ErectilMax od TheoHerbs v redakční RECENZI – jak působil?

ErectilMax je přípravek určený pro muže, kteří hledají pomoc při problémech s erekcí. Tento doplněk pro zlepšení mužského zdraví a výkonnosti v posteli obsahuje účinné látky, jako je L-arginin hydrochlorid, kotvičník zemní, maca extrakt z kořene, korejský ženšen, zinek a černý pepř.

Tyto látky jsou přirozeně vybírány pro své schopnosti podporovat kardiovaskulární soustavu, plodnost, fyzickou a duševní zdravot, vitalitu, vytrvalost, paměť, soustředění, krevní oběh a udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Co vlastně obsahuje?

Složení produktu ErectilMax zahrnuje 250mg L-arginin hydrochlorid, 200mg kotvičníku zemního extraktu s 40% saponinů, 100mg maca extraktu z kořene, 20mg korejského ženšenu s 80% ginsenosidů, 3mg zinku a 6mg černého pepře extraktu s 95% piperinem.

Dávkování dle prodejce

Doporučené dávkování je 2x denně 1 kapsli zapít po jídle.

Balení obsahuje 60 kapslí a je doporučeno skladovat v suchu a temnu.

Kde zakoupit ErectilMax?

Takže si dokážete zjednodušeně spočítat, že 1 základní balení vám vystačí na 1 měsíc. Toto dávkování jsem rozhodně dodržoval, protože nemá smysl (byť jde o výživový doplněk na podporu) to přehánět a jít proti radám či tipům samotného výrobce a značky.

Fotogalerie z redakčního rozbalování (19 fotek):

V případě nejistoty konzultujte s doktorem

Je však důležité si uvědomit, že přípravek by měl být užíván jako doplněk stravy a že byste se měli před užíváním poradit s lékařem, pokud máte jakékoli zdravotní problémy.

Výhodnější balení

Jedno balení ErectilMax stojí 399 korun, ale pro delší účinky je výhodnější zakoupit si balíček tří kusů, který stojí 999 korun. Popřípadě akční balení 5+1, kdy jedno máte zdarma, takže celý balíček vychází na 1999 Kč. Za mě na začátku má smysl začít středním (3 kusy) balením, abyste mohli dostatečně navnímat jeho efekt na vaše tělo a vnímání.

VIDEO z mého rozbalování:

Závěrem

 • Obsahuje účinné látky, které mohou pomoci.
 • Nepřekračujte doporučené dávkování.
 • Vždy a všude připraven jako hlavní claim.
 • Dobře skladujte (jako každý jiný doplněk stravy).
 • Konzultujte se svým lékařem kvůli kontraindikaci.

Hodnocení ode mě

V závěru lze říct, že ErectilMax je přípravek, který obsahuje řadu účinných látek pro podporu zdraví mužů. S vhodným dávkováním a skladováním může být prospěšný pro udržení normální erekce. Nicméně, před užíváním se doporučuje konzultovat s lékařem tak jako u každého výživového doplňku, ale to jistě znáte z dřívějška.

Oceňuji na něm jednoduché složení bez balastních látek, které by zbytečně navyšovaly cenu a popřípadě zmenšovaly poměr účinných látek v jednotlivých tobolkách.

V souhrnu obsahuje totiž správné složky, které ovlivňují mužské zdraví – kotvičník, maca a ženšen jsou tradičními složkami v afrodiziakálních směsích pro muže pro nabuzení, zinek podporuje tvorbu a množství spermatu a pepř je také složkou pro nabuzení organismu a jeho probuzení. V souhrnu má ErectilMax srovnatelné složení s dalšími podobnými výživovými doplňky pro pány a proto ho doporučuji.

Podobné příspěvky

3 Komentáře

 1. Díky za tip, tenhle kousek ještě neznám, ani vyloženě samotnou značku, tak zkusím – jsem už takový oběhávač shopů s produkty, rád hledam svaty grál!

 2. Dobrý den, slyšel jsem o nějakých zdravotnických postupech, které by mohly pomoci s „tvrdostí“. Můžete mi o nich něco říct? Děkuji.

  1. Dobrý den Petře,

   existují určité zdravotnické postupy a operace, které mohou pomoci s problémy s tvrdostí. Jde například o penilní implantáty, kdy se do penisu vloží protéza, nebo vakuová čerpadla, která pomáhají zvýšit průtok krve do penisu.

   Tyto postupy se obvykle zvažují pouze tehdy, když jiné možnosti léčby selhaly. Je důležité diskutovat o těchto možnostech s lékařem, aby se pochopily možné rizika a výhody.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *