RECENZE: Erexan – přírodní přípravek na podporu erekce a libida

Pokud vás trápí problémy s erekcí či snížené libido, možná právě pátráte po účinném, avšak přírodním doplňku stravy. Přestože podobných přípravků je k dostání široké množství, u mnoha populárních značek se může cena za jedno balení vyšplhat do opravdu závratných výšin. Eraxan nás proto okamžitě zaujal poměrně příznivou cenou a komplexním složením. V dnešní recenzi vám prozradíme, zda skutečně funguje, či se vyplatí vsadit na dražší konkurenční produkty.

Naše postřehy v kostce

V prvé řadě musíme ocenit zejména příznivou cenu, která je skutečně bezkonkureční. Na druhou stranu je potřeba konstatovat, že pro skutečně citelné účinky je vhodné přípravek užívat pravidelně (a ne pouze před sexem, jak doporučuje výrobce), což už může výdaje za Eraxan o poznání zvýšit. Pokud bychom měli shrnout reálné účinky, více méně odpovídají účinkům deklarovaným – těšit se můžete na:

Výhody proč ANO

 • Pevnější a kvalitnější erekci (zejména při dlouhodobém užívání)
 • Prodloužení výdrže
 • Zvýšení libida a chuti na sex

Nevýhody proč NE

 • Vyšší cena za jednu dávku

Lze Eraxan zakoupit bez předpisu?

Začneme informací, která pravděpodobně mnoho z vás zajímá nejvíce – dá se Eraxan volně zakoupit, nebo je zapotřebí předpisu od lékaře? Můžeme vás potěšit odpovědí, že vzhledem k čistě přírodnímu složení je Eraxan volně prodejný. Zakoupit ho tak můžete jak na internetu, tak v lékárně. Osobně bychom vám však doporučili spíše zakoupení online, kdy přípravek získáte za výrazně výhodnější cenu.

Fotogalerie z redakčního rozbalování (15 fotek):

Deklarované účinky

Když zabrousíme na webové stránky výrobce, najdeme poměrně obsáhlý přehled deklarovaných účinků. Výrobce udává, že certifikované výživové doplňky Eraxan jsou určené především pro zlepšení erekce. Zároveň však mají pomoci v případě, že řešíte problémy s:

 • Slabou erekcí či erektilní dysfunkcí
 • Nízkým libidem (malá chuť na sex)
 • Nedostatečnou výdrží při sexu (předčasná ejakulace apod.)
Erexan nabízí celkem tři různé produkty

Složení a účinné látky

Je asi zřejmé, že udávané účinky závisí primárně na složení, tedy obsahu aktivních (účinných) látek. Těch Eraxan obsahuje poměrně slibné množství. Kromě celé řady důležitých aminokyselin ve složení najdeme populární přírodní afrodiziaka, macu peruánskou a kotvičník zemní.

Erexan má mnoho certifikátů a testování

L-Arginin

Asi nejzásadnější složkou produktu je aminokyselina L-Arginin. Té v jedné tabletě najdeme hned 320 miligramů, tedy o poznání více, že u konkurenčních přípravků ve stejné cenové kategorii. L-Arginin je známý svým pozitivním vlivem při slabé erekci, jelikož díky podpoře tvorby oxidu dusnatého v organismu napomáhá ke zlepšení prokrvení penisu. Často je spojován také s lepší kvalitou spermatu a jeho zvýšenou produkcí.

Přečíst si můžete i náš článek nejlepší produkty na erekci, kde srovnáváme TOP 5 produktů na erekci.

L-Citrulin

Druhou obsaženou aminokyselinou je L-Citrulin, kterého v přípravku najdeme 25 miligramů. Ačkoliv sám o sobě nemá nijak zásadní vliv na erekci, zajišťuje stabilní hladinu L-Argininu, čímž zvyšuje jeho účinky. 

VIDEO z redakčního rozbalování na YT kanále:

A další složky:

L-Lysin

Podobné účinky jako L-Arginin má také aminokyselina L-Lysin, který opět napomáhá lepšímu prokrvení penisu, a tedy i pevnější erekci. Díky svému vlivu na hladinu hormonů má také příznivý vliv na sexuální výkon.

L-Ornitin

Poslední obsaženou aminokyselinou je L-Ornitin. Ten oceníte zejména z hlediska jeho vlivu na přirozenou produkci mužského pohlavního hormonu testosteronu. Mimo jiné také pomáhá prodloužit výdrž, díky čemuž ho ocení zejména pánové, které trápí předčasná ejakulace.

Kotvičník zemní

Kromě aminokyselin stojí za zmínku také obsažená afrodiziaka. Tím prvním je kotvičník zemní, někdy přezdívaný zelená viagra. Užitečný je zejména z hlediska zvýšení produkce testosteronu, zpevnění erekce a zvýšení vitality a celkové odolnosti organismu.

Maca peruánská

Poslední složkou je maca peruánská, která vypomůže především oblasti nízkého libida. V souvislosti s jejím pravidelným užíváním je uváděno například zvětšení objemu ejakulátu, zvýšení plodnosti i chuti na sex či snížení psychické nepohody, která je zásadním faktorem stojící za vznikem erektilní dysfunkce. 

Mnoho pozitivních zkušenosti na oficiálním webu

Dávkování a užívání

Výrobce doporučuje užívat jednu až dvě tablety přibližně hodinu před předpokládaným pohlavním stykem – přípravek tak není potřeba užívat pravidelně, jak je typické pro přírodní produkty pro podporu erekce. Zároveň je třeba dodat, že pravidelné užívání může být výrazně větší efekt na kvalitu erekce a hladinu libida.

V tomto případě si však pohlídejte doporučenou denní dávku obsažených látek.

Vedlejší účinky a kontraindikace 

Jakožto přírodní produkt nemá Eraxan žádné prokázané negativní vedlejší účinky. Zároveň však z hlediska účinnosti není doporučována kombinace s alkoholem. Mezi kontraindikace patří zejména kardiovaskulární onemocnění či alergie na některou ze složek.

Podobné příspěvky

4 Komentáře

 1. Ahojte.

  Chci se zeptat, jak může můj životní styl ovlivnit moji schopnost dosáhnout pevného stavu?

  Díky za odpověď a aťá vám taky dobře drží!

  1. Ahoj Karle,

   životní styl může mít velký vliv na schopnost dosáhnout a udržet pevný stav. Zdravá strava, pravidelné cvičení a dostatek spánku mohou pomoci zlepšit oběh a podporovat celkovou sexuální funkci.

   Kromě toho, kouření, nadměrné pití alkoholu a užívání drog může mít negativní dopad na schopnost dosáhnout pevného stavu.

 2. Zdravím,

  slyšel jsem o akupunktuře jako možné terapii pro „zlepšení výkonu“. Má to nějaký vědecký základ? Děkuji za odpověď.

  1. Zdravím Lukáši, ano, některé studie naznačují, že akupunktura může pomoci některým mužům s problémy s pevností, ale výzkum v této oblasti je stále omezený.

   Je důležité diskutovat o všech alternativních nebo doplňkových terapiích se svým lékařem, aby bylo možné zohlednit vaše individuální zdravotní potřeby a okolnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *