Panák na kuráž, po kterém i stojí? Zerex Shot v redakční RECENZI

Zerex Shot je určen pro muže. Jde o diskrétního pomocníka při obtížích s potencí. Co všechno vám pomůže zvládnout?

Co je Zerex Shot

Zerex Shot je přípravek, který je navržen speciálně pro muže. Klasifikován je jakožto doplněk stravy. Obsahuje unikátní kombinaci vysoce koncentrovaných přírodních extraktů z ověřených tradičních bylinek, aminokyseliny a vitamíny.

Výhody proč ANO

 • Hodně intenzivní chuť
 • Nakopne vás energií
 • Rychlé dávkování
 • Malá velikost balení (do kapsy na akci)
 • Příjemná cena za balení
 • Doporučujeme vzít rovnou 5 ks
 • Rychlý efekt v kalhotách
 • Ověřené přírodní složky (viz níže)

Nevýhody proč NE

 • Pro někoho až moc výrazná chuť (ale zvyknete si)

Ve složení tohoto preparátu tak konkrétně nalezneme tyto účinné látky:

 • L-arginin hydrochlorid
 • zinek
 • maca peruánská (Lepidium meyenii)
 • ženšen korejský (Panax ginseng)
 • pepř černý (Piper nigrum)
 • kotvičník zemní (Tribulus terrestris)

L-arginin

Arginin je biogenní aminokyselina patřící do kategorie aminokyselin tzv. semiesenciálních. Její hlavní funkcí je z pohledu vlivu na erekci to, že se v těle přeměňuje na oxid dusnatý. Ten se podílí na dilataci krevních cév a tepen. To vede k lepšímu průtoku krve. Mechanismus působení je tak podobný jako u léčiva sildenafil citrátu.

Zinek

Zinek se především účastní hormonálních procesů, které jsou důležité pro správnou funkci penisu. Je zcela nezbytný pro produkci mužských pohlavních hormonů, které pomáhají vzrušení a následné erekci. Konkrétně přispívá k vyvážené hladině testosteronu. Kromě toho se mu připisuje schopnost zlepšit plodnost i libido.

Maca peruánská

Maca peruánská je oblíbená bylina, která se používá při poruchách plodnosti a pro podporu sexuální výkonnosti. Proto se jí také přezdívá „rostlinná Viagra“. Slouží jakožto stimulant, který je ale ve srovnání s řadou jiných látek zcela bezpečný. Proto je tato bylina oblíbená také mezi sportovci. Kromě kondice fyzické posiluje i psychickou vitalitu.

Ženšen korejský

Jakožto tradiční prostředek při řešení problémů s erekcí a sexualitou slouží tato rostlina v čínské medicíně už stovky let. Připisuje se jí schopnost zlepšovat erektilní dysfunkci, ale také posilovat sexuální apetit. Někdy tak bývá označována i jako rostlinné afrodiziakum. Přisuzován jí bývá také vliv na plodnost. Navíc přispívá k podpoře psychické i fyzické vitality a bojuje s únavou a vyčerpáním.

Pepř černý

Nejen oblíbené koření, ale také bojovník s ryze mužskými obtížemi je pepř černý. Extrakt z něj totiž podporuje prokrvení. Zajišťuje především posílení oběhu krve v jemných krevních cévách a kapilárách, tedy i v těch, které se nacházejí v penisu. Stejně tak se hovoří o jeho schopnosti zesilovat účinek dalších obsažených rostlinných látek. Proto je oblíbenou součástí právě různých preparátů pro posílení erekce.

Kotvičník zemní

Tradiční součástí přírodních prostředků, které mužům pomáhají s erekcí, je také kotvičník zemní. Nenápadná bylinka dokáže zvýšit hladinu testosteronu, přičemž efekt byl již prokázán i studieumi. Rostlina tak dokáže stimulovat libido a všestranně podpořit mužskou sexualitu. Zároveň se stará o udržení normální funkce močové soustavy a o podporu vitality.

VIDEO z redakčního rozbalení (i nalití drinku)

Jak funguje Zerex Shot

Zerex Shot se vyznačuje rychlým nástupem účinku. Dáno je to především vysokou koncentrací účinných složek.

Pravidelné podávání tohoto preparátu vede ke kvalitnímu prokrvení pohlavních orgánů. Tím přispívá k lepší erekci a silnějšímu libidu a výraznějšímu posílení sexuální touhy. Celkově také dokáže zvýšit sexuální vitalitu a bdělost. Zároveň předchází únavě a zlepšuje vytrvalost a výkonnost.

Zerex Shot je tak tvořen unikátním komplexem jednotlivých složek, který vám umožní znovuobjevit ztracenou jistotu a sebevědomí. Napomůže tak nejen ke zlepšení erekce, ale především partnerského života jako takového.

Jak užívat panák na erekci?

V případě Zerex Shot se jedná o laboratorně testovaný doplněk výživy schválený ÚVZ SR. Tím je zaručena maximální bezpečnost jeho podávání.

Je ale samozřejmě nutné dodržovat dávkování předepsané výrobcem. To činí 1 lahvičku. Přípravek totiž má formu nápoje. Není tak nutné polykat tablety. Doplněk se vyznačuje příjemnou sladkou chutí. Po otevření je nutné jej ihned spotřebovat.

A jak vlastně chutná?

Narovinu – už samotná chuť vás probudí a nakopne – je to mix kyselosti, energie, hutnosti – těžko se to předává bez vlastní zkušenosti – jako kyselejší výluh z čaje či nějakého bylinného kořene? Je opravdu ta hutnost a intenzita chuti silná.

Umím si představit, že to někdo může brát jako energeťák z plechovky.

Užívá se vždy jednorázové, a to 60 minut před sexuální aktivitou. Doba nástupu očekávaného efektu však může být ovlivněna věkem a celkovou zdravotní a psychickou kondicí konkrétního jednotlivce.

Zerex Shot není lék a neslouží jakožto náhrada pestré stravy. Samotný výrobce také doporučuje dodržovat v průběhu podávání tohoto prostředku obecné zásady správné životosprávy z hlediska vhodného jídelníčku, dostatečného odpočinku i přiměřené fyzické aktivity.

Určen je důležité za mě zmínit, že tento produkt je určen hlavně osobám starším 18 let.

Co se týče dalších kontraindikací, vyhnout byste se mu měli, pakliže jste v nedávné době utrpěli cévní mozkovou příhodu, srdeční infarkt, nebo pokud u vás byl zjištěn nízký krevní tlak, případně jiné blíže nespecifikované problémy se srdcem.

Podobné příspěvky

2 Komentáře

  1. Ahoj Romane,

   penilní implantáty jsou zařízení, která jsou chirurgicky vložena do obou stran penisu. Existují dva hlavní typy implantátů: nafukovací implantáty a polotuhé implantáty. Nafukovací implantáty mohou být nafouknuty k dosažení pevného stavu a pak vyfouknuty po použití.

   Polotuhé implantáty mají pevnou délku a mohou být ručně ohybány do vzpřímeného nebo sklopeného stavu. Tyto implantáty mohou být užitečné pro muže, u nichž jiné metody léčby nefungují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *