RECENZE: MenActive pro podporu normální hladiny testosteronu

ůznějších doplňcích stravy, které slibují zázračný nárůst libida a zlepšení celkové vitality. Mezi tyto přípravky najdeme i český produkt MenActive, který se může pochlubit poměrně zajímavým složením a účinky. Nejen na složení a slibované účinky se blíže podíváme v dnešní recenzi – skutečně stojí MenActive za investici?

MenActive zkušenosti a recenze

Pokud hledáte skutečně přírodní doplněk stravy pro zvýšení testosteronu, MenActive mohu jednoznačně doporučit. Složení obsahuje celou řadu aktivních látek a minimum plnidel, díky čemuž je vhodný i pro osoby s citlivým zažíváním. Na druhou stranu nečekejte okamžitý nástup účinků jako u produktů na předpis od lékaře.

Výhody proč ANO

 • 8 přírodních látek
 • 8 přírodních látek
 • Vhodný k dlouhodobému užití

Nevýhody proč NE

Kdy je MenActive vhodný?

V prvé řadě je třeba říci, že pro užívání doplňku stravy MenActive nemusíte řešit závažné zdravotní problémy s nedostatkem testosteronu – jelikož obsahuje přírodní složky, je volně prodejný bez nutnosti lékařského předpisu. Z jeho pravidelného užívání však nejvíce vytěží zejména muži po padesátce, u kterých začíná hladina testosteronu přirozeně klesat. Pomoci ale může i u mladších ročníků, u kterých za poklesem libida a vitality stojí například nadměrný stres v práci a tak podobně. 

Proč vyzkoušet produkty značky ADVANCE Nutraceutics?

Než se blíže podíváme na složení, musím příznivě kvitovat fakt, že se jedná o přípravek českého výrobce, který se již jedenáct let věnuje vývoji a výrobě doplňků stravy pro podporu zdraví. K dostání je tak jak na e-shopu výrobce, tak v řadě kamenných prodejen a lékáren po celé České republice.

Druhý plusový bod patří značce ADVANCE Nutraceutics za to, že při výrobě používají pouze certifikované suroviny té nejvyšší kvality. Doplňky stravy této značky se navíc mohou pochlubit vysokou koncentrací extraktů, a především minimem plnidel a dalších balastních látek.

Osobní zkušenosti zákazníků

Na webu prodejce můžete najít osobní hodnocení kupujících.

MenActive osobní zkušenosti na webu prodejce

Složení a účinné látky

Jak to u doplňků stravy bývá, pro posouzení kvality se v prvé řadě musíme zaměřit Trápí vás nízká hladina testosteronu a s ní související problémy? Pak možná hledáte řešení v nejra složení. To je v případě MenActive opravdu bohaté na účinné látky. V každé kapsli najdeme hned osm aktivních složek, které společně přispívají k vyšší produkci testosteronu a lepší vitalitě.

Kotvičník zemní

Asi nebude žádným překvapením, že hned na prvním místě nalezneme kotvičník zemní. Tato bylinka je totiž známá svými účinky na produkci pohlavních hormonů u mužů i žen. Kromě svého příznivého vlivu na funkci pohlavních orgánů nabídne také podporu naší přirozené obranyschopnosti a vitality. Rovněž stojí za zmínku, že je v celé řadě léčebných systémů považován za účinné afrodiziakum. 

Ženšen

Ženšen má podobné účinky jsou připisovány také ženšenu pravému (panax ginseng), který se v Číně již před dvě tisíciletí těší obrovské oblibě při řešení problémů s potencí, nízkým libidem či imunitou. Při jeho pravidelném používání se můžeme těšit na zlepšení krevního oběhu, obranyschopnosti našeho organismu a celkově kvalitnější sexuální život. 

Pískavice řecké seno

Další účinnou složkou ve složení je pískavice řecké seno, bylinka z oblasti středomoří. Extrakt z této rostliny poskytuje našemu tělu látky podporující metabolismus lipidů, díky čemuž pomáhá srovnávat hladinu cholesterolu a glukózy v krvi. Jelikož se jedná o antioxidant, pomáhá tělo ochránit před oxidativním stresem a volnými radikály, které urychlují stárnutí buněk. 

Zinek

Pokud vás trápí pokles testosteronu, pes je možná zakopaný v deficitu zinku. Tento nezbytný minerál totiž přispívá k normální hladině mužského pohlavního hormonu, a tedy i k udržení libida a celkové vitalitě. Za zmínku stojí také jeho vliv na syntézu DNA v našich buňkách. 

Vitamín B6

Jelikož se snížená hladina testosteronu často projevuje poklesem vitality a zvýšenou mírou únavy a vyčerpání, ocenit musím také obsah vitamínu B6 neboli pyridoxinu. Tento vitamín je naprosto klíčový pro zdraví naší nervové soustavy a imunitního systému či energetický metabolismus. Jeho dostatečný příjem pomáhá bojovat s nadměrnou únavou a vyčerpáním.

L-carnitin

A to nejdůležitější na konec – MenActive obsahuje aminokyselinu L-carnitin, a to v jeho biologicky aktivních formách acetyl-L-carnitin a propionyl-Lcarnitin. V našem organismu pomáhá například se spalováním tuků, podporou vitality a kognitivních schopností či právě se zvýšením přirozené hladiny testosteronu v krvi

Balení a dávkování

V balení s poměrně decentním designem najdeme 60 tobolek – ačkoliv na první pohled mohou odradit svou barvou, jejich užívání je opravdu bezproblémové. Denně bychom měli užívat jednu až dvě kapsle, které zapijeme dostatečným množstvím vody. Vzhledem k denní dávce jedno balení vydrží na jednu až dvě měsíční kůry, což je vzhledem k ceně pohybující se kolem 300 – 400 Kč poměrně příznivé číslo. 

Doporučená dávka výrobcem je 1-2 tablety

Má přípravek nějaké kontraindikace?

Přípravek není vhodný pro ženy a děti, vyhnout bychom se jeho užívání měli také v případě alergie na některou ze složek. 

Podobné příspěvky

2 Komentáře

  1. Zdravím Roberte,

   vakuová pumpička pracuje s tím, že vytvářejí vakuum kolem penisu, což zvyšuje průtok krve a pomáhá dosáhnout pevného stavu.

   Jakmile je pevný stav dosažen, může být na bázi penisu umístěn prstýnek (kroužek chcete-li), aby se zabránilo úniku krve a udržela se pevnost. Tato metoda může být užitečná pro muže, kteří nemohou užívat určité léky nebo u nichž léky nefungují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *