RECENZE: Erex24 přípravek na podporu erekce

Pokud hledáte volně prodejný přípravek na podporu erekce, na Erex24 jste už možná narazili. Jedná se o doplněk stravy, který kromě podpory pevné erekce nabízí také celou řadu dalších příznivých účinků souvisejících s mužským pohlavním hormonem testosteronem. V dnešní recenzi vám proto přinášíme nejen podrobný přehled účinků a složení, ale především odpověď na otázku, zda stojí za investici. 

Erex24 zkušenosti a recenze

Hned na úvod je třeba říci, že pokud hledáte rychlé řešení problému s erekcí, Erex24 tím pravým přípravkem nebude – pro citelné účinky je nutné ho užívat dlouhodobě a především pravidelně. První výsledky uvidíte přibližně po prvním měsíci užívání.

Co se týká intenzity účinku na erekci, ta se může osobu od osoby výrazně lišit, na druhou stranu většina dlouhodobých uživatelů uvádí zlepšení erekce a větší sexuální výdrž.

Poněkud diskutabilní je však poslední z deklarovaných účinků, tedy zvětšení a prodloužení penisu při erekce – rozhodně neočekávejte v této oblasti závratný efekt; zvětšení penisu je v tomto případě spíše důsledkem kvalitnější a pevnější erekce

Výhody proč ANO

  • Možnost vyzkoušet zdarma
  • Přírodní produkt
  • Jednoduché dávkování
  • Vyrobeno v Belgii

Nevýhody proč NE

  • Slabší složení

Pro koho je Erex24 určen?

Jak napovídá název produktu, Erex24 je určen pro všechny muže, které trápí zhoršená erekce, případně také související obtíže, jako je snížené libido, nízká sexuální výdrž či celková chuť na sex. Zároveň se jedná o přípravek vhodný pro dlouhodobé užívání, díky čemuž je dobrou volbou v případě, že vám nevyhovují vedlejší účinky doprovázející jednorázově užívané přípravky, mezi které patří například návaly horka či třeba zvýšení tlaku. 

Kde ho lehce zakoupit?

Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, respektive doplněk stravy, není pro jeho zakoupení potřeba lékařský předpis, jak tomu u některých silnějších přípravků na podporu erekce bývá. Momentálně ho lze zakoupit na e-shopu značky, kde lze rovněž využít možnosti vyzkoušení produktu zdarma na třicet dní se zárukou vrácení peněz v případě nespokojenosti s výsledky. 

Fotogalerie z redakčního rozbalování a testování (17 fotek):

Jaké má pozitivní účinky?

Teď však už k samotným účinkům. Mezi ty patří zejména deklarovaná pomoc při zhoršené erekci, kterou však slibuje většina obdobných přípravků. Co od nich Erax24 odlišuje, je především celá další řada deklarovaných účinků, jako například zvýšení libida, intenzivnější ejakulace či dokonce delší a větší penis při erekci. Přípravek by měl mít také příznivý vliv na hladinu testosteronu v těle, což ocení zejména muži po padesátce, u kterých může přirozeně klesat. 

Pokud hledáte srovnání produktů na erekci, můžete si přečíst náš článek nejlepší produkty na erekci, kde se Vám snažíme poradit s výběrem.

VIDEO z redakčního rozbalování (na našem YT kanále):

Složení a aktivní složky přípravku

Za slibovanými účinky stojí zejména neobvyklé složení, které obsahuje látky, které u konkurence zpravidla nenajdeme. Pokud na vás tak klasické složky v podobě kotvičníku zemního nebo ženšenu pravého nefungují, řešením by mohlo být právě netradiční složení Eraxanu24.

Yerba Maté

Hlavní složkou je yerba maté, rostlina známá také pod českým názvem cesmína paraguayská rostoucí v Jižní Americe. Ten je v této oblasti velice populární pro své povzbuzující účinky, primárně ve formě odvaru. V rámci produktu Erax24 výrobci vsadili především na dvě jeho složky, teobromin a tefylin, které společně pomáhají k pevnější erekci díky schopnosti potlačit enzym fosfodiesterázu. Ten je zodpovědný za svalovou ochablost penisu po ejakulaci, kterou přípravek pomáhá snižovat. 

Muira Puama

Z Jižní Ameriky pochází i další účinná složka, extrakt z kořenů a listů keře Muira Puama, který jihoameričtí indiáni používali ve své tradiční medicíně. Jak ukazuje řada výzkumů, díky obsahu alkaloidů pomáhá k obnovení nedostatečné erekce. 

Zinek

O něco tradičnější složkou je zinek, který najdeme ve většině přípravků na erekci. Jeho oblíbenost spočívá především v příznivém vlivu na hladinu testosteronu v krvi a rovněž kvalitu spermatu

Dávkování a užívání

Jak tomu u přírodních doplňků stravy na erekci bývá, přípravek je nutné užívat dlouhodobě a pravidelně.

Výrobce doporučuje užívat jednu tabletu denně, ideální ráno před prvním jídlem.

V případě výraznějších obtíží s erekcí lze užívat až dvě tablety denně (druhou z nich hodinu před sexuálním aktem), tuto dávku však nedoporučujeme překračovat. Při zmírnění obtíží můžete také vyzkoušet dávkování jedné tablety každé tři dny pro udržení normální hormonální hladiny.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *