RECENZE eJoy – je opravdu modrá erekce jednoduše na dosah?

Obtíže s erekcí trápí celou řadu mužů. Jaké jsou důvody a jakým způsobem lze tento choulostivý problém účinně řešit?

Jak vypadá porucha erekce

Poruchu erekce definujeme obecně jako částečnou či úplnou neschopnost udržet ztopoření penisu v dostatečné tuhosti a po dostatečnou dobu.

V případě ojediněle se vyskytující poruchy se nejedná o fatální problém. S občasným selháním se v této oblasti setká téměř každý muž. Přetrvává-li však stav déle než 6 měsíců, označujeme jej již jako erektilní dysfunkci.

Přítomna je tato porucha dokonce zhruba u poloviny mužů ve věku nad 50 let. Obtíže se nicméně nevyhýbají zcela ani mladším jedincům ve věkové kategorii mezi 25 až 40 lety.

Proč dochází k poruchám erekce

Jako jedny z nejčastějších původců se uvádějí cévní příčiny. Spadá sem především vysoký tlak, vysoká hladina krevních tuků, cukrovka a vliv kouření. Jako vůbec nejčastější příčinu lékaři uvádějí poruchu krevního zásobení aterosklerózou přívodných artérií.

Mnohé poruchy erekce se mají i hormonální základ. To znamená nízká hladina sexuálních hormonů.

U mužů se jedná o snížení hladiny testosteronu, které vede k celkovému poklesu síly.

Specifickou kategorií jsou také příčiny neurologické. Ty mohou v první řadě souviset s neurologickým onemocněním, případně může dojít k postižení periferních nervů při operacích v pánevní oblasti.

Tento produkt jsme dostali na redakční recenzi, abychom mohli zhodnotit jeho výkon v rámci postelových možností. Díky více ks balení, jsme mohli tento produkt dát vícero testerům z naší redakce. Po dalším testování máme od nich zpětnou vazbu, že daný produkt je kvalitní, jednoduše se dávkuje, a má dle jejich zkušeností pozitivní vliv. Proto ho můžeme s klidným svědomím doporučit našim věrným čtenářům.

Výhody proč ANO

 • Žádné vedlejší účinky
 • Srozumitelné dávkování tabletkami
 • Certifikace
 • Délka působení značky na trhu
 • Poštovné zdarma od více ks

Nevýhody proč NE

 • Hlavní úspora při odběru více kusů

Jestliže se u pacienta neprokáže některá z příčin tzv. organických, je na místě posoudit, zda se nejedná o tu psychogenní. Sem patří zejména dysfunkční partnerské vztahy, pocity méněcennosti a deprese. Problém tkví zejména v tom, že každé další selhání negativní emoce prohlubuje, čímž se celý původní projev dál zhoršuje.

Jak řešit poruchy erekce

Poruchy erekce je proto potřeba řešit především neprodleně. Samozřejmě je nezbytné nejprve odhalit jejich příčinu a dle toho nasadit adekvátní léčbu.

Stejně tak je důležité vyloučit, že se jedná o přidružený projev jiného onemocnění. K těm nejzávažnějším se jednoznačně řadí choroby postihující cévy, jako je cukrovka, ateroskleróza nebo vysoký krevní tlak.

Některé komplikace mohou být pro pacienta i fatální.

Například v pozdějších fázích aterosklerózy může dojít až ke vzniku trombu.

Erekci vyřešíte i přírodní cestou

Pacient dnes má poměrně široké možnosti účinné léčby poruch erekce. Rozdělit typy léčby můžeme na dvě specifické oblasti – terapii farmakologickou a psychoterapii.

Zvolený druh samozřejmě závisí na konkrétní příčině.

Metodu první volby zpravidla reprezentuje perorální farmakoterapie. Jedná se o přípravky založené na inhibici fosfodiesterázy typu 5. Nevýhodou je především to, že tyto preparáty jsou dostupné pouze na lékařský předpis a brát by se měly pod dohledem odborníka.

Řada mužů se však rozhodne řešit spíše svůj problém svépomocí. Využijí tak sílu přírodních přípravků. Jedním z takových prostředků je i eJoy.

Video z rozbalování z našeho YouTube kanálu:

Co je doplněk stravy eJoy

Jedná se o přírodní výživový doplněk vytvořený speciálně pro muže. Pyšní se čistě přírodním složením.

 • Tribulus Terrestris
 • maca peruánská
 • Saw Palmetto
 • chilli
 • L-arginin
 • L-citrulin
 • vitamín C
 • vitamín D

Tribulus Terrestris

Kotvičník zemní neboli Tribulus Terrestris je bylina, která se užívá primárně pro svou schopnost zvyšovat chuť na sex, zlepšit potenci a posílit spermatogenezi.

Maca peruánská

Maca peruánská se používá hlavně jakožto přírodní afrodisiakum, které povzbuzuje sexuální touhu. Má vliv na potenci, neboť dokáže zlepšit pohyblivost spermií a zvýšit jejich tvorbu.

Saw Palmetto

Serenoa repens je rostlinou, která se česky nazývá též palma trpasličí. Jde o přírodní prostředek, který především přispívá k normální funkci močové soustavy a ke zdraví prostaty.

Chilli

Štiplavé papričky nejsou jen chutným kořením. Extrakt z chilli se úspěšně uplatňuje i v doplňcích stravy. Dáno je to jeho schopností zlepšovat prokrvení, což je klíčové pro správnou erekci.

L-arginin

L-arginin patří mezi aminokyseliny. Podílí se na vytváření oxidu dusnatého, který zlepšuje průchodnost cév. Právě zdravé cévy jsou stěžejní v procesu ztopoření penisu.

L-citrulin

L-citrulin je další důležitou aminokyselinou. Ta se v krevním oběhu přeměňuje na oxid dusnatý. Tento plyn roztahuje cévy, což je důležitý mechanismus účastnící se vzniku erekce.

Vitamín C a D

Vitamíny jsou pro lidské tělo a jeho správné fungování nezbytné. Konkrétně „céčko“ a „déčko“ plní roli antioxidantů, které zpomalují stárnutí buněk. U mužů se přímo podílejí na zlepšení kvality a pohyblivosti spermií.

Co umí přípravek eJoy

Díky tomuto jedinečnému složení dokáže tento přípravek dle výrobce příznivě ovlivnit sexuální život, a to tím, že zvyšuje libido a prodlužuje sexuální styk. Stejně tak má pozitivní dopad na erekci a potenci a také na celkové zdraví prostaty.

Přípravek současně splňuje kvalitativní normy a je pro užívání certifikován. Současně je dostupný bez lékařského předpisu a nevykazuje žádné nežádoucí vedlejší účinky.

Jak se prostředek užívá

Preparát se užívá jednorázově, a to těsně před plánovaným pohlavním stykem. Pro dostatečné působení by to mělo být vždy asi hodinu předem.

Standardně se užívají 2 tablety, denně je pak možné si vzít až 4 tablety. Doporučenou denní dávku není možné překročit. Nežádoucí vedlejší účinky související užíváním tohoto preparátu nejsou při dodržování doporučení udaných výrobcem známy.

Doplněk stravy eJoy je možné dle výrobce bez rizika podávat i dlouhodobě. Delší doba může být naopak žádoucí pro posílení požadovaného efektu. Rozumí se tím kúra v délce 3 až 4 měsíce.

Moje zkušenost

Pro naši redakce mám na starosti testování produktu na mužskou potenci, potažmo erekci. To jsou témata, která se mě vůči mému věku a zdravotnímu stavu rozhodně týkají a musím se jim bohužel věnovat. Kdybych sám problémy neměl, mé přispívání pro tento portál bylo zbytečné, ale opak je pravdou.

Začínám vždy samotného obalu, jestli je mi sympatický, jestli obsahuje všechny potřebné informace, jako je dávkování, složení účinných látek, jejich poměry, popřípadě varování.

Zde jsem nenašel žádné prohřešky. Vše srozumitelné jasně popsané a až triviálně jednoduché. Vždy pro začátek testování respektuji doporučované dávkování od daného výrobce či značky. Je to určitě vhodný start pro každého, protože výrobce ví, proč doporučuje takovou koncentraci látek pro danou dávku.

Takže jedno balení eJoy obsahuje 24 tabletek. Jedna tedy vyjde, cca na 20 Kč.

Dávkoval jsem tady dvě kapsle denně cca 1 hod. před sexem. Hraniční množství jsou dvě tyto dávky, tedy 4 kapsle denně. V tomto dávkování jsem se ani už nedostal, protože nebylo potřeba. Z toho už dokážete usoudit, že pro mou situaci byla základní dávka dostačující.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *