ProErecta Prostata – jak pomůže výživový doplněk pro muže s prostatickými problémy? RECENZE

Muže mohou začít v určitém věku trápit problémy s prostatou. Proč k tomu dochází a jak dokáže v tomto směru pomoci přípravek Proerecta PROSTATE?

Co je prostata a proč způsobuje obtíže

Jako prostata se označuje přídatná pohlavní žláza umístěná v malé pánvi. Předstojná žláza je konkrétně uložena na spodní straně močového měchýře a obklopuje močovou trubici.

Jejím důležitým úkolem je tvorba prostatického sekretu. Ten je součástí ejakulátu a jeho hlavním úkolem je zajistit životaschopnost spermií. Slouží pro jejich výživu, zředění a ochranu díky zásadité reakci, která zajišťuje obranu proti kyselému prostředí v pochvě.

Samotná prostata slouží též coby mechanická ochrana spojení vývodných pohlavních cest s močovou trubicí.

Za normálních okolností je velikostí odpovídající zhruba vlašskému ořechu. Může ale docházet k jejímu zvětšování. To souvisí primárně s věkem a působením mužských pohlavních hormonů, především testosteronu. Což způsobuje utlačování močové trubice a potíže s močením. Takzvaná benigní hyperplazie prostaty je běžným onemocněním hlavně u mužů ve věku nad 50 let.

Fotogalerie z redakčního rozbalování produktu (8 našich fotek):

Jak pečovat o zdraví prostaty

Potíže s močením mají výrazný vliv na kvalitu života. Navíc se s onemocněním prostaty pojí i přidružené poruchy v podobě problémů s erekcí a bolestivou ejakulací.

Na zdraví prostaty je proto nutné dbát. Důležitá je v první řadě úprava životosprávy. Muž by měl omezit konzumaci alkoholu, nekouřit, dále je důležité se vyhnout jídlům nadměrně kořeněným a konzervovaným. Jídelníček by měl obsahovat méně cukru, kofeinu, ale i masa a mléčných výrobků.

Samostatnou kapitolu pak představuje užívání doplňků stravy, které mohou prostřednictvím přírodních složek rovněž zdraví prostaty pozitivně ovlivnit.

Zkušenosti a recenze

Proerecta PROSTATE je rostlinný přípravek pro muže určený pro zdravou prostatu. Níže jsme s kolegy z redakce vybrali hlavní klady a zápory pro nakoupení tohoto produktu do českého prodejce.

Výhody proč ANO

 • Zklidňuje vás při sexu = žádné nervy
 • Zlepšuje kvalitu spermatu
 • Podporuje mužské zdraví
 • Poměr cena a výkon

Nevýhody proč NE

 • Nenapadá mě, snad jen grafika balení

Co je Proerecta PROSTATE

Obsahuje vyvážené spektrum extraktů z následujících přírodních zdrojů:

 • serenoa plazivá – 250 mg
 • kurkuma dlouhá – 250 mg
 • slivoň africká – 50 mg
 • kopřiva dvoudomá – 50 mg
 • česnek setý – 25 mg
 • Bioperine – 5 mg

Jaké účinky má Proerecta PROSTATE

Serenoa plazivá přispívá k normální funkci prostaty a reprodukčního systému a stejně tak působí příznivé na růst vlasů.

Kurkuma napomáhá k normální činnosti kardiovaskulárního systému, krevního oběhu, nervové soustavy a dýchacího systému. Mimo to udržuje normální funkci trávení a chuť k jídlu, pomáhá zachovat normální činnost jater, a krevního oběhu. Jako antioxidant působí příznivě na imunitní systém, přispívá k normálnímu stavu kloubů, kostí a pokožky a k normální činnosti nervové soustavy a dýchacího systému.

Kopřiva dvoudomá zajišťuje dobrou funkci samotné prostaty, ale i ledvin a kardiovaskulárního systému.

Má vliv na přirozenou obranyschopnost a vylučování vody z organismu. Posiluje vitalitu, energii a stará se o celkové osvěžení. Udržuje příznivý stav kloubů, kostí, vlasů a nehtů, normální funkci dýchacího systému a přirozenou obranyschopnost.

Česnek může zachovat standardní činnost cévní soustavy a dýchacího systému. Jako antioxidant přispívá k přirozené obranyschopnosti a uchovává normální činnost jater a duševní pohodu. Slivoň africká se stará o funkčnost močového měchýře a dolních močových cest.

VIDEO z redakčního rozbalování na našem YT kanále:

Bioperine je obchodní označení extraktu z černého pepře. Ten slouží k zajištění běžné činnosti nervové soustavy, dýchacího systému, oběhu v jemných cévách a kapilárách.

Udržuje zdraví pokožky, jater a tělesnou hmotnost.

Jak užívat Proerecta doplněk?

V balení je obsaženo celkem 60 tablet. Pro dosažení optimálního efektu každý den užijte 1 tobolku a zapijte čistou vodou. Kapsli užijte kdykoli v průběhu dne, a to po jídle. Aby se efekt preparátu projevil, užívejte jej nejméně 2 měsíce.

Proerecta PROSTATE je primárně navržena pro muže ve věku nad 40 let. Přípravek, pozor, pouze podporuje zdraví prostaty, nejedná se o lék. Proto nejsou známy vedlejší účinky.

Zvětšení, zánět ani karcinom prostaty však není možné tímto způsobem léčit, v případě vážnějších problémů s prostatou tak navštivte lékaře.

Podobné příspěvky

2 Komentáře

  1. Zdravím Martine,

   prostata hraje klíčovou roli v mužské sexuální funkci. Může produkovat tekutinu, která tvoří část spermatu.

   Problémy s prostatou, jako je zvětšená prostata nebo rakovina prostaty, mohou ovlivnit sexuální funkci a mohou vést k problémům s pevností. Je důležité pravidelně se nechat vyšetřovat a diskutovat o jakýchkoli problémech s lékařem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *