RECENZE: Proerecta Long pro zralé muže 50+

S rostoucím věkem přirozeně slábne jak vitalita, tak libido a erekce. To však neznamená, že by měli muži ve věkové skupině 50+ zanevřít na naplněný sexuální a partnerský život. V případě, že se chcete vyhnout lékům na předpis, však možná hledáte přírodní produkt pro zlepšení libida a erekce, který by byl určen pro dlouhodobé užívání. Právě takovým přípravkem je Proerecta Long, na který se podíváme v dnešní recenzi.

Klady a negativa v praxi

proerecta long
  • tobolky pro plnoleté muže
  • 45 minut před sexem
  • bez lékařského předpisu
  • bylinné složení s aminokyselinami
  • přirozená podpora sexuálního zdraví
  • bez vedlejších účinků

Cena: od 41,58 Kč/tableta
Nástup: 60 minut před pohlavním stykem
Podpora erekce: ano ????
Delší soulož: ne ????
Libido: ano ????
Zlepšení prožitku: Ano ????

Pro koho je přípravek Proerecta Long vhodný?

Produkty řady Proerecta možná znáte – zatímco Proerecta Klasik je určen k okamžité podpoře mikrocirkulace, a tedy i erekce a libida, Proerecta Long je alternativou pro všechny muže, kteří hledají dlouhodobé řešení.

Vzhledem ke svému složení, které napomáhá nejen lepší cirkulaci krve a podpoře libida, ale také celkové vitalitě a odolnosti, je tento přípravek určen převážně pro muže nad padesát let. Jedná se tak o poměrně univerzální doplněk stravy, který vrátí do kondice váš sexuální život a hladinu testosteronu, ale také vašemu organismu díky obsahu důležitých vitamínů a minerálů dodá vše potřebné pro pevné zdraví.

Kde produkt zakoupit?

Jelikož se jedná o přípravek s přírodním složením, k jeho zakoupení není potřeba předpis od lékaře. Nejvýhodněji však Proerectu Long zakoupíte především na e-shopu výrobce, kde nabízí různé výhodné nabídky. Příjemným bonusem je diskrétní balení, rychlé doručení a možnost výrobek do 30 dní vrátit. 

Koupit můžete i výhodnější balení.

Deklarované účinky

Jak již bylo řečeno v úvodu, Proerecta Long díky komplexnímu složení působí hned v několika oblastech. Mezi výrobcem deklarované účinky patří například: 

  • Podpora libida a normální hladiny testosteronu v organismu
  • Zlepšení mikrocirkulace krve a podpora erekce
  • Zvýšení sexuální výdrže
  • Obnovení vitality a snížení míry únavy

Složení a aktivní látky

Pohled na složení vám napoví, že produkt obsahuje poměrně velké množství účinných látek. Zatímco některé složky opravdu nepřekvapí (macu horskou či aminokyseliny najdeme snad v každém doplňku stravy na erekci), plusové body musíme udělit za široké spektrum vitamínů a minerálů, na které se z hlediska sexuálního zdraví a vitality mnohdy zapomíná.

Redakční fotografie (10 kusů) z testování:

Extrakt z macy

Maca je jakožto známé afrodiziakum typickou součástí mnoha doplňků stravy pro podporu erekce. Mezi její benefity patří nejen zlepšení plodnosti a libida, ale také celkové obnovení vitality a fyzického zdraví. Zároveň příznivě ovlivňuje hormonální systém a pomáhá udržovat hladinu testosteronu v normální míře.

Extrakt z hroznových jader

Extrakt z hroznových jader řadíme mezi antioxidanty, které pomáhají chránit naše buňky před oxidativním stresem a zpomalovat jejich stárnutí. Zároveň přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému, který úzce souvisí s kvalitou erekce. Extrakt rovněž obsahuje vitamín E, kyselinu linolenovou či polyfeny.

Aminokyseliny

Ve složení najdeme také oblíbenou složku pro podporu erekce – aminokyseliny. Konkrétně se jedná o aminokyselinu citrulin, který napomáhá tvorbě oxidu dusného, zlepšuje výkonnost a zároveň podporuje stimulaci růstového hormonu. Oceníte ho také v případě, že vás trápí svalové bolesti a únava.

Vitamín D

Z hlediska vitality je zásadní zejména obsah vitamínu D, který má nezastupitelnou roli v obranyschopnosti těla. Bohužel se jedná o jeden z nejvíce deficitních vitamínů v populaci, a to zejména u osob nad padesát let. Důležitý je například také pro zdraví našich kostí a zubů.

Zinek

Pro mužské sexuální zdraví je prospěšný také obsažený zinek, který napomáhá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Zároveň je důležitý z hlediska plodnosti a produkce spermií. Jeho dostatečný příjem se však projeví celkovým zlepšením odolnosti organismu, jelikož přispívá k normální syntéze DNA a bílkovin či k dobrému stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky. 

Hořčík

Pokud vás trápí častá únava, možná trpíte nedostatkem hořčíku. Proerecta Long obsahuje hned 65 % doporučené denní dávky tohoto minerálu, díky čemuž přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, zdraví nervové soustavy či k elektrolytické rovnováze v těle. 

Další vitamíny

Kromě výše uvedených složek produkt obsahuje celou řadu zdraví prospěšných vitamínů, jako například vitamíny B komplexu, vitamín C či vitamín E, které společně chrání buňky před stárnutím a oxidativním stresem.

Dávkování a užívání

Výrobce doporučuje dlouhodobé užívání jedné až dvou tobolek denně, ideálně jednu ráno a jednu večer. Vzhledem k tomu, že jsou kapsle poměrně velké, je doporučujeme zapít dostatečným množstvím vody.

Pro skutečně viditelné výsledky je nutné při užívání přípravku vytrvat alespoň dva až tři měsíce. Z toho hlediska se vyplatí zakoupit výhodný balíček po 4 balení, které vydrží 120 dní a na jednom balení ušetříte přibližně 200 Kč. 

Má Proerecta Long negativní vedlejší účinky?

Jakožto přírodní doplněk stravy nemá Proerecta Long žádné závažné vedlejší účinky, není však vhodná pro osoby alergické na některou ze složek. Vyhnout by se jí měli také muži s kardiovaskulárními chorobami, případně konzumaci nejprve konzultovat s lékařem. 

VIDEO z mého rozbalování – náš Youtube kanál:

Co od přípravku očekávat?

Vzhledem k tomu, že Proerecta je poměrně populární značka na českém trhu, asi nikoho nepřekvapí, že má obstojné účinky. Samozřejmě je třeba svá očekávání přizpůsobit tomu, že se jedná o doplněk stravy – rozhodně nečekejte okamžité účinky jako po modré pilulce.

Zároveň se ale můžete těšit na pozitivní vliv i na další oblasti vašeho života, jako je například snížení míry únavy a podpora celkové vitality. Ačkoliv efekt přetrvává v rámci dnů až týdnů i po vysazení přípravku, je vhodné ho užívat dlouhodobě.

Na webu najdete opravdu mnoho osobních zkušeností

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *