|

Zvýšení libida u mužů, jak zvýšit chuť na sex

zvýšení mužského libida

Připadá vám poslední dobou že už nemáte chuť na milování a celkově nemáte chuť na sex ani nějaké laškování? Doba, kdy jste se třásli na noci a dny plného vzrušení už jsou dávno pryč a vy si pokládáte otázky zda není chyba ve vás? Není! Tak se to prostě občas stane, že pánům dojde libido. Ale ničeho se nebojte. Víme, jak pánům zvýšit libido.

Jestliže pociťujete „nechutenství“ k pohlavnímu styku nebo k jakékoliv stimulaci. Sex vám nechybí, pak je pravděpodobně někde problém. V nejčastějším případě je problém s libidem. Nízké nebo nedostatečné libido může po sexuální a psychické stránce udělat pořádnou neplechu. S roustoucím věkem roste také snížení chutí na milování nejen u mužů, ale i u žen. Pokud si tedy chcete sexu užít, ale tatím na něj nemáte ani pomyšlení, tak pak čtěte dále.

Rádi vás potěšíme zprávou, která ukazuje na řadu řešení, jak vyzrát na snížené libido a zvýšit ho. Mnoho z těchto řešení může perfektně pomoci, ať už se má jednat o čaje, doplňky stravy nebo léky. Řešení na zvýšení mužského libida je neskutečně mnoho.

Vysvětlení, co to libido vlastně je a jaký má význam?

Libido je sexuální touha nebo chtíč na pohlavní styk, ale také na autoerotiku. Je to prostě jakási chuť na sexuální prožitek. Hormonální činnost kterou v těle máme, souvisí s hladinou libida, které pak hrají jistou roli a externí faktory. Libido u mužů a žen zvyšuje sexuální apetit a má značný vliv na povzbuzení k pohlavnímu styku. Libido ale není jen nějaký esoterický výmysl. V těle je libido řízeno hormony androgeny, které se tvoří nejvíce v nadledvinách a u žen ze 40 % ve vaječnících.

Sexuální touha, která vás doprovází, je prvním příznakem, že libido máte v pořádku. Jestli jsou vaše sexuální touhy velmi časté je vaše libido na vysoké hladině. V případě nízkého libida je sexuální touha právě omezována. Vysoká hladina libida je především u mladých mužů a žen. Naopak u mužů ve středním a vyšším věku typické nižší libido. Ale nemusí to být pravidlem.

Jak funguje libido?

Na základě stimulace nebo sexuálních podnětů se v mozku začne vylučovat luteinizační hormon a Folitropin. Jde o gonadotropní hormony, které jsou ovládány činností pohlavních žláz ke zvýšení testosteronu hormon, který nadmíru ovlivňuje hladinu libida. Testosteron je tedy to, co u mužů zvyšuje chuť na sex nebo spíše ovlivňuje to, zda vůbec nějaká chuť bude.

Hormon testosteron.

Jestliže je hladina testosteronu nižší v důsledku vyššího věku nebo mužského přechodu (andropauza), pak z toho plyne jediné. Tady je prostě zakopaný pes. Tedy problém. Jak ale zvýšit hladinu testosteronu? Testosteron je takzvaným nakopávačem libida a sexuálního apetitu, jde o poměrně důležitý hormon, který dokáže rozpoutat ten pravý chtíč k pohlavnímu styku. 

Jaké jsou příznaky sníženého libida? 

Snížené libido se může objevit při různých problémech s erekcí (jak podpořit erekci), kdy nemáte už chuť na jakoukoliv stimulaci nebo vám taková stimulace nic neříká, protože nedojte ke ztopoření penisu. Dalším problémem, proč je vaše libido na nízké hladině, je právě andropauza, což je proces, který snižuje tvorbu mužských pohlavních hormonů. Jde o takzvaný přechod. Postupné klesání hormonu testosteronu je zejména v prvním stádiu. Mnoho mužů tento stav ignoruje jelikož projevy nejsou moc viditelné. 

Po první stádiu přicházi druhé stádium, které už je značným problémem. Ve druhém stádiu dochází ke snížení chuti na pohlavní styk a sexuální život. Životní styl má značný vliv na snížené libido, může se stát, že se sexuální kontakt s vaší partnerkou omezí na absolutní minimum nebo úplně na nulu. Sexuální život skončil.

Jaké jsou příznaky Absenčního libida?

K absenci libida se muži dostávají postupně, příznaky mohou být neviditelné. Často se stává, že za zvýšenou absence libida jsou rozpady partnerských vztahů. Partner je po sexuální touze naplněn a ztrácí tak zájem o jakýkoliv styk se svou partnerkou nebo s partnerem. 

Absence libida se projevuje velmi viditelně oproti stavu sníženého libida. Muži trpící na absencí libida nemají zájem o sexuální styk. Vytrácí se také touha po masturbaci. V konečném důsledku se vytrácí i fyzický kontakt partnerská kontakt.

Jak se problémů spojené s libidem zbavit? 

Nevíte, jak zlepšit chuť a touhu na sex? Existuje nespočet variant jak si touhou na sex zlepšit. Jaké řešení existují? 

Vyřešení hlavních vyníků sníženého libida:

  • změna životního stylu
  • vyléčení onemocnění, které tyto problémy vyvolává
  • zvýšení testosteronu pomocí doplňků stravy pro muže
  • snížení stresu a omezení rušivých vlivů na vaši psychiku
  • přírodní doplňky na podporu a zvýšení libida

Jak zvýšit mužské libido?

  1. Začněte pravidelně cvičit, nekuřte, jezte lehké potraviny
  2. Vyzkoušejte nejlepší prášky na erekci. Ty obsahují řadu účinných látek na zvýšení hladiny testosteronu, rozproudění krve a rozšíření cév přírodní cestou.
  3. Vykoušejte sledování porno filmů, při kterém zkuste masturbovat. Jak masturbovat?
  4. Pokud nic nezabere, tak si najděte nejbližšího sexuloga.

Dalšími možnostmi pro řešení problémů s libidem mohou být například některé potravinové doplňky. Například Amarex. To je doplněk, který povzbuzuje mužské libido a přispívá ke kvalitní erekci. Přečíst si o něm můžete v článku Amarex recenze. Takové potravinové doplňky bývají první pomocí při řešení těchto typů problémů. Nicméně, pokud jsou příčiny vašich problémů závažnější, tak je lepší se vždy obrátit na lékaře (sexuologa).

Jaké mohou být příčiny těchto problémů ovlivňující mužské libido? 

Za nízkou hladinou nebo absence libida může stát nespočet příčin, které se však dají řešit. Příčiny mohou vzniknout z nízkou hladinou testosteronu nebo z psychického či fyziologického problému. 

Onemocnění

Trpíte na nějaké onemocnění ať už kardiovaskulárního, nervového či jiného problému, pak takové onemocnění opravdu mohou způsobit nechutenství k sexuálnímu styku a tím pádem i snížení libida. Jestliže se jedná o závažné onemocnění, pak se může jednat o dočasný stav tohoto problému. V opačném případě se libido sami nezvýší a vy budete muset zasáhnout. V důsledku onemocnění jsou i léky, které opravdu mohou způsobit snížení libida. Některé léky jsou nepůsobí dobře na dobrou činnost nervové soustavy nebo se soustředěním se. 

Nízká hladina testosteronu

Pro muže je hormon jako je testosteron alfou omegou, pro kvalitní a sexuální touhu, ale i pro hormonální pohled a její rovnováhy. Jestliže je tohoto hormonu ve vašem těle nedostatek, je třeba začít hledat příčinu. Tento problém může stát také za problémy spojené s pohlavní soustavou. Mohou nastat poruchy s erekcí nebo ztopořením. 

Závislost na návykových látkách 

Jestliže jste kuřák, užíváte drogy nebo pijete alkohol ve značné míře, pak i toto mohou být značnými protivníky zdravého organismu a tím spojeného libida. Nemusíte začít abstinovat, ale omezit byste to mohli. Děláte to pro vaše zdraví. 

Psychické problémy

Psychické problémy jsou opravdu častým spouštěčem každého onemocnění. Patří do nich úzkosti, podráždění nebo strach. Tito protivníci dokáží nabourat psychiku tak, že muži nejsou schopni se soustředit na sexuální styk.

Špatný životní styl

Jak jsme již zmiňoval, lékem na vše je zdravý a kvalitní životní styl. Jestli jste přepracovaní, jíte nezdravě nebo vůbec a jste v pravidelném stresu nebo pod tlakem, pak hledejte příčiny i zde. Tímto špatným životním stylem si zaděláváte na pořádná problém a téměř k úplné ztrátě po jakékoliv sexuální touze. 

Důvěryhodné zdroje informací:

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *