jako pozice na koníčka. Patří také mezi velmi oblíbené polohy především u mužů, kdy muž si lehne nebo sedne na postel, židli nebo do křesla a žena si sedne nebo klekne obkročmo na ně. A pak už jen přiráží. Mimoto lze tuto polohu vyzkoušet také ve vozidle, ale často je to dost náročné na místo, takže je potřeba velké auto. Při této poloze si muž užije skvělý sex skoro bez námahy, žena zas kontrolu nad svým orgasmem, během styku si totiž určuje rychlost a intenzitu přirážení. Pro muže je to ideální poloha pro silnou ejakulaci. Když se partnerka vzpřímí, tak může jednou rukou masírovat muži varlata, čímž mu pomůže k rychlejšímu vyvrcholení

2. Poloha zezadu

Je polohou zvanou jako pozice na pejska, při které má naopak chlap větší kontrolu nad partnerkou. Při této pozici žena klečí na kolenou a dlaních, muž si přiklekne za ní a může začít přirážet. Tato pozice je velmi oblíbenou i díky 100 % průniku penisu do pochvy, ale i díky stimulaci muže při pohledu na ženské pozadí.

Polohu zezadu si můžete zpříjemnit pouty, tak aby váš protějšek byl bezmocný. Ženy nemusí být vždy nahaté, polohu můžete vyzkoušet také v erotickém spodním prádélku. Mimo to můžete tuto polohu obohatit erotickou pomůckou jako je vibrační kroužek na penis, která povznese mužskou rozkoš až do nebes. 

3. Poloha misionář

Pro mnohé z nás je misionářská poloha klasickou pozicí, ale mužům se i tak velmi líbí. Není to nijak speciálně zajímavá poloha, ale je velmi úspěšná. Misionářská poloha je většinou startem sexuálního styku, který se poté mění na jiné polohy. Když chce muž mít kontrolu nad partnerkou, ale přitom hledá něco pohodlného, není nic jednoduššího, než si lehnout a přitisknout se na partnerku a jemnými pohyby dosáhnout vzájemného vyvrcholení. S trochou šikovnosti se dá tato poloha provozovat při ležení na boku nebo i tak, že žena leží na muži. V tomto případě už to ale hraničí s polohou na koníčka.

4. Orální sex

Orální uspokojení je pro mnoho mužů nejoblíbenější formou sexu

Není sice mezi top sexuálními polohami, ale i tak je mezi ženami a muži oblíbenou pozicí. Orální sex není pouze o jazyku, i když hraje hlavní roli jsou tu také ruce, které vám během stimulace mohou pomoci. Hlazení, škrábání nebo dotyky, to je to po čem ženy touží. Dopřejte si orální potěšení navzájem a vyzkoušejte erotickou polohu 69. Vylepšete si s partnerkou orální sex pomocí vibrátoru, análního kolíku nebo masturbačního vajíčka.  Nevíte, jak na orální sex?

Místa, kde všude můžete provozovat sex?

Fantazii se meze opravdu nekladou, a věříme, že každý z nás si určitě najde své oblíbené místo. Sexuální polohy můžete vyzkoušet ve vodě, v autě nebo někde v přírodě v lese a i na pláži. Pokud vás doma milování v ložnici už příliš neláká, tak můžete zkusit použít kuchyňskou linku, pračku, myčku, gauč v obýváku a v bytě dveře vedoucí na chodbu. U těch si vyzkoušíte těsnou blízkost cizích lidí.

Poradíme vám, jaké jsou nejlepší polohy ve vozidle

Sexuální polohy hrají velkou roli v každém sexuálním životě. Jestliže vám přijde že sex už není dávno to, co býval, pak zkuste změnu v podobě sexuálních poloh nebo použití erotických pomůcek. Mimo to zkuste i změnu prostředí, které vám oběma dodá ten pravý adrenalin. 

Mezi nejoblíbenější sexuální polohy v autě patří poloha lžiček, kdy si spolu lehnete na bok, tělo na tělo. Muž do partnerky vnikne opravdu hluboko. Poloha lžiček je vhodná také na anální sex, který je zejména pro první zkoušení vhodnou pozicí. Mimoto můžete zkusit také sex na kapotě auta, ale tam už je potřeba dávat pozor, aby vás někdo neviděl.

Hlavním uspokojením obou partnerů, je velmi dobře zvolená poloha a zároveň dobře provedena technika. Musíte brát v potaz, že každému z partnerů může vyhovovat něco jiného, proto je dobré polohy zkoušet a říct si, která vám dělá dobře. 

Photo by Deon Black on Unsplash

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *