RECENZE eJoy LONG – kdo potřebuje větší výdrž? Nehlaste se všichni!

Oblast intimity je pro muže mimořádně citlivá. S jakými problémy se mohou pánové potýkat a jak je vhodně řešit?

Jaké nejčastější obtíže muži v intimním životě řeší

Takzvané sexuální dysfunkce představují palčivý problém řady mužů. Statistiky lékařů udávají, že se diagnostikovatelnou poruchou potýkalo alespoň jednou v životě dokonce 20 % všech mužů.

K těmto dysfunkcím patří:

 • erektilní dysfunkce (nemožnost dosáhnout erekce nebo ji udržet)
 • poruchy ejakulace (zejména ta předčasná)
 • poruchy sexuální apetence (zejména nízká potřeba)

Spektrum sexuálních poruch je tedy značně rozmanité.

Specialisté na mužskou sexualitu mají v rukách i další poměrně alarmující statistiku: Až polovina českých párů není spokojena se svým intimním životem.

Výhody proč ANO

 • Jemně oddaluje vyvrcholení
 • Za mě citelně zvyšuje chuť na sex
 • Pociťuji lepší reakce těla

Nevýhody proč NE

 • Vyšší cena za 1 balení

Výše uvedené poruchy jsou diagnostikovatelné a hlavním kritériem k takovémuto vyhodnocení aktuálního stavu pacienta je především dlouhodobost. Jestliže problém přetrvává, vyžaduje určitě řešení, a to nejlépe u lékaře.

Nicméně mnozí pacienti se potýkají s obdobnými projevy, které kritéria diagnostiky nenaplňují, jsou ale stejně zatěžující i při méně častém výskytu.

Jaké jsou příčiny těchto obtíží

Sexuální poruchy mohou mít řadu příčin. Lékaři tak rozlišují primárně tyto kategorie:

 • biologické
 • konstituční
 • psychogenní

Coby další zásadní faktor pak odborníci zmiňují také věk. A to jak projevy u mužů mladých, tak sexuální dysfunkce ve smyslu následku věku vyššího. V takovém případě stoupá výskyt těchto poruch primárně po 40. roce věku.

Jakým způsobem lze řešit intimní obtíže

Terapii je potřeba volit s ohledem na konkrétní problém a jeho příčinu. Běžně tvoří základ léčby především farmakotepie, která může být v řadě případů úspěšně doplněna psychoterapií. Pokročilé metody léčby zahrnují především intrakavernózní injekce, podtlakové erektory a metody mechanické stimulace, případně i chirurgickou léčbu.

V případě, že stupeň poruchy není závažný, případně je detekován pouze občasný výskyt projevů, je možno navrhnout i řešení mimo rámec klasických medikamentů.

Doporučit lze podávání přírodních preparátů. V takovém případě můžeme předpokládat jako příčinu obtíží většinou nevhodný životní styl, kam patří nedostatek spánku a zvýšená míra stresu, ale i nevhodná životospráva, nedostatek pohybu a kouření, případně konzumace alkoholu.

Doplňky stravy proto mohou představovat účinné řešení. Pomohou nám odstranit únavu, zvýšit energii a obsahují další zdraví prospěšné látky, které jsou nutné pro adekvátní fungování organismu. Podílejí se také na dostatečném prokrvení.

VIDEO z redakčního rozbalování:

K čemu se používá přípravek eJoy Long

Do této kategorie náleží i přípravek eJoy Long. Ten představuje díky svému složení postavenému na přírodní bázi jedinečný komplex účinných látek, které jsou určeny především pro podporu sexuálního života, zlepšení erekce a potence a primárně také pro oddálení předčasného vyvrcholení.

Ve složení tohoto preparátu nalezneme:

 • Tribulus Terrestris – 165 mg
 • Panax Ginseng – 140 mg
 • L-arginin – 75 mg
 • L-citrulin – 75 mg
 • maca peruánská – 60 mg
 • vitamín C – 30 mg
 • vitamín D – 400 iu

Tribulus Terrestris

Pozitivní vliv rostliny Tribulus Terrestris, která se česky nazývá též kotvičník zemní, spočívá ve schopnosti zvýšit produkci testosteronu. Připisují se mu rovněž účinky na plodnost a přispívá i ke zvýšení sexuální aktivity.

Panax Ginseng

Panax Ginseng můžete znát i pod názvem ženšen pravý. Pochází z Asie a v této oblasti se tradičně užívá jako léčivá bylina. Coby účinné afrodiziakum jej však využívá i západní civilizace. Stejně tak dokáže ženšen dodat vitalitu a energii.

L-arginin

L-arginin je aminokyselina, která se v těle přeměňuje na oxid dusnatý. Tento plyn vyvolává rozšíření cév, čímž zvyšuje jejich průchodnost. Díky tomu představuje prakticky nutnou látku pro vznik erekce.

L-citrulin

Také L-citrulin řadíme mezi aminokyseliny. K jeho nejdůležitějším úkolům patří schopnost zvýšit úroveň oxidu dusného v krvi. To opět způsobuje rozšíření cév a zvýšení průtoku krve, což jsou, jak už bylo objasněno, dvě důležité podmínky pro funkční erekci.

Maca peruánská

Maca peruánská je nutričně velmi hodnotná rostlina, kterou původní obyvatelé v Peru užívají i pro její léčivý efekt. Známá je hlavně pro své účinky na plodnost a také pro svou schopnost posilovat sexuální výkonnost.

Vitamíny C a D

Tyto dva vitamíny jsou pro lidské tělo mimořádně důležité. Jedná se o přírodní antioxidanty, jejichž hlavní úkol představuje zpomalit stárnutí buněk. Stejně tak se starají o zlepšení kvality a pohyblivosti spermií.

Jak se eJoy Long užívá

Přípravek eJoy Long se užívá v množství 2 tablet zhruba 30 minut před pohlavním stykem.

Maximální denní dávka pak činí 4 tablety za den.

Při dodržování dávkování nehrozí žádné nežádoucí vedlejší účinky, jako je nevolnost, bolesti hlavy nebo zarudnutí pokožky, jež mohou v některých případech doprovázet užívání tablet na posílení erekce.

Doplněk stravy eJoy Long je vhodný i pro dlouhodobé užívání. Delší doba podávání je naopak žádoucí, stihne se tak projevit v plné míře jeho účinek. Tento prostředek je proto možné brát cca 3 až 4 měsíce.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *