Jak na nás v redakci působil Zerex Extralong? Více v RECENZI

Zerex Extralong PLUS umí pomoci se specifickým problémem v podobě předčasné ejakulace. Co to vlastně je a jak konkrétně tento doplněk účinkuje?

Co je předčasná ejakulace?

Předčasná ejakulace jakožto jedna z forem erektilní dysfunkce jednoznačně není jen doménou mladých mužů. Evropská urologická asociace dospěla při hodnocení výskytu k zastoupení dokonce cca 28 až 32 %. Jde dokonce o druhou nejčastější poruchu tohoto typu.

Pomyslné prvenství pak drží poruchy erekce.

Podle sexuologických definic se v případě předčasné ejakulace jedná o neschopnost dostatečně oddálit ejakulaci, aby mohlo dojít k uspokojení z pohlavního styku.

Za onu pomyslnou hranici, kdy můžeme o takové předčasnosti hovořit, považují odborníci 15 vteřin od zahájení styku nebo méně.

Jaké jsou následky tohoto problému? Podle odborníků mnohem více devastující než neschopnost dosáhnout erekce. V řešení mužům pak zpravidla značně brání stud. K tomu ale není důvod, existuje řada prostředků, které vám mohou pomoci.

Co je Zerex Extralong PLUS

Zerex Extralong PLUS je přírodní přípravek, který je klasifikován jakožto doplněk stravy. Tento preparát především nabízí vyvážené spektrum látek a posílenou koncentraci účinných složek.

Složení je na rostlinné bázi doplněné o důležité aminokyseliny a minerály.

Výhody proč ANO

 • Přírodní látky
 • Srozumitelné dávkování
 • Stačí 1 tableta před sexem

Nevýhody proč NE

 • Vyšší cena za 1 balení
 • Menší dostupnost

Nacházejí se v něm tyto účinné látky:

 • L-citrulin
 • L-arginin
 • zinek
 • ženšen korejský (Panax ginseng)
 • jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba)
 • kotvičník zemní (Tribulus terrestris)

L-citrulin

L-citrulin patří mezi aminokyseliny, a to konkrétně mezi ty tzv. neesenciálního typu. V lidském těle se účastní důležitých dějů. Z hlediska erekce je důležitá jeho schopnost se uvolnit do krevního oběhu a přeměnit se na látku, která se nazývá oxid dusnatý. To způsobuje rozšiřování cév. Podílí se tak na lepším okysličení krve a také na zlepšení prokrvení penisu.

L-arginin

L-argininy náleží do skupiny tzv. poloesenciálních aminokyselin. Organismus si jej dokáže přeměnit na oxid dusnatý. Praktický důsledek tohoto děje je tak obdobný jako v případě L-citrulinu, tedy tzv. vazodilatace neboli rozšíření cév. To přispívá ke zlepšení jejich průchodnosti. Tím tato látka v první řadě zlepšuje erekci. Navíc se této aminokyselině i připisuje schopnost zlepšovat spermatogenezi.

Zinek

Zinek je minerál, který sehrává nezbytnou roli při produkci mužských pohlavních hormonů. Především příznivě ovlivňuje hladinu testosteronu. Má tak poměrně pestrou škálu účinků na mužskou sexualitu: Zvyšuje sílu erekce, posiluje plodnost a podporuje libido. Nedostatek zinku je pro muže skutečně zásadní, neboť může v krajním případě způsobit až rozvoj impotence.

Ženšen korejský

Ženšen korejský je pomyslnou tajnou „zbraní“, kterou v boji s erektilní dysfunkcí využívá čínská medicína. Jeho působení se následně věnovaly i studie západní, které dospěly k závěru, že tato rostlina skutečně může pomoci s dosažením a udržením erekce, a to i v případech těžších poruch. Stejně tak pomáhá se zvýšením libida a funguje tak jakožto přírodní afrodiziakum.

Jinan dvoulaločný

Jinan dvoulaločný je znám také pod latinským názvem Ginkgo biloba. V domovské Asii je symbolem vytrvalosti a jeho příznivé účinky se naučila využívat i západní medicína. Zásadní je především to, že podporuje mikrocirkulaci krevního oběhu. Z hlediska vlivu na erekci je podstatná konkrétně jeho schopnost zlepšit prokrvení pánevní oblasti. Jeho užívání se tak považuje za dobrou prevenci impotence.

Kotvičník zemní

Kotvičník zemní je jednoletá bylina, která má především schopnost zvýšit hladinu testosteronu. Proto se jí přezdívá „zelená Viagra“ a doporučuje se především u mužů ve věku nad 40 let. Co se týče konkrétních účinků na sféru intimního zdraví, podporuje rostlina sexuální aktivitu i tvorbu spermií. Stejně tak posiluje organismus při nadměrné fyzické i psychické zátěži.

Jaké účinky nabízí Extralongový doplněk?

Zerex Extralong PLUS má dle prodejce vliv na udržení optimální hormonální hladiny v mužském organismu.

Působí souběžně díky svým látkám na oddálení vyvrcholení a umožní prodloužení pohlavního styku.

Tento přípravek zajistí pevnou a dlouhotrvající erekci a zvýší libido a sexuální touhu. Příznivý vliv má rovněž na prostatu.

Pozitivně tak v celkové míře ovlivňuje kvalitu intimního života, výkon, kondici a sexuální vitalitu. Sekundárním dopadem výše uvedeného působení pak jednoznačně je i zvýšení mužského sebevědomí a pozitivní vliv na vztah, potažmo přímo na partnerku, kterou je možné v plné míře uspokojit.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Jak užívat tento doplněk?

Zerex Extralong PLUS je laboratorně testovaný doplněk stravy schválený ÚVZ SR. Má podobu kapslí, přičemž v balení je jich obsaženo 12.

Doporučená denní dávka činí 3 kapsle.

Ty se užívají jednorázově, a to nalačno asi hodinu před sexuálním stykem. Počítat musíte s tím, že doba nástupu účinku je individuální a závislá na věku, zdravotním a psychickém stavu jedince.

Výrobcem stanovené dávkování není vhodné překračovat. Při dodržení těchto pokynů by neměly hrozit vedlejší účinky, nicméně přípravek není vhodné podávat při známé přecitlivělosti na některou z jeho součástí.

Preparát je určen pro muže starší 18 let.

Zerex Extralong PLUS splňuje požadavky na označení bio produktu a také je vhodný pro vegany.

Podobné příspěvky

2 Komentáře

  1. Dobrý den Marku. Ano, rozhodně dle nás existuje spojitost mezi vaším postelovým výkonem a stavem (či konkrétněji hodnotou) BMI.

   Nadměrná hmotnost a obezita mohou ovlivnit vaši schopnost dosáhnout a udržet pevný stav. To může být způsobeno řadou faktorů, včetně zhoršeného průtoku krve, nižších hladin testosteronu a větší pravděpodobnosti výskytu chronických onemocnění, které mohou ovlivnit sexuální funkci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *