RECENZE: Zerex Ultragold pro lepší erekci

Tabletky Zerex Ultragold patří spolu s dalšími produkty z této řady dlouhodobě mezi nejpopulárnější přípravky pro zlepšení erekce a libida u nás. Přestože se jedná o přírodní doplněk stravy, a pro maximální účinek je tedy nutné jeho dlouhodobé a pravidelné užívání, představuje poměrně efektivní způsob, jak posílit odolnost organismu a zlepšit oblast sexuálního výkonu. V dnešní recenzi se proto podíváme nejen na jeho složení, ale také deklarované a reálné účinky.

Zerex Ultra Gold zkušenosti a recenze

Pokud jste ochotni věnovat řešení problému s libidem a erekcí více času a zároveň se chcete vyhnout užívání chemických léků na předpis, je Zerex jednoznačně dobrou volbou. Obsahuje rozmanité množství účinných látek s vlivem nejen na hormonální, ale také cévní soustavu, což je pro udržení kvalitní a pevné erekce naprosto klíčové. Zároveň však počítejte s tím, že se opravdu nejedná o zázračnou pilulku, která by nabídla okamžitý účinek – jak už to u přírodních doplňků stravy pro podporu erekce bývá, pro viditelný efekt je nutné produkt užívat svědomitě a dlouhodobě.

Výhody proč ANO

  • Obsahuje adaptogeny
  • Vysoký obsah saponinů (40 %)
  • Vhodný k dlouhodobému užívání

Nevýhody proč NE

  • Vyšší pořizovací cena

Pro koho je Zerex Ultragold vhodný?

Přestože téměř všechny produkt značky Zerex cílí na muže, které trápí problémy s erekcí, konkrétně Zerex Ultragold je určen převážně starším mužům a seniorům.

Výrobce však užívání přípravku doporučuje i všem mužům, kteří plánují zplození potomka, či které trápí snížené libido a chuť na sex celkově. Vzhledem k tomu, že obsahuje čistě přírodní účinné látky, je jeho užívání bezpečné v každém věku. Zároveň ho lze zakoupit bez nutnosti lékařského předpisu.

Výhody značky

Důvodů, proč sáhnout právě po americké značce Zerex, která je výrobcem tablet Ultragold, je mnoho.

V prvé řadě se jedná o ověřeného výrobce, který není na trhu s doplňky stravy pro podporu erekce žádným nováčkem.

Zároveň jeho výrobky splňují ty nejvyšší standardy kvality nad rámec povinných testů stanovených u podobných doplňků stravy zákonem

Složení produktu

Skutečným ukazatelem kvality přípravku je zejména složení, které v případě Zerexu Ultragold obsahuje opravdu velké množství aktivních látek. Na prvním místě je jedna z nejoblíbenějších bylinek v oblasti podpory erekce, kotvičník zemní, a to s poměrně vysokým obsahem saponinů (40 %). 

Složení udávané prodejcem na oficiálním webu

Produkt rovněž obsahuje známé afrodiziakum macu peruánskou, která je prospěšná v oblasti celkové vitality a produkce testosteronu.

Z tohoto hlediska rovněž musíme ocenit obsah L-argininu, který z naší zkušenosti zvyšuje mužské libido a zlepšuje průtok krve, což má pozitivní vliv na kvalitu erekce.

Na prokrvení má rovněž příznivý vliv bylina schizandra čínská, která zároveň patří mezi adaptogeny zvyšující odolnost těla.

Kromě těchto látek ve složení najdeme také řádku zdraví prospěšných vitamínů přispívajících k celkové odolnosti a obranyschopnosti těla. Příkladem mohou být vitamíny B12, B6 a B2 či minerály zinek a měď. 

Fotogalerize z redakčního rozbalování – 14 fotek:

Deklarované účinky

Výrobce uvádí, že produkt pomůže nejen k lepší a kvalitnější erekci, ale zároveň:

  • Podpoří chuť na sex a zvýší libido
  • Posílí imunitní systém
  • Zlepší sexuální kondici
  • Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi
  • Podpoří vitalitu a sníží únavu a vyčerpání

VIDEO z redakčního rozbalování – z YT našeho kanálu:

Dávkování a užívání

Aby byl produkt skutečně efektivní, je nutné dodržovat předepsané dávkování a četnost užívání. Produkt Zerex Gold je vhodný užívat 3 měsíce, protože podporuje celkovou sexuální vitalitu. Vzhledem k tomu, že balení obsahuje 120 kapslí a denní doporučená dávka jsou dvě kapsle, je tak vhodné zakoupit alespoň dvě balení.

Jedno balení vydrží přibližně dva měsíce.

Při užívání kapslí je vhodné se vyhnout konzumaci těžkých a mastných jídel či alkoholu (bezprostředně před a po užití Ultragoldu), jelikož by mohlo dojít ke zpoždění či utlumení účinku. Pro maximální účinek je také dobré rozdělit dávku na dvě, tedy jednu kapsli užívat ráno a jednu večer.

Má UltraGold nějaké kontraindikace?

Jelikož se jedná o přírodní doplněk stravy, není třeba se obávat nežádoucích vedlejších účinků.

V případě, že se však u vás v nedávné době objevily některé z kontraindikací (problémy se srdcem, mozková příhoda, infarkt, alergie na některé z obsažených látek, nízký krevní tlak, žaludeční vředy…), produkt neužívejte, případně jeho konzumaci nejprve konzultujte se svým lékařem.

Balení produktu

Pokud máte obavy z objednávání produktu, pravděpodobně vás potěším konstatováním, že Zerex Ultragold je zabalen naprosto diskrétně, bez jakéhokoliv označení nebo reklamy na balíčku.

Další produkty – brzy v testech

Kromě Zerexu Ultragold najdeme v sortimentu značky rovněž Zerex Extralong pro prodloužení výkonnosti a Zerex Klasik pro celkové zlepšení libida a erekce. Za zmínku tak stojí fakt, že jednotlivé produkty je možné mezi sebou kombinovat, vyhněte se však překročení doporučené denní dávky jednotlivých složek.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *