Jak pomáhá Active XY Long Plus? RECENZE doplňku pro delší erekci

Active XY Long Plus je přípravek, který dle výrobce (a prodejce) prodlouží vaše potěšení. K čemu slouží a co přesně obsahuje? A jak fungoval v naší redakční recenzi?

Co je předčasná ejakulace

Předčasná ejakulace je stav, která náleží do kategorie sexuálních dysfunkcí. Definována je jako neschopnost dostatečně oddálit ejakulaci, přičemž muž tímto způsobem nedokáže dojít k uspokojení z pohlavního styku.

Důležitá je především přesnější podoba tohoto stavu. Konkrétně se uvádí, že k ejakulaci dojde už před stykem samým, nebo do 15 vteřin po jeho začátku. Zároveň se nejedná o důsledek dlouhodobé absence sexuální aktivity.

Jaké jsou příčiny předčasné ejakulace

Předčasná ejakulace se dle dostupných údajů vycházejících ze zkušeností urologů týká asi 15 až 20 % mužů. Velmi často doprovází muže v počátcích sexuálního života, kde hraje roli nervozita a nezkušenost.

U sexuálně aktivních mužů jakožto jednu z příčin udávají lékaři také nízkou frekvencí pohlavních styků nebo úzkost v průběhu styku. Kromě toho může jít o naučenou reakci vyvinutou coby mechanismus na nepříznivé podmínky.

Typicky k tomu dochází v okamžiku, kdy pár nemá dostatek soukromí například kvůli dětem, případně je partnerka nedostatečně aktivní.

Hovoří se i o genetických příčinách a zvýšené citlivosti penisu. Jako další možný důvod rozvoje tohoto problému vidí odborníci i narušenou regulaci přenosu nervových impulzů a neurotransmiterů v mozku. Stejně tak se tato porucha může vyskytnout v souvislosti s prostatitidou nebo onemocněním štítné žlázy, případně v návaznosti na záněty močové trubice.

Jak předčasný (a nechtěný) výstřik řešit

V zásadě lze říci, že existují tři skupiny technik, jimiž lze tento problém řešit. Jde jednak o psychoterapii, dále o terapii mechanickou, případně medikamentózní řešení.

Do této třetí oblasti lze kromě přípravků navržených lékařem zahrnout také doplňky stravy, které může pacient vyzkoušet i pro léčbu svépomocí. Jedná se o přírodní bylinné preparáty doplněné dalšími složkami. Nemají tak žádné vedlejší účinky, jsou bezpečné a muž si je může podat sám.

Zkušenosti a recenze

SIRUPO Active XY LONG+ (název je tedy dost krkolomný a určitě to šlo i v kratší verzi) je výživový doplněk pro ty pány, kteří nejsou spokojení s délkou své erekce. Což je i neduh, který v naší reakci dlouhodobě řeší i tester Marek N. Ten je i autorem tohoto příspěvku a recenzi samotné.

Výhody proč ANO

 • Ověřené přírodní složení
 • Jednoduché dávkování
 • 1 hodinu před sexem
 • Nenápadný obal (a maličký)

Nevýhody proč NE

 • Vyšší cena za balení

K takovým přípravkům vytvořeným speciálně pro muže na zcela přirozené bázi se řadí i Active XY Long Plus. Určen je všem sexuálně aktivním mužům, kteří potřebují prodloužit dobu nutnou k dosažení vyvrcholení. Sexuální výkon dovoluje dostat pod kontrolu i ve zralém věku.

Jaké je složení přípravku Active XY Long Plus

Active Long XY Long plus obsahuje pečlivě vybrané složení, které kombinuje rostlinné extrakty a další látky:

 • kotvičník zemní
 • maca peruánská
 • všehoj ženšenový
 • kakaovník pravý
 • ostropestřec mariánský
 • L–citrulin
 • L–lysin
 • L–arginin

Kotvičník zemní

Kotvičník zemní je rostlinou, která pochází z oblasti jihovýchodní Evropy a Středomoří. Využívá se hlavně v tradiční čínské medicíně. Prospěšná je tato bylina především pro zdraví pohlavních orgánů a močových cest. Kromě toho napomáhá k regulaci pohlavních hormonů v těle.

Maca peruánská

Maca peruánská roste ve volné přírodě v oblasti Peru. Jde o malou rostlinu, která připomíná řepu. Vzhledem k tomu, že se vyskytuje ve značně nehostinných podmínkách, věří se, že sílu a vitalitu předává i lidem. Maca se podílí na udržení správných funkcí hormonálního systém a, pohlavních orgánů a významně podporuje fyzické i duševní zdraví.

Všehoj ženšenový

Všehoj ženšenový je jinak též znám jako ženšen pravý. Uvádí se, že jde o prostředek, který je znám už tisíce let a v lidovém léčitelství jej používaly i prastaré civilizace. Podporuje především sexuální zdraví a dodává energii. Slouží i jako účinné afrodiziakum.

Kakaovník pravý

Kakaovník pravý je stálezelený strom z čeledi slézovitých. Znám je hlavně pro své lusky, z nichž se vyrábí kakaový prášek. Ten je typický nejen svou lahodnou chutí, ale také stimulačními účinky. Podobá se v tomto směru kofeinu. Obsažený alkaloid theobromin zlepšuje též průtok krve a zvyšuje flexibilitu krevních cév.

Ostropestřec mariánský

Ostropestřec mariánský je rostlinou, která se podobá bodláku. Známá je hlavně pro schopnost zlepšit funkčnost žaludku. Má ale vliv i na sexualitu, neboť ovlivňuje prokrvení pohlavních orgánů, čímž zlepšuje erekci a prodlužuje její trvání.

L–citrulin

L-citrulin řadíme mezi neesenciální aminokyseliny. V těle se přeměňuje na arginin a později na oxid dusnatý. Právě tato látka funguje jako neurotransmiter a je proto zcela klíčovou látkou v procesu erekce.

L–lysin

L-lysin klasifikujeme jakožto tzv. proteinogenní aminokyselinu. V procesu erekce je taktéž nenahraditelná, neboť blokuje tvorbu cévních usazenin zpomalujících průtok krve a podílí se na zlepšení pružnosti cév.

L–arginin

L-arginin je tradičně definován jako poloesenciální aminokyselina. Jde o výchozí látku pro produkci oxidu dusného. Ten je nezbytný pro roztažení cév a správné prokrvení. Což jsou opět důležité podmínky pro optimálně fungující erekci.

Jak tabletky Active XY Long užívat

Aby se všechny výše zmíněné benefity přípravku mohly projevit, je nutné ho adekvátně užívat. To prakticky znamená 50 minut před pohlavním stykem zapít 1 kapsli. Maximální denní dávka činí 2 kapsle.

Užívání přípravku je doporučeno pro osoby starší 18 let. Vyloučeno je kombinování prostředku s alkoholem. K dalším kontraindikacím náleží prodělání cévní mozkové příhody, srdečního infarktu nebo na nízký krevní tlak, případně jiná onemocnění. Stejně tak není určen pacientům léčeným medikamenty na ředění krve.

VIDEO z redakčního rozbalování – náš YT kanál:

Co na Active XY Long říkají uživatelé

Samotní uživatelé účinky tohoto preparátu potvrzují:

Uživatel Igor říká:

„Pokud mám být upřímný, žádným pilulkám jsem nevěřil. Vnitřně jsem se přesvědčoval, že to nemůže fungovat. Byl jsem v šoku jak Active Long zabral. Můj sexuální život se podstatně zlepšil. Škoda, že jsem o nich nevěděl dříve.“

Uživatel František souhlasí:

„Dlouho jsem váhal, nejen kvůli ceně. Mé potíže mi už pořádně lezly na nervy, tak jsem do toho šel. K mému překvapení se účinek projevil fakt rychle a hned při prvním použití.“

I Michal dává za pravdu:

„Tolik vzrušení a po tak dlouhou dobu jsem ještě nezažil. Po Active Longu jsem se cítil jako puberťák… Partnerka si nestěžovala 🙂 Měli by to zkusit všichni!“

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *