Dokáže pomoci Zerex Womex u českých žen s libidem a PMS? RECENZE

Přípravek Zerex Womex slouží jako afrodisiakum. Co to znamená a co užívání tohoto preparátu přináší v praxi?

Co vlastně je afrodiziakum

Afrodiziakum je prostředek, který slouží k povzbuzení sexuálního vzrušení a libida. Název dostaly tyto preparáty určené na povzbuzení sexuální touhy po samotné bohyni Afroditě.

Známo je jejich využívání prakticky už od starověku, dnes máme konkrétně zmapováno, že je používali už staří Řekové. Silná afrodiziaka se používala také v éře středověku. Zpočátku k tomuto účelu sloužily hlavně rostliny, a to mnohdy i ty, jejichž užívání bylo vyloženě zdraví nebezpečné. Oblíbená byla například mandragora.

Dnes jsou afrodiziaka už zdraví neškodná a mají podobu sprejů, čichacích těkavých látek, mastí, ale i klasických kapek či tabletek.

Co je Zerex Womex

Tento prostředek představuje intenzivní účinnou kúru, která byla navržena s ohledem na potřeby žen. Zerex Womex je prostředkem, který je určen právě pro podporu libida a celkového sexuálního zdraví. Funguje tak právě jakožto moderní afrodiziakum.

Jde o prostředek, který kombinuje osvědčené složky přírodního původu. Převážně se jedná o látky rostlinného charakteru. Konkrétně využívá hned 6 známých „životabudičů“.

Výhody proč ANO

 • Jemná a nevtíravá chuť
 • Snižuje nepříjemné projevy menopauzy
 • Mám pocit lepšího libida
 • PMS je klidnější u mě

Nevýhody proč NE

 • Doporučujeme několikaměsíční balení

Patří mezi ně:

 • maca peruánská (Lepidium meyenii)
 • eleuterokok ostnitý neboli sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus)
 • tolica setá (Medicago sativa)
 • pastala rozprostřená neboli damiána (Turnera diffusa)
 • kotvičník zemní (Tribulus terrestris)
 • vitamín C

Maca peruánská

Afrodiziakální efekt této rostliny je znám už od dob starých Inků. Dnes se používá pro svou schopnost zvýšit chuť na sex, podpořit libido a přispět celkově k lepší kvalitě sexuálního života. Příznivý vliv se jí připisuje rovněž z pohledu zlepšení plodnosti.

Eleuterokok ostnitý neboli sibiřský ženšen

Tato rostlina je známá především v tradiční čínské medicíně. Používá se jako stimulant, a to jak z hlediska psychického, tak i fyzického. Oceníte ho hlavně v okamžiku, kdy prožíváte větší fyzické i psychické vypětí. Zároveň se používá také pro zvýšení obranyschopnosti.

Tolice setá

Tolice se řadí mezi dnes již částečně zapomenuté superpotraviny. Tento přírodní poklad se využívá pro schopnost celkově posílit organismus. Připisuje se mu také schopnost zpomalovat stárnutí. Přispívá i k normální funkci dolních močových cest a ledvin.

Pastala rozprostřená neboli damiána

Silný afrodiziakální účinek, který je této rostlině přisuzován, má původ v její schopnosti zvýšit přívod kyslíku do genitálií. Konkrétně u žen také napomáhá mírnit obtíže rozvíjející se v souvislosti s nástupem menopauzy. Zároveň ulevuje od psychických potíží, jako je nervozita a zvýšené napětí.

Kotvičník zemní

Kotvičník je v oblasti sexuálního zdraví pokládán za velmi mocnou bylinu. Znám je jeho efekt pro muže, nicméně i ženy jeho blahodárného efektu mohou využít. S jeho pomocí dochází především k ovlivnění funkce pohlavních orgánů v kombinaci s lepším prokrvením důležitých oblastí.

Vitamín C

Lidské tělo si vitamín C, ač je pro něj důležitý, samo vytvořit neumí. Organismus je proto odkázán na jeho pravidelné dodávání. Znám je jeho efekt na imunitu a schopnost potlačovat únavu a pocity vyčerpanosti. Má ale i přímý vliv na intimní zdraví. Zásadní je také pro nadledvinky, v nichž se tvoří hormony ovlivňující správný chod pohlavních orgánů a umožňující dosažení orgasmu.

VIDEO z redakčního rozbalování

Jak funguje Zerex Womex

Tento doplněk je univerzálním pomocníkem, který napomáhá se širokým spektrem obtíží. Přispívá k udržení sexuálního apetitu, hormonální rovnováhy, plodnosti a potlačuje negativní projevy menopauzy, ale také premenstruačního syndromu.

Pozitivně ovlivňuje funkci pohlavních orgánů i močových cest, napomáhá ke snížení únavy a zvýšení vitality. Umožní vám opět zažít naživo intimitu a dodá novou energii do života. Obsažené látky napomáhají k opětovnému navození duševní pohody.

Zerex Womex tak dokáže znovu vnést spokojenost do vaší ložnice. Příznivý efekt má tak nejen pro vás, ale i pro vašeho partnera.

Jak ho správně a funkčně užívat?

Balení obsahuje celkem 60 kapslí, optimální dávkování činí 1 až 2 kapsle denně. Preparát je vhodný pro dlouhodobé užívání.

Dlouhodobé podávání je vysloveně žádoucí, efekt se v optimální míře projeví po zhruba 3 měsících.

Proto i tato redakční recenze (byť logicky jen v ženské části) trvala x měsíců a dost z vás na ni čekalo.

Výhodou je, že je přípravek dostupný bez lékařského předpisu. Nejsou také známé žádné kontraindikace a výrobce neuvádí ani vedlejší účinky. Pouze je nutné dodržovat doporučenou denní dávku a s tím plně souhlasím.

A sluší se také dodat, že výrobek také není určen jako náhrada pestré stravy a nejedná se o lék.

Může být užíván ženami bez ohledu na věk. Vyhnout byste se podávání měla pouze tehdy, jste-li právě těhotná nebo stále kojíte. Zerex Womex splňuje kritéria pro označení bio produktu a také je vhodný pro vegany.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *