|

Oddálení ejakulace

oddálení ejakulace

Trápí vás v sexuálním životě předčasná ejakulace? V dnešní době existuje mnoho řešení, jak vyřešit předčasnou ejakulaci, a oddálit ji tak, jak budete potřebovat. Podle statistik vyvrcholení u průměrného muže, trvá přibližně 7 minut. U mužů mohou existovat výjimky orgasmu, který je spojen s ejakulací. 

Porucha ejakulace

Nejčastějším problém u mužů je předčasná ejakulace, samozřejmě existuje mnoho dalších typů jako je zpožděná, slabá, zpětná nebo žádná ejakulace. Trápí vás jeden z těchto typů problémů u ejakulace? V dnešní době trpí na poruchy ejakulace stále více a více mužů, kteří si to nedokážou veřejně přiznat. Co je to předčasná ejakulace a kdy jde o skutečně vážný problém? 

Porucha ejakulace vám může ve vašem sexuálním životě způsobit nemalé problémy a kvalitní vztah tím může trpět. 

Předčasně ejakuluje?

Tablety na oddálení ejakulace

Tablety na oddálení ejakulace a prodloužení pohlavního styku. Díky obsahu afrodiziakálních složek příznivě ovlivňují sexuální vitalitu, výkon a intimní život. S rychlým nástupem účinku. Užijte 60 minut před pohlavním stykem. Vysoce koncentrované, extra silné složení.

Definice a význam mužské ejakulace

Jedná se o proces, který je spojený s výstřikem semene u vyvrcholení a dosažení orgasmu. Mužská ejakulace nemusí být pouze při pohlavním styku, ale také samovolně během spánku nebo stimulací. (Ejakulace do pochvy)

 • Mužská ejakulace je výstřik semene z mužského pohlavního orgánu
 • Souvisí s kvalitní a dobrou potencí nebo plodností
 • Spermie jsou součástí mužského ejakulátu a jeho úkolem je oplodnit ženská vajíčka

Suchý orgasmus

Suchý orgasmus odborně jako Anejakulace je sexuální dysfunkcí u mužů, kteří dosáhnou vyvrcholení bez výstřiku semene z pohlavního údu. Suchý orgasmus mohou způsobovat dvě základní příčiny jako je retrográdní ejakulace a pravá anejakulace. Obě tyto problémové ejakulace se považují za poruchy, záleží pak na závažnosti problému, jelikož každý případ je individuální. 

Význam mužské erekce? 

Mužská ejakulace poskytuje muži maximální potenci a plodnost na to, aby potence a plodnost byly opravdu zdařené je potřeba mužskou erekci nejen dosáhnout, ale i udržet ji. Velmi podstatným je, aby nedocházelo k samovolné erekci a tím i k oslabení erekce.(Jak zlepšit erekci)Oslabená erekce může způsobit problémy při dosažení orgasmu nebo mít za příčiny impotenci.

Proces mužské ejakulace spočívá v následujících krocích:

 • Lidský mozek vyšle nervové signály po určité době stimulace, která se postará o proces uvolnění mužského ejakulátu přes chámovody.
 • Mužsky ejakulát v tomto procesu bude smíchán s mužským semenem, které se tvoří v semenných váčcích
 • Jakmile muž dosáhne maximálního sexuálního vzrušení, následuje proces svalových kontrakcí celého těla a ejakulát smíchaný se semenem se výstřikem přes močovou trubici dostane ven
 • Po mužské ejakulaci a následného výronu semene svalové kontrakce slábnou na intenzitě, což muži mohou pocítit lehkými záškuby na údu, a tím muž pozná, že je proces mužské ejakulace zcela u konce

Samovolná noční ejakulace

Muži v mladém věku mohou zažívat takzvanou noční ejakulaci, která se objevuje především v noci u mladších mužů, kteří dospívají. 

samovolná ejakulace
Samovolná ejakulace

Problémové ejakulace a jejich příznaky

Existuje řada poruch a problému, které jsou spojené s mužskou ejakulací. Jak jsme již zmiňovali existuji dva nejčastější případy a těmi může být případ příliš dlouhého čekání na ejakulaci nebo případem druhým příliš rychlá ejakulace. 

Opožděná mužská ejakulace

Opožděná ejakulace se u mužů neobjevuje v takové míře, jako předčasná ejakulace. U opožděné ejakulace se stává, že k dosažení ejakulace potřebujeme desítky minut stimulace.

Předčasná mužská ejakulace

Je přesně opačnou poruchou opožděné ejakulace, mužské vyvrcholení je ukončeno předčasně, než by muž chtěl. V některých případech je tato mužská ejakulace u konce už po jedné minutě. Tyto problémy nastávají většinou při nezkušenostech v sexuálním životě nebo sexuální abstinencí. Existují i případy kdy jsou muži nadměrně vzrušeni na základě stimulace a mužskou ejakulaci zkrátka neudrží. 

Mezi méně časté a známé patří pak tyto poruchy ejakulace:

Nadměrná ejakulace

Zdá se vám, že při vyvrcholení a výstřiku semene se vám opakovaně za sebou vyskytuje příliš velké množství spermatu? V tomto případě se může jednat o problém s tvorbou semene, nebo jinou přirozenou příčinu. Nadměrné množství spermatu může být ovlivňováno zavodněním lidského organismu. 

Nedostatečná ejakulace

Existuje opačný problém nadměrné ejakulace a tou je nedostatečná ejakulace, která se vyznačuje nedostatkem ejakulátu. Zdá se vám, že při vyvrcholení a následného výstřiku je množství ejakulátu v nepořádku? V tomto případě byste měli navštívit lékaře. 

Příčiny, které mohou problémy s mužskou ejakulací vytvářet

 • Problém s tvarem pohlavního údu a uzdičky, které mají značný vliv na to, že muž je vzrušivější nebo mohou ovlivňovat čas kdy nastane výstřik semene.
 • Velmi časté záněty močových cest, prostaty nebo jiné narušení močové trubice.
 • Nervové receptory a jejich špatná činnosti, která může způsobovat poruchy s mužskou ejakulací
 • Dlouhotrvající sexuální abstinence, v tomto případě nejde o nic závažného, pouze vyčkejte delší dobu. Je potřeba aby se vaše tělo z abstinence vzpamatovalo, a to nějakou dobu potrvá. 
 • Psychické problémy jako jsou úzkosti, problémy se soustředěním se nebo vážnější psychické problémy. 

U každého muže je orgasmus momentem, který je velmi individuálním. V dnešní době existuje mnoho přírodních doplňků stravy pro zlepšení mužské erekce, které obsahují bylinné rostliny nápomocné k silnější a pořádné mužské ejakulaci. 

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *