Prostaxin – recenze a osobní zkušenosti

Produkt ProstaXin jako přírodní doplněk stravy pro muže na problémy a poruchy spojené s prostatou, je čím dál více poptávanou diskusí u mužů, kteří trpí na poruchy spojené se slabým proudem moči, příliš častým močením v nočních hodinách nebo s problémem otravného nutkání močení. Jestliže i vy trpíte na nějaké tyto problémy s postavou, neotálejte s těmito záležitostmi, v konečné fázi se to nevyplácí. Podpořte prostatu zdraví prostaty doplňky jako je ProstaXin.

Výroba produktu

Tento produkt se vyrábí společností NaturaMed Pharmaceuticals, která byla založená v Norsku v roce 1991. Na českém trhu existuje již 10 let. Neznáte tuto společnost ani z jednoho procenta? Nemusíte se obávat, společnost NaturaMed Pharmaceuticals rozhodně nepatří mezi nováčky v tomto odvětví. NaturaMed nemusíte tak znát, jelikož její sortiment nenabízí mnoho přípravků na potenci a problémy týkající se pohlavní soustavy. 

Její výrobky nabízí velmi pozitivní ohlasy od uživatelů, kteří přípravky od společnost NaturaMed pravidelně užívají. Už jen v tomto ohledu získáte k produktům díky pozitivním ohlasům důvěru. 

Složení a účinné látky, které produkt ProstaXin obsahuje

Jak jsme již zmiňovali, tento doplněk stravy pro muže je přírodním doplňkem, který mohou užívat muži, každé věkové kategorie, kteří trpí na poruchy v oblasti prostaty. Účinné látky produktu ProstaXin se zaměřují na problémy spojené se zvětšenou prostatou a s problémy, které jsou spojené s tímto stavem. 

Jaké je jeho složení? 

Složení je z přírodních látek a vitamínů jako je:

Zinek

Je významným minerálem, který svým účinkem přispívá ke zdravé a správné funkci prostaty ale i potence. Zinek ovlivňuje spermatogenezu a tvorbu spermií, je důležitý především pro libido a udržení hladiny testosteronu v mužském těle. 

Selén

Jako přírodní antioxidant podporuje zpomalení předčasného stárnutí, napomáhá organismu všeobecně k lepší funkčnosti našeho imunitního zdraví. Nedostatek selénu může vést k nadměrné únavě a nedostatečné funkce kardiovaskulárního systému. 

Saw Plametto

Jako kvalitní složka, která napomáhá normální funkci reprodukčního systému, prostaty, močové soustavy ale i k růstu vlasů. Jedná se o kvalitní bylinné složení, které napomáhá ochraňovat vaječníky a mužskou prostatu. Saw Plametto můžete zakoupit také jako doplněk stravy. 

Lykopen

Červené rostlinné barvivo, které nabízí antioxidační účinky. Na lidský organismus přispívá Lykopen jako ochrana lidských buněk, tkání ale i pohlavní orgánů jako je prostata. Snižuje rizika kardiovaskulárních onemocnění, snížení hladiny cholesterolu v krvi a je účinou pomocí jako podpora imunitního systému. 

Rajčata s obsahem Lykopenu

Ostatní látky

Ostatní látky, které produkt ProstaXin obsahuje nejsou na bázi chemických a uměle vytvořených látek, které způsobují nežádoucí účinky jako u jiných produktů, které nejsou přírodní výroby. Do ostatních látek spadají plnidla jako je fosforečnan vápenatý nebo mikrokrystalická celulóza, v případě protispékavých látek najdete v obsahu složení i stearat hořečnatý nebo oxid křemičitý. 

Doporučené dávkování a užívání produktu ProstaXin

ProstaXin se svými účinky postará o správné fungování určitých látek v těle, které napomáhají prostatě, potenci nebo spermatogenze. Základem zlepšení těchto poruch nebo problémů je pravidelné a dlouhodobé užívání se kterým dosáhnete správnou hladinu látek, které jsou účinné na tyto problémy v oblasti prostaty. 

Produkt ProstaXin se užívá v podobě tablet a jeho doporučené denní dávkování je 1 tableta, kterou stačí zapít nealkoholickým nápojem, ideálně před jídlem. 

Účinky jsou v tomto případě individuální záležitostí, takže jeho první účinky by se mohly dostavit do dvou až třech týdnů, ale není to samozřejmostí. Pokud se vám bude zdát, že vám produkt nepřináší žádné pozitivní účinky, nenavyšujte dávku, mohly by vám způsobit poruchu trávicího traktu. Vyčkejte, možná právě u vás bude nástup účinku na delší užívání. 

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *